کتاب‌های نشر البرز

درباره‌ی نشر البرز

نشر البرز فعالیت خود را در صنعت چاپ و نشر ایران از سال 1369 آغاز کرد. این نشر در ابتدا تمرکز خود را بر انتشار رمان‌های عاشقانه قرار داده بود، اما بعدتر حوزه‌ی کاری خود را به ادبیات داستانی ایران و جهان و رمان‌های جنایی و معمایی گسترش داد. افزون بر آن، کتاب‌های روان‌شناسی نیز از مهم‌ترین آورده‌های نشر البرز برای بازار کتاب ایران به شمار می‌آیند. این آثار موضوعاتی همچون سلامت ذهن، صلح درونی، خودیاری، روان‌درمانی، علوم تربیتی، کانون خانواده و کتاب‌های انگیزشی را در بر می‌گیرند.

پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر البرز

رمان پرآوازه‌ی «بامداد خمار» نوشته‌ی فتانه حاج سید جوادی برای نخستین بار در سال 1374 به همت نشر البرز منتشر شد. این اثر که در طول سال‌های متمادی به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین آثار ادبیات عامه‌پسند ایران شناخته شده است، به داستان عشقی نامتوازن میان دختری به‌ نام محبوبه از خانواده‌ای متمول و پسری به‌ نام رحیم از طبقه‌ی فرودست جامعه می‌پردازد. از دیگر کتاب‌های پرفروش نشر البرز می‌توان به آثاری همچون «دل کور» و «داستان جاوید»، دو داستان خواندنی نوشته‌ی اسماعیل فصیح، رمان معمایی «پرونده‌ی هری کبر» اثر ژوئل دیکر، «زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری» نوشته‌ی رافائل ژیوردانو و «سکوت» کتاب پرفروش نیویورک تایمز اثر سوزان کین اشاره کرد.

البرز

کتاب‌های صوتی و الکترونیکی نشر البرز

نشر البرز همکاری خود با صنعت نشر دیجیتال را در سال 1393 کلید زد. از این میان «بامداد خمار»، رمان جنایی «یکی پس از دیگری»، داستان معمایی «دختری از بروکلین»، و سه عنوان کتاب خودیاری «برای تبدیل رویاهایت به واقعیت ذهنیتت را تغییر بده تا بدون زحمت به رویاهایت برسی»، نوشته‌ی یووال طبیب، «زندگی شما پیام شماست» نوشته‌ی اکنات ایسواران و «عاشق زندگی‌ات باش» اثر ویکتوریا اوستین در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نشر البرز در کتابراه قرار دارند. برای خرید کتاب‌های نشر البرز چه به‌صورت کتاب الکترونیکی و چه در قالب کتاب صوتی می‌توانید به سایت کتابراه مراجعه نمایید.