دانلود پادکست حقایق جدید فروش


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست حقایق جدید فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست حقایق جدید فروش

پادکست حقایق جدید فروش اثر برایان تریسی به شما کمک می‌کند تا فروشتان را در هر بازاری که بخواهید، سریع‌تر و آسان‌تر کنید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

برایان تریسی در این کتاب می‌گوید:

به عنوان یک فروشنده شما باید از محل کارتون بزنید بیرون تا ببینید که رقیبانتان چه برتری‌هایی نسبت به شما دارند و ویژگی‌های منحصر به فردشان چیست؟ و چه فاکتورهایی باعث می‌شود که محصول شما برتری چشم‌گیری نسبت به رقیبانتان داشته باشد، و این موضوع تبدیل می‌شود به مهم‌ترین نکته در اهدافتان، در نوع تبلیغاتتان و نوع تجارتتان که چرا محصول شما از بقیه‌ی محصولات بهتره است و باید توجه کنید که روی این موضوع در چشم اندازتان کار کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy) سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است.

بریان تریسی در طول 20 سال گذشته بیش از 300 برنامه‌ی آموزشی دیداری و شنیداری تولید کرده است که برخی از آن‌ها به بیش از 24 زبان ترجمه شده‌اند و در بیش از 30 کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند. برایان تریسی ارائه دهنده‌ی بهترین و پرفروش‌ترین برنامه‌های آموزش شنیداری در سراسر جهان می‌باشد. برنامه‌های آموزشی تصویری برایان تریسی توسط بزرگترین شرکت‌های آمریکا و اروپا استفاده می‌شوند.

تریسی تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید. از آثار او می‌توان به ۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته، قوانین جهانی موفقیت، روانشناسی فروش و قورباغه‌ات را قورت بده اشاره کرد.

 ۲۸ دقیقه، ۲۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۱ دقیقه
بخش دوم
۱ دقیقه
بخش سوم
۳ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم
۳ دقیقه
بخش ششم
۳ دقیقه
بخش هفتم
۳ دقیقه
بخش هشتم
۲ دقیقه
بخش نهم
۵ دقیقه
بخش دهم

راهنمای دانلود پادکست حقایق جدید فروش

برای دانلود پادکست حقایق جدید فروش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  حقایق جدید فروش

نظرات پادکست حقایق جدید فروش

حسین دهقان
۱۳۹۸/۲/۱۹
حیف پول مگر جای کارداره اینقدر باعجله داره میگه... یه زره نفس بکش نمیری.... امتیاز رو به کتاب دادم نه به خواندن صوتی کتاب
محمدرضا فیضی
۱۳۹۷/۷/۲۸
برایان تریسی یک سوپر نویسنده است، که دارای بیشترین عنوان کتاب میباشد.
این کتاب را در کنار تمام آثار ایشان مطالعه کنید.
زیرا تمام کتاب‌های ایشان مفید و سودمند هستند.
Farbod Feli
۱۳۹۷/۸/۱۷
سلام ممنون از زحمات شما میشه یک درخواست داشته باشم کتاب صوتی روانشناسی فروش برایان تریسی هم به مجموعه کتاب‌های صوتی اضافه کنید
مشاهد همه نظرات (۲۱)