کتاب‌های نشر البرز

درباره‌ی نشر البرز

نشر البرز فعالیت خود را در صنعت چاپ و نشر ایران از سال 1369 آغاز کرد. این نشر در ابتدا تمرکز خود را بر انتشار رمان‌های عاشقانه قرار داده بود، اما بعدتر حوزه‌ی کاری خود را به ادبیات داستانی ایران و جهان و رمان‌های جنایی و معمایی گسترش داد. افزون بر آن، کتاب‌های روان‌شناسی نیز از مهم‌ترین آورده‌های نشر البرز برای بازار کتاب ایران به شمار می‌آیند. این آثار موضوعاتی همچون سلامت ذهن، صلح درونی، خودیاری، روان‌درمانی، علوم تربیتی، کانون خانواده و کتاب‌های انگیزشی را در بر می‌گیرند.

پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر البرز

رمان پرآوازه‌ی «بامداد خمار» نوشته‌ی فتانه حاج سید جوادی برای نخستین بار در سال 1374 به همت نشر البرز منتشر شد. این اثر که در طول سال‌های متمادی به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین آثار ادبیات عامه‌پسند ایران شناخته شده است، به داستان عشقی نامتوازن میان دختری به‌ نام محبوبه از خانواده‌ای متمول و پسری به‌ نام رحیم از طبقه‌ی فرودست جامعه می‌پردازد. از دیگر کتاب‌های پرفروش نشر البرز می‌توان به آثاری همچون «دل کور» و «داستان جاوید»، دو داستان خواندنی نوشته‌ی اسماعیل فصیح، رمان معمایی «پرونده‌ی هری کبر» اثر ژوئل دیکر، «زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری» نوشته‌ی رافائل ژیوردانو و «سکوت» کتاب پرفروش نیویورک تایمز اثر سوزان کین اشاره کرد.

البرز

کتاب‌های صوتی و الکترونیکی نشر البرز

نشر البرز همکاری خود با صنعت نشر دیجیتال را در سال 1393 کلید زد. از این میان «بامداد خمار»، رمان جنایی «یکی پس از دیگری»، داستان معمایی «دختری از بروکلین»، و سه عنوان کتاب خودیاری «برای تبدیل رویاهایت به واقعیت ذهنیتت را تغییر بده تا بدون زحمت به رویاهایت برسی»، نوشته‌ی یووال طبیب، «زندگی شما پیام شماست» نوشته‌ی اکنات ایسواران و «عاشق زندگی‌ات باش» اثر ویکتوریا اوستین در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر البرز در کتابراه قرار دارند. برای خرید کتاب‌های نشر البرز چه به‌صورت کتاب الکترونیکی و چه در قالب کتاب صوتی می‌توانید به سایت کتابراه مراجعه نمایید.

سنگ، کاغذ، قیچی
رمانی هوشمندانه، ماهرانه
و مملو از غافلگیری

دریافت کتاب

حکومت ترس؛
از پرفروش‌ترین
کتاب‌های نیویورک تایمز

دریافت کتاب

کتاب کوچولوهای دوست داشتنی

کتاب کوچولوهای دوست داشتنی
اگر اهل ماجراهای مهیج و رازآلود هستید، خواندن کتاب کوچولوهای دوست داشتنی را از دست ندهید. ملانی گلدینگ، نویسنده‌ی این داستان، ماجرا را از یک شب عجیب در بیمارستان و تلاش برای دزدیدن دو نوزاد آغاز می‌کند، اتفاقی که هیچ‌کس شاهد آن نبوده و آن را باور نمی‌کند، جز لارن یعنی مادر آن دو نوزاد. این کتاب موفق به کسب افتخارات زیادی از جمله عنوان بهترین کتاب ماه وب‌سایت آمازون شده است.
45000 تومان
دریافت کتاب

خانواده‌ای نه چندان خوشبخت

خانواده‌ای نه چندان خوشبخت
مادر و پدر خانواده‌ای ثروتمند به قتل می‌رسند و این اتفاق فرزندانشان را غافلگیر نمی‌کند. کتاب پرفروش «خانواده‌ای نه‌‌چندان خوشبخت» نوشته‌ی شاری لاپنا داستانی خانوادگی در فضایی آکنده از تعلیق است که خواب را از چشمان طرفداران رمان‌های جنایی و هیجان‌انگیز خواهد ربود.
35000 تومان
دریافت کتاب

صداهای ذهنت
را خاموش کن؛ به جنگ
با افکار منفی خود بروید!

دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم

کتاب صوتی چطور از خودم راضی باشم
تابه‌حال احساس ترس، سرخوردگی یا ناامنی داشته‌اید؟ بدانید که در تجربه‌ی این احساسات منفی تنها نیستید! آندریا اون در کتاب «چطور از خودم راضی باشم» این احساسات ناخوشایند را هدف گرفته و با 16 اصل می‌کوشد تا به ما در داشتن احساس خوشحالی و رضایت کمک کند.
40000 تومان
دریافت کتاب صوتی

استاد بازی

استاد بازی
در میان آن زیبارو و آن زشت‌رو، آن دیوانه و آن سربه‌زیر، چه کسی استاد بازی است؟ سیدنی شلدون، استاد داستان‌گویی و نویسنده‌ی پرفروش و پرافتخار، این بار در کتاب «استاد بازی» داستان خانواده‌ی پررمزورازی را روایت می‌کند که امپراتوری‌شان را بر خون و خیانت بنا کرده‌اند.
50000 تومان
دریافت کتاب

همسری در طبقه بالا
تریلری پرتعلیق که شما
را سر ذوق می‌آورد!

دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی زندگی شما پیام شماست: هماهنگی با خود و دیگران و کائنات

کتاب صوتی زندگی شما پیام شماست: هماهنگی با خود و دیگران و کائنات
«به بندگی اشیا تن ندهید و روح خود را مسخر خواسته‌های بی‌پایان جسمتان نکنید.» این پیامی است که به باور اکنات ایسواران، هسته‌ی تمامی اندیشه‌های مذهبی را، از ادیان شرقی گرفته تا مذاهب غربی، شکل می‌دهد و کتاب «زندگی شما پیام شماست» بنا دارد معنای این عبارت کلیدی را شرح دهد و دستورالعملی برای زندگی ما تدوین کند.
45000 تومان
دریافت کتاب صوتی

برای تبدیل رویاهایت به واقعیت ذهنیتت را تغییر بده تا بدون زحمت به رویاهایت برسی

برای تبدیل رویاهایت به واقعیت ذهنیتت را تغییر بده تا بدون زحمت به رویاهایت برسی
حتما تا به حال بارها نام قانون جذب را شنیده باشید. شاید هم چند بار برای بهره‌گیری از آن تلاش‌هایی کرده باشید. اما بی‌جواب ماندید و بدون دریافت هیچ نتیجه‌ای آن را رها کردید. اما واقعا روش صحیح استفاده از این قانون چگونه است؟ کتاب حاضر با ارائه راهکارهای کاربردی و صحیح به شما کمک می‌کند از قانون جذب برای رسیدن به موفقیت بهرمند شوید.
13000 تومان
دریافت کتاب

یکی پس از دیگری
داستانی جذاب و
نفس‌گیر از فریدا مک فادن

دریافت کتاب

معمای اتاق شطرنج

معمای اتاق شطرنج
کدام یک از مظنونین قاتلند؟ این سوالی است که تا پایان این داستان مدام در ذهن خود می‌پرسید. آغاز این رمان معماگونه از جایی است که آن را «منطقۀ تاریک» می‌نامند و قرار است مسابقات شطرنج در آن‌جا برگزار شود. اما این مسابقه هیجان‌انگیز به فاجعه‌ای مرگ‌بار می‌انجامد! رمان جنایی و رازآمیز معمای اتاق شطرنج را بخوانید تا اسرار این قتل را در ذهنتان کشف کنید.
25000 تومان
دریافت کتاب