دانلود پادکست چگونه مردی جذاب باشیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه مردی جذاب باشیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه مردی جذاب باشیم؟

پادکست چگونه مردی جذاب باشیم؟ ترجمه‌ی مهرنوش گلبازی، 20 راه علمی و آسان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا به واسطه‌ی آن‌ها بتوانید از نظر خانم‌ها به مردی جذاب تبدیل شوید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی چگونه مردی جذاب باشیم:

آیا خود را جذاب می‌دانید؟ از راه‌های خواستنی‌تر شدن خبر دارید؟ نگران نباشید تبدیل شدن به مردی جذاب اصلاً کار سختی نیست و شما حتی بدون داشتن زیبایی‌های ژنتیکی همچنان شانس این را دارید که نظر خانم‌ها را به خود جلب کنید. البته برای رسیدن به چنین موقعیتی باید راهکارهایی را که از نظر علمی تأیید شده‌اند، رعایت کنید، راهکارهایی معجزه‌آسا که می‌توانند زندگی شما را زیر و رو نمایند.

تا به امروز مقاله‌ها و کتاب‌های بسیاری با این موضوع نوشته شده است و پادکست چگونه مردی جذاب باشیم؟ حاصل گردآوری و ترجمه‌ی تحقیقاتی به شمار می‌آید که در این زمینه صورت گرفته است و مهرنوش گلبازی با بیانی ساده و روان به درک بهتر مطالب آن کمک می‌کند.

پادکست چگونه مردی جذاب باشیم مناسب چه کسانی است؟

اگر به عنوان یک مرد احساس می‌کنید آن‌طور که باید و شاید در نظر جنس مخالف جذاب نیستید، این پادکست می‌تواند مشکل شما را برطرف کند.

در بخشی از پادکست چگونه مردی جذاب باشیم می‌شنویم:

شاید تعجب کنید اگر بدانید عینک آفتابی به معنای واقعی کلمه می‌تواند تا 10 برابر شما را جذاب‌تر کند.

اول از همه اینکه عینک آفتابی شما را به نوعی مرموز نشان می‌دهد و مرموز بودن همواره یکی از موارد جذابیت بوده و هست. علت این امر کاملا واضح است؛ چشم‌ها همواره منبع عظیمی از اطلاعات و علت اصلی آسیب‌پذیری انسان‌ها بشمار می‌آیند و عینک آفتابی با پوشاندن آن‌ها باعث مرموز به نظر رسیدن و در نهایت جذابیت شما می‌شود.

علاوه بر این، تقارن صورت همواره یکی از موارد مهم انتخاب همسر است؛ عینک آفتابی عدم تقارن صورت را می‌پوشاند و همین امر باعث می‌شود شما در نگاه اول بسیار جذاب به نظر برسید.

 ۱۹ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
چگونه مردی جذاب باشیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه مردی جذاب باشیم؟

برای دانلود پادکست چگونه مردی جذاب باشیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه مردی جذاب باشیم؟

نظرات پادکست چگونه مردی جذاب باشیم؟

amir Koolak
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
اصلا اونجوری ک فک میکنید نیست فقط میگه ریش بزارید عنک افتابی بزنید از این جور حرفا
محمد شمشیرزن
۱۳۹۹/۱۲/۴
من بیشتر از متن کتاب، از صدای گوینده لذت بردم🌹
حسین مجاهدی
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
إسکار درسته نه أسکار😃
مشاهد همه نظرات (۳)