دانلود پادکست خداوند مسیریاب شماست


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست خداوند مسیریاب شماست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست خداوند مسیریاب شماست

ویکتوریا اوستین در پادکست خداوند مسیریاب شماست از موفقیت در زندگی به وسیله‌ی امید داشتن به خدا می‌گوید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) در این کتاب صوتی می‌گوید:

خدا شما را به جایی که باید برسید، می‌رساند. هر تصمیمی که گرفته باشید و یا هر جا که باشید، بدانید که خدا موقعیتتان را شناسایی کرده است و هیچ‌وقت گم نمی‌شوید. موقعیت شما، مقصد نهایی شما نیست. خدا شما را به جایی که باید برسید می‌رساند. فقط باید از خداوند درخواست کمک و یاری بخواهید.

بعضی مواقع باید با دقت به صدای خدا گوش کنید. چون خیلی وقت‌ها صدای خدا را واضح نمی‌شنویم. وقتی مسیریابی می‌کنیم باید بفهمیم که خدا ما را به کجا هدایت می‌کند. در بعضی از موارد روی اشتباهاتمان تمرکز می‌کنیم. اینکه در چه شرایطی بودیم و چطور از آن رها شویم. ولی حقیقت اینجاست که اگه به خدا توکل کنید، خداوند به شما نشان می‌دهد که به کدام سمت بروید. فقط باید به خدا گوش بدهید و تمرکز کنید که شما را کجا می‌برد.

باید با خودتان صادق باشید. و قطعاً با خدا هم باید صادق باشید. باید به خدا بگویید؛ من از این وضعیت راضی نیستم. شاید اشتباه من بوده. ولی خدایا می‌خواهم کمکم کنی از این وضعیت خارج شوم و به من مسیر درست را نشان بده.

 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست خداوند مسیریاب شماست

برای دانلود پادکست خداوند مسیریاب شماست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  خداوند مسیریاب شماست
Hm 199
۱۳۹۷/۱/۲۰
خیلی کم بود و خیلی از مفاهیم اصلی حذف شده درکل خوب بود
ابراهیم طاهری
۱۳۹۷/۱۰/۵
افتضاح
خیلی افتضاح
در قبال پولی که میگیرین کمه
زینب سیاحی
۱۳۹۷/۹/۱۹
کم بود ولی مطلبش قشنگه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)