دانلود کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی

کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی نوشته‌ی آریانا هافینگتن به بیان اهمیت خصوصیاتی می‌پردازد که به زنان کمک می‌کند تا در زندگی شخصی، کاری و... به موفقیت برسند و رؤیاهای خود را تحقق بخشند.

درباره‌ی کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی:

آریا هافینگتن (Arianna Huffington) توضیح می‌دهد که ترس، همیشه برای زنان مهم‌ترین مانع برای رسیدن به خواسته‌ها و اهدافشان بوده است در صورتی که آنان برای داشتن زندگی موفق باید بتوانند بی‌باک باشند، بی‌باکانه تصمیم بگیرند و بی‌باکانه نیز اقدام کنند. بی‌باکی برای زنان چه در روابطشان با دیگران، چه در شغلشان و چه در سایر امور زندگی به عنوان مهم‌ترین ویژگی محسوب می‌شود که بدون داشتن آن ممکن است بسیاری از فرصت‌ها را در زندگی خود از دست داده و دچار خسران ‌شوند.

او در کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی (On becoming fearless: in love, work, and life) از زنان بسیاری موفق یاد می‌کند که با شجاعت و شهامت خود دست به اقدامات بزرگی زده‌اند و با به کارگیری تمام توان خود و تحمل مشکلات فراوان توانسته‌اند بر ترس خود غلبه کنند و موانع را از سر راه خود بردارند و تغییرات بسزایی را در جهان رقم زنند. به راستی که آن‌ها می‌توانند به عنوان الگوهای بی‌باکی برای سایر زنان باشند و با پیروی از روش و منش آنان، حس آزادگی و شجاعت در میان تمام زنان و دختران جهان برانگیخته می‌شود.

مطالعه‌ی کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

کتاب حاضر، اثر ارزشمندی است و خواندن آن برای تمامی زنان ضروری است؛ چرا که به آن‌ها کمک می‌کند تا به درک عمیق‌تری نسبت به توانایی‌های خود برسند.

آریانا هافینگتن را بیشتر بشناسیم:

او با نام کامل آریانا هافینگتن ستاسیناپولوس در سال 1950 در آتن به دنیا آمد. آریا هم‌اکنون در آمریکا زندگی می‌کند و به عنوان چهره‌ای سیاسی و رسانه‌ای فعالیت‌های بسیاری دارد و حامی حزب دموکرات به شمارمی‌آید. از میان سایر آثار او می‌توان به آمریکای جهان سومی اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی:

- زمانی که بدانیم چه کسی هستیم، می‌توانیم بر ترس‌ها و ناامنی‌ها غلبه کنیم.
- ما زمانی شروع به تغییر جهان می‌کنیم که احساس خود نسبت به جامعه را احیا کنیم.
- به زبان آوردن خواسته‌ها، بدون هیچ ترس و وحشتی حقی طبیعی است که ما باید آن را مغتنم شمرده و از هر فرصتی برای آن استفاده کنیم.

در بخشی از کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی می‌خوانیم:

در ورای لحظات اصلی ترس در زندگی ما، اوقات دیگری هم وجود دارد که باطن حقیقی خود را برای موافق بودن، تأیید شدن و یا به زبان ساده خوب بودن فدا می‌کنیم، زیرا برخلاف همه پیشرفت‌هایمان، هنوز هم زنان مفید و اهل همکاری، کسانی که دردسرساز نیستند، ارزش زیادی دارند. همان‌طور که مارلو توماس در گذشته اظهار داشت:

«مرد باید برای بی‌رحم بودن مثل سناتور مک کارتی باشد و همه کاری که یک زن باید انجام دهد این است که شما را منتظر نگه دارد». یا یکی از دوستانم که در نظام سیاسی خائن بِلت‌وی واشینگتن کار می‌کند به من گفت: «کار تیمی خوب است، اما باید تفاوت بین با هم ایستادن و با هم پریدن از پرتگاه در زمان مشابه را بدانید». اگر به آن‌ها اجازه دهید، موجودات خیالی کوچک که گرسنۀ سازش هستند، روحتان را ذره‌ذره می‌بلعند و زندگی شما را تصرف می‌کنند. آن‌ها ترس از رها شدن را تقویت می‌کنند، ترسی که وجود داشتن در خارج از گروه را غیرممکن می‌کند. تعجبی ندارد که ترس در میان رگ‌های ما جاری است؛ جریانِ خونِ ما را منقبض کرده و انرژی خلاق ما را تعطیل می‌کنند، ما در حال بقا هستیم.

وقتی ما در چنگ تفکر بقا هستیم، خیال غالب این است که دشمن رودروی ما مغلوب می‌شود، پس بر موانع پیشروی خود غلبه کرده و پله بعدی را طی می‌کنیم. زندگی، ایمن خواهد بود، عالی و به دور از مشکلات. بنابراین ما نترس خواهیم بود. سپس می‌توانیم آن زندگی که برایش برنامه‌ریزی کرده‌ایم را شروع کنیم، اما آن روزی را که مدت‌ها منتظرش بودید هرگز نمی‌آید، زیرا همیشه دشمنی دیگر، مانعی دیگر و دست‌اندازی دیگر در راه است.

 ۲۲۴ صفحه، ۷۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-7369-11-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۵۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
در مسیر بی باکی
بی‌باکی نسبت به بدن
بی‌باکی در عشق
بی‌باکی والدین
بی‌باکی در کار
بی‌باک بودن نسبت به پول
ترس از پیری و بیماری
بی‌باک بودن نسبت به خداوند و مرگ
بی‌باکی در مدیریت و بیان آزادانه خواسته‌ها
بی‌باکی در مسیر تغییر جهان
زیستن با زندگی بی‌باکانه
سپاسگزاری

راهنمای دانلود کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی

برای دانلود کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی

نظرات کتاب بی‌باک شدن در عشق، کار و زندگی

رها شاه مرادی
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
ترجمه‌ی ضعیف کتاب و جملات طولانی اون، باعث میشه لذت خوندن کتاب از بین بره و مجبور بشید که برخی جملات رو 2 یا چند بار بخونید تا منظور رو کاملا بگیرید. نویسنده کتاب راهکار خیلی خاصی ارائه نکرده ولی شما با خوندن این کتاب به ترس‌های مشترک همه زنان و دختران پی میبرید. و به نظر من مهمترین مزیت خوندن این کتاب اینه که می‌فهمید با این همه پیشرفت بشر در روانشناسی، تکنولوژی، پزشکی و سایر حوزه‌ها، هنوز بشرِ به اصطلاح پیشرفته امروزی نفهمیده که تفاوت زن با مرد فقط فیزیولوزیکیه و حتی ویژگی‌های متفاوت روحی هم از مقادیر مختلف هورمونها منشاء میگیره (هورمونها و ناقلین عصبی ترشح شده در مغز عواطف ما رو کنترل می‌کنن و عواطف ما، طرز تفکر ما رو ناشی میشه) و هیچ حکومت یا عرف یا مذهبی نمیتونه وظیفه‌ی خاصی رو به زنان و دختران تحمیل کنه یا حقوق متفاوتی با مردان برای اونها قائل بشه.
مشاهد همه نظرات (۱)