دانلود کتاب تمرین نیروی حال


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تمرین نیروی حال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تمرین نیروی حال

کتاب تمرین نیروی حال نوشتهٔ اکهارت تله و ترجمه فاطمه مشایخی، تاکنون به 15 زبان زندهٔ دنیا ترجمه شده و زندگی بسیاری را متحول کرده است. رمز موفقیت این کتاب را باید از دل برآمدن و لاجرم بر دل نشستن آن دانست.

تمرین نیروی حال حاوی تمریناتی برای تقویت نیروی حال و زندگی در لحظه است و با ارائه راهکارها و مراقبه‌هایی برای خلاصی از دردها، رنج‌ها و تمامی الگوهای رفتاری کهن و منفی، خواننده را به زندگی در لحظه و درک و تجربه قلمروی وجود فرا می‌خواند. قلمرویی که جایگاهش آرامشی ژرف و بی‌انتهاست و نشاطی عظیم در بر دارد و درون آن نشاط عشق نهفته است.

اگرچه آثار جنون ذهن خودمحور، هم‌چنان در همه‌جا دیده می‌شود؛ اما پدیدهٔ تازه‌ای در شرف شکل‌گیری است. هرگز پیش از این، تا این حد مردم آمادگی این را نداشتند تا الگوهای ذهنی جمعی را درهم بشکنند، که نوع بشر را از دیرباز دربند درد و رنج نگه داشته است. حالت جدیدی از آگاهی در حال شکل‌گیری است. به اندازهٔ کافی درد کشیده‌ایم! این آگاهی حتی همین حالا درون شما در حال تولد است؛ در همین لحظه که این کتاب را در دست دارید و خطوطی را می‌خوانید که از امکان تجربه یک زندگی رها و آزاد خبر می‌دهد؛ زندگی‌ای که دیگر در آن رنجی را به خود یا دیگران تحمیل نمی‌کنید.

هم‌چنین، در کتاب تمرین نیروی حال (Practicing the power of now) علاوه بر تمرین‌ها، بخش‌های کوتاه‌تری از کتاب اصلی هم ارائه شده است که ضمن یادآوری بعضی ایده‌ها و مفاهیم،‌ می‌تواند به عنوان مبنایی برای گنجاندن آن مفاهیم در برنامهٔ روزانه به‌کار رود.

بسیاری از بخش‌ها برای مطالعهٔ همراه با تأمل و تعمق مناسب هستند. هنگامی‌که چنین مطالعه‌ای دارید، در واقع برای دست یافتن به اطلاعات جدید نیست که مطالعه می‌کنید. بلکه می‌خواهید حین مطالعه، به سطح متفاوتی از آگاهی وارد شوید. به همین دلیل است که می‌توانید بخشی را بارها و بارها مطالعه کنید و هر بار آن بخش، هم‌چنان تازه و جدید باشد. تنها، کلامی که در حالت حضور نوشته یا گفته می‌شود، قدرت ایجاد چنین تغییری را دارد و این قدرت، همان نیرویی است که حضور را در خواننده بیدار می‌کند.

بهترین شیوه برای خواندن این بخش‌ها این است که آن‌ها را آرام آرام بخوانید. در بسیاری از مواقع ممکن است بخواهید درنگ کنید و به خودتان اجازه دهید لحظه‌ای را در آرامش یا سکون به تأمل بگذرانید. گاهی هم ممکن است بخواهید کتاب را به طور تصادفی باز کنید و چند خطی از آن را بخوانید.

اکهارت تله (Eckhart Tolle) در این کتاب به شرح داستان و افسانه سرایی نپرداخته بلکه تجربهٔ عینی خود در کشف گوهر زندگی را در قالب پرسش و پاسخ‌های معنوی به رشتهٔ تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب تمرین نیروی حال می‌خوانیم:

هنگامی که از ذهن خود استفاده می‌کنید و به‌ویژه هنگامی که یک راه‌حل خلاق مورد نیاز است، هر چند دقیقه یک‌بار بین فکر و سکون، بین ذهن و بی‌ذهنی در نوسان خواهید بود. آگاهی بدون فکر وضعیت بی‌ذهنی است. تنها در این صورت است که تفکر خلاق امکان‌پذیر می‌شود. زیرا تنها در این صورت است که اندیشه قدرتی واقعی خواهد داشت. فکر به‌تنهایی، وقتی که دیگر به گستره‌ی بسیار وسیع‌تر آگاهی متصل نیست، به سرعت تهی، نابخرد و ویران‌گر می‌شود.

 ۱۳۰ صفحه، ۴۲۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6974-11-8 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار
بخش نخست: دست‌یابی به نیروی حال
1: بودش و روشن‌بینی
2: منشاء ترس
3: ورود به حال
4: پایان دادن به ناخودآگاهی
5: زیبایی در سکون حضور پدیدار می‌شود
بخش دوم: رابطه به عنوان یک تمرین معنوی
6: پایان بخشیدن به کالبد درد
7: از رابطه‌های اعتیادآور تا روشن‌بینانه
بخش سوم: پذیرش و تسلیم
8: پذیرش حال
9: دگرگون کردن بیماری و رنج

راهنمای دانلود کتاب تمرین نیروی حال

برای دانلود کتاب تمرین نیروی حال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تمرین نیروی حال
Ali Rezaee
۱۳۹۶/۱۰/۲۵
این کتاب و کتاب نیروی حال عالیه، هر انسان یه بار باید این مطالب رو بخونه به نظرم
حمزه بخشی پور
۱۳۹۶/۱۰/۶
تاثیر گذارترین کتابی که تا حالا خوندم.
سجاد قاسمی
۱۳۹۸/۱/۹
کتاب قشنگی بود و خوندنش نیاز به تامل و تداوم داره و نمیشه یهو همشو خوند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۵)