معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی نیمه تاریک وجود

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی نیمه تاریک وجود
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی نیمه تاریک وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی نیمه تاریک وجود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی نیمه تاریک وجود

کتاب صوتی نیمه تاریک وجود (میکروکتاب) به قلم دبی فورد با ارائه راهکارهای موثر به شما در جهت شناخت و یافتن توانایی‌های درونی‌تان کمک می‌نماید تا به بهترین خود تبدیل شوید.

درباره‌ی میکروکتاب صوتی نیمه تاریک وجود:

میکروکتاب صوتی نیمه تاریک وجود (The Dark Side Of The Light Chasers) شما را با تمام لایه‌های مخفی درونی‌تان آشنا می‌نماید و به بهترین نسخه خودتان تبدیل می‌کند، این اثر یکی از تأثیرگذارترین آثار در زمینه‌ی خودشناسی و خودسازی است که از زمان انتشارش تا به امروز یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌ها در سرتاسر دنیا بوده و به 19 زبان جهان نیز ترجمه شده است. این کتاب صوتی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی برجسته‌‌ی جهان تدریس می‌شود و کلیه مشاوران، روانشناسان و روانکاوان مطرح نیز خواندن یا شنیدن آن را توصیه کرده‌اند.

آینده‌ای که در رویاهای خود آن را می‌پرورانید تنها زمانی به دست می‌آید که حاضر باشید دردهای گذشته خود را به یاد بیاورید و از آن‌ها عبرت بگیرید. تنها راه برخورداری از آینده‌ای خارق‌العاده فقط قبول گذشته نیست بلکه در آغوش گرفتن آن است. وقتی بیاموزید که تمام آنچه را که هستید و تمام آنچه را که تجربه و پشت سر گذاشته‌اید، هر چقدر هم که دشوار بوده در آغوش بگیرید به تکاملی می‌رسید که فکرش را هم نمی‌کردید.

این اثر درباره‌ی شناسایی توانایی‌ها و نیروهای شخصی و درونی انسان‌هاست. کلیه افراد از روبه‌رو شدن با انرژی‌ها و نیروهای منفی درونی خود واهمه دارند، غافل از اینکه آن‌ها می‌تواند افراد را به روشنایی‌های زندگی‌شان برسانند. اگر به درک تمام جنبه‌های وجودتان برسید و آن‌ها را بپذیرید، انسان‌های اطراف‌تان هم از نتیجه آن بهره‌مند خواهند شد.

دبی فورد (Debbie Ford) در این اثر به شما کمک می‌کند تا با توانایی‌های درونی خود بیشتر آشنا شوید و از این طریق خود را شکوفا کنید و حال بهتری نسبت به خود و دیگران داشته باشید. اگر گمان می‌کنید که می‌توانید از این نسخه‌ای که هستید، بهتر باشید و آینده‌ی درخشان‌تری برای خود رقم بزنید به این میکروکتاب صوتی گوش فرا دهید.

با دبی فورد بیشتر آشنا شویم:

دبی فورد مدرس، معلم، سخنران و نویسنده در سال 1955 در کالیفرنیا چشم به جهان گشود. عمده شهرت او به دلیل نگارش کتاب نیمه تاریک جویندگان نور یا نیمه تاریک وجود است. این اثر در سالی که انتشار یافت عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال را به دست آورد.

پس از آنکه اپرا وینفری مجری مشهور آمریکایی کتاب نیمه تاریک جویندگان نور را در برنامه‌اش در سال 2000 مورد نقد و تحلیل قرار داد، این اثر در طول چند هفته در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز در اواخر سال 2000 و اوایل 2001 قرار گرفت. فورد در رادیو و تلویزیون کارگاه‌های آموزشی فراآورش سایه برگزار و مؤسسه تحول آموزشی فورد را تأسیس کرد. همچنین چندین برنامه تلویزیونی و مستند ساخت.

او در سال 2013 بعد از مبارزه طولانی با سرطان در سن 57 سالگی درگذشت. از دیگر آثار او می‌توان به در آغوش سایه خود، طلاق معنوی، بهترین سال زندگی شما، نامه‌ای از بهشت، بازتاب سایه، پاک‌سازی آگاهی، شجاعت و... اشاره کرد.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی نیمه تاریک وجود می‌شنویم:

نباید زخم‌های گذشته زندگی را به حال خود رها کنیم. آن‌ها استعداد، باور، توانایی و اهداف ما را از بین می‌برند. معمولا گذشته را به دلیل دردناک بودن آن انکار می‌کنیم، در حالی که نمی‌دانیم با این کار، آن را علیه خود به جریان می‌اندازیم.

شروع می‌کنیم به انتقاد کردن از دنیا و اینکه اگر دنیا جای بهتری بود، ما هم اوضاع خوبی داشتیم. دنیا تغییر نمی‌کند، ولی اگر خود را تغییر دهیم، این جهان بهترین چهره خود را به ما نشان خواهد داد. اما باز هم فکر می‌کنیم که تقصیر پدر و مادرمان است که حال دلمان خوب نیست.

با اینکه از درگیر شدن با گذشته ناراحت هستیم، اما دست از سرزنش کردن خودمان برنمی‌داریم. از طرفی دیگر فکر می‌کنیم که رویاهایمان از ما دور هستند و ما هر چه که می‌دویم، رسیدنی در کار نیست. البته برخی از دردها آنقدر بزرگ هستند که واقعا تحمل کردن آن می‌تواند غیرممکن باشد. اما تا وقتی به درون خود مراجعه نکنیم و نسبت به خشمی که از گذشته داریم سوالی نپرسیم، داستان به همین منوال خواهد بود و چیزی تغییر نخواهد کرد.

خاصیت رنج همین است، وقتی آن را به دنبال خود بکشید، مجبورید ناراحتی و گذشته دیگران را هم تحمل کنید و برایش ناراحت شوید. اما این رنج‌ها تا زمانی که از اعماق ذهن ما پاک نشوند، کنترل زندگی‌مان را به دست می‌گیرند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۷ دقیقه
مقدمه
۱۱ دقیقه
فصل اول: دنیای درون، دنیای بیرون
۱۰ دقیقه
فصل دوم: دنیا، درون ماست
۶ دقیقه
فصل سوم: جمع کردن مجدد تکه‌های گمشده وجودمان
۷ دقیقه
فصل چهارم: سایه خود را بشناس تا خودت را بشناسی
۸ دقیقه
فصل پنجم: من آنم
۷ دقیقه
فصل ششم: نیمه تاریک خود را در آغوش بگیر
۹ دقیقه
فصل هفتم: خودت را از نو تعریف کن
۶ دقیقه
فصل هشتم: اجازه بده بدرخشی
۹ دقیقه
فصل نهم: زندگی که ارزش زیستن دارد
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی نیمه تاریک وجود
نویسنده
مترجمفاطمه فراهانی
گویندهشهره روحی
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی نیمه تاریک وجود

Shadi Naghibi
۱۳۹۹/۶/۲۲
یکی از بهترین کتاب‌هایی که خواندم، در دنیایی ازین کتاب می‌آموزیم نه تنها تمام ویژگی‌های مورد تنفرمان را در خود نگه داریم بلکه این خصایل منفی هدایای مثبتی در بر دارند که ما را به آن جا که قلبمان آرزو دارد برود، هدایت میکنند، جایی که همدلی و مهر وجود دارد. با پذیرفتن و تملک هر آنچه از همه بیشتر از آن‌ها بدمان می‌آید و میترسیم، میتوانیم دوباره خودمان را متعادل کنیم.
Parya Akbari
۱۳۹۹/۹/۱
میکروکتاب خوبی بود اما برای من کاربرد نداشت چون قبل از مطالعه‌ی این کتاب، کتابهای دیگری در زمینه خودشناسی خوانده بودم بخاطر همین این کتاب زیاد برام کاربرد نداشت اما به کسانی که مطالعه‌ی کمتر در زمینه خودشناسی دارند این کتاب رو پیشنهاد میکنم چون باتمرین‌هایی که گفته موافقم. من قبلا بیشتر آن‌ها را هم انجام داده‌ام وبعضی هارو در حال انجامشم با تمریناتش موافق بودم هرچند برای من چیز جدیدی نداشت و از طرفی صدای گوینده عالی و دلنشین بود کتاب صوتی با چنین گوینده‌ای واقعا لذت بخش است😍
Mohadese Mirzaeiyekta
۱۴۰۰/۳/۲۶
برای منی که به شدت کمال طلب بودم خوب بود راستش روانشناسم اینو به من معرفی کردن و من با خوندن این کتاب بهتر شدم چون خیلی انتظارات بالایی از خودم داشتم و کوچکترین خصلت منفی رو در خودم نمی‌پذیرفتم ولی این کتاب کمکم کرد و اتفاقا در همین باب هم هستش که بدی‌های خودمون رو با خونسردی بپذیریم و با ترسیدن از اونها و سرکوب کردنشون اون نکات منفی بدون اینکه بفهمیم به رشدشون ادامه میدن
امیرحسین نادیان
۱۳۹۹/۹/۷
کتاب خوبی هست، منتهی خیلی جملات تکراری تو کتاب میبینید، میشد این ۲۰۰ صفحه رو توی ۶۰ صفحه خلاصه کرد، مثلا جمله "باید صفات و اخلاقیات بد خود را بپذیری نه اینکه آنرا کتمان کنی" این جمله حدود ۷۰، ۸۰ بار تو طول کتاب تکرار شده هر صفحه که جلو برید این جمله رو میبینید!!! همین دیگه خیلی زیاده گویی و تکرار توشه، کل چیزیم که کتاب میخواد یادمون بده همون یه جملس
مجتبی شیخ محمدی
۱۴۰۰/۲/۱۰
آدم رو با خود واقعی خودش و اون چیزی که هست آشنا میکنه و از ذهنیت آرمانگونه یا آنچه باید باشد و یا تصوراتی که از خودمون ساختیم آگاهمون میکنه همین که هستیم و به ما میگه که اصلا هم اشکالی نداره که این تیپ و شخصیت رو داریم برعکس وقتی بدانیم کی و کجا کدام رفتار رو باید انجام بدیم کارها درست پیش می‌ره و بسیاری چیزای دیگه که واقعا لذت بخش و آموزنده.
Shadi Asadi
۱۴۰۰/۸/۲۹
این کتاب فوق العادس سال ۹۴ یه کلاس خودشناسی رفتم که بخش اخرش این کتاب بود و چون درک و بینشش رو نداشتم همیشه از خوندنش فرار میکردم و صفات بدی که در دیگران میدیدم رو هرگز در خودم نمیدیدم حتی سعی در پیدا کردن هم نمیکردم بعد ۶ سال دوباره شهامت خوندنش رو پیدا کردم فوق العادس ممنون از کتابراه بابت میکرو کتابها خیلی به دردم خورد
مرتضی فلاحی
۱۴۰۰/۱۰/۴
من این کتاب و حدودا ٥، ٦ بار گوش دادم و مطمئنم ازین به بعد هم هفته‌ای ١بار براش وقت میزارم، صدای گوینده و نوع خوندن کتاب برام خیلی لذت بخش بود و اصلا خسته کننده نیست انقدری که متوجه تمام شدنش نمیشی به نظر من میکرو کتاب این خوبی رو داره که میتونی چندین بار برای دقیق تر متوجه شدن کتاب گوشش بدی و بخونی.
Nasim Hp
۱۴۰۰/۹/۳۰
بسیار کتاب عالی و جالبی بود، باعث میشه با شخصیت واقعی خودتون روبرو بشید و دنیای درونی خودتو عوض کنید و بر تمام ترسها و باورهای غلطتون غلبه کنید و با در آغوش گرفتن اونها و تمام صفات مثبت و منفی خودتون راه اصلی زندگیتونو پیدا کنید و دیدگاهتون رو به جهان هستی تغییر بدین
حتما پیشنهاد میکنم این کتاب رو تهیه کنید
مشاهده همه نظرات ۳۶۸

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی نیمه تاریک وجود

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی نیمه تاریک وجود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

خودسازی، میکروبوک، میکروکتاب، خودشناسی، ضمیر ناخودآگاه، استعدادیابی، سایه، تاثیر سایه، کهن الگوی سایه، ابراز وجود، تغییر در خود، تغییر زندگی، کتاب پرفروش، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش روانشناسی، کتاب نیمه تاریک جویندگان نور، کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور، خرید کتاب نیمه تاریک جویندگان نور، کتاب صوتی قدرت خلاقیت استعداد و آرزوهای خود را بازیابید، کتاب قدرت خلاقیت استعداد و آرزوهای خود را بازیابید، کتاب توان خلاقیت استعداد و رویاهای خود را بازیابید، کتاب صوتی توان خلاقیت استعداد و رویاهای خود را بازیابید، کتاب نیمه ی تاریک جویندگان نور، کتاب نیمه ی تاریک وجود، کتاب صوتی نیمه ی تاریک وجود، خرید کتاب کتاب نیمه ی تاریک وجود، قیمت کتاب نیمه ی تاریک وجود، فایل صوتی کتاب نیمه ی تاریک وجود، موفقیت در زندگی، آموزش خودباوری، تغییر رفتار، راه و رسم زندگی، تغییر خود، راهنمای موفقیت، خودباوری، رسیدن به خواسته ها، مهارت­های ذهنی، خودآگاهی، توانایی های ذهن، تقویت ذهن، قدرت ضمیر ناخودآگاه، آشنایی با ضمیر ناخودآگاه، ارتباط با ضمیر ناخودآگاه، تقویت ضمیر ناخودآگاه، ضمیر ناخودآگاه انسان، خلاقیت، پرورش خلاقیت، روش های پرورش خلاقیت، پرورش استعدادهای خود، پرورش استعداد، کشف استعداد، راههای شکوفایی استعداد، کشف استعداد درونی، The Dark Side Of The Light Chasers، reclaiming your power creativity brilliance and dreams، Debbie Ford