کتاب‌های انتشارات یوشیتا

درباره‌ی انتشارات یوشیتا

انتشارات یوشیتا فعالیت خود را در صنعت چاپ و نشر ایران در سال 1397 کلید زد. کتاب‌های این ناشر را می‌توانید در میان آثار روان‌شناسی و به‌ویژه آثار حوزه‌ی توسعه‌ی فردی و رشد شخصیتی، و همچنین در قفسه‌ی کتب رمان و آموزش کودک پیدا کنید. این ناشر نام خود را از یکی از ایزدان ایران باستان در زبان اوستایی وام گرفته است.

نشر کودکیار انشعابی از انتشارات یوشیتا است که به‌شکل تخصصی در حوزه‌ی کودک و نوجوان فعالیت می‌کند.

پرفروش‌ترین کتاب‌های انتشارات یوشیتا

کتاب روان‌شناسانه‌ی «قدرت ذهن ناخودآگاه» نوشته‌ی ژوزف مورفی، «اول عاشق خودت باش» اثری از مارک رکلاو در حوزه‌ی توسعه‌ی فردی، کتاب پرفروش و پرطرفدار ژنرال ویلیام اچ. مک‌ ریون با نام «تختخوابت را مرتب کن»، «رازهای روان‌شناسی تاریک» به نویسندگی ویلیام کوپر، کتابی از نویسنده‌ی محبوب برزیلی، پائولو کوئیلو، با نام «کیمیاگر»، و «اثر مرکب» تألیف دارن هاردی و ترجمه‌ی معصومه تاجمیری در صدر فهرست پرفروش‌ترین آثار چاپی منتشرشده از سوی انتشارات یوشیتا قرار دارند.

یوشیتا

کتاب‌های صوتی و الکترونیکی انتشارات یوشیتا

انتشارات یوشیتا از سال 1398 فعالیت خود را در حوزه‌ی نشر دیجیتال نیز کلید زد و تا کنون توانسته است با همکاری ناشران دیجیتال و صوتی، آثار خود را در تمامی قالب‌های دسترس‌پذیر و پرطرفدار منتشر کند. در زمینه‌ی کتاب صوتی، استودیو نوار برای نخستین بار آثار این ناشر را در قالب شنیداری تهیه و عرضه نمود.

از میان آثار انتشارات یوشیتا در کتابراه، کتاب «اول عاشق خودت باش»، کتاب «محدودیت صفر» نوشته‌ی جو ویتالی و ایهالیا کالاهولن، کتاب «قدرت ذهن ناخودآگاه»، کتاب «راز» تألیف راندا برن، و کتاب «پدر پولدار، پدر بی‌پول» نوشته‌ی رابرت کیوساکی از بیشترین میزان فروش برخوردار بوده‌اند.

از اینکه برای خرید کتاب‌های انتشارات یوشیتا کتابراه را انتخاب کرده‌اید، از شما سپاسگزاریم.