دانلود پادکست همیشه می‌توانید بخشنده باشید


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست همیشه می‌توانید بخشنده باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست همیشه می‌توانید بخشنده باشید

ویکتوریا اوستین در پادکست همیشه می‌توانید بخشنده باشید، به شما یاد می‌دهد که چگونه بدون هیچ حد و‌ مرز و چشم‌داشتی بخشنده باشید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) در این کتاب صوتی می‌گوید:

شما همیشه چیزی برای بخشیدن دارید و هیچ زمانی شما کاملاً دست خالی نخواهید بود. تا زمانی‌که قدرت خداوند در وجودش قرار داشته باشد همیشه چیزی برای بخشیدن در اختیار دارد.

شاید شخصی به کلامی امیدوار کننده نیاز داشته باشد و یا پنج دقیقه کنارش بنشینید و او را در مشکلی که دارد راهنمایی کنید، شاید فقط لازم باشد که شما سر خود را تکان داده و بگویید: بله، تو موفق می‌شوی. می‌توانید دست همسایه‌تان را بگیرید و بلند کنید، آیا جمله‌ای امیدوار کننده ندارید تا به کسی بگویید و او را دوباره سر پا کنید؟

بخشش ما به دیگران کمک می‌کند اما بخشش باعث می‌شود که شخص بخشنده شدیداً متحول بشود، آیا می‌خواهید زندگی خود را متحول کنید، آیا می‌خواهید در بالاترین مرحله زندگی‌تان قرار بگیرید، آیا می‌خواهید که خداوند نه فقط در زندگی خودتان بلکه در زندگی اطرافیانتان، کارهایی انجام دهد، پس یک بخشنده بی‌حد و مرز باشید، این ذهنیت را داشته باشید که من هرگز دست خالی نخواهم بود، من همیشه چیزی برای ارائه خواهم داشت و ببینید که خداوند چطور آن مقدار کم را از شما می‌گیرد و به بسیار زیاد تبدیل می‌کند.

 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست همیشه می‌توانید بخشنده باشید

برای دانلود پادکست همیشه می‌توانید بخشنده باشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  همیشه می‌توانید بخشنده باشید

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
مهدی جعفری
۱۳۹۶/۱۲/۵
خوبه
فاطمه شمس
۱۳۹۶/۱۲/۳
یکی از بهترین کتابهایی که با خوندنش آرامش رو به خودتون هدیه میکنید
kryctal Kry
۱۳۹۷/۵/۱۰
یک ستاره هم زیاده انصاف داشته باشید برای 9دقیقه 3 هزار تومان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)