دانلود کتاب صوتی تو می‌توانی باعث هر اتفاقی باشی

  • از: جول اوستین
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۲۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو می‌توانی باعث هر اتفاقی باشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو می‌توانی باعث هر اتفاقی باشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تو می‌توانی باعث هر اتفاقی باشی

جول اوستین در کتاب صوتی تو می‌توانی باعث هر اتفاقی باشی، با زبانی ساده و شیرین می‌گوید که شما می‌توانید در زندگی به هر چیز ناممکنی که تصور می‌کنید، برسید کافی است ایمان به قدرت و نگاه خداوند را همراه داشته باشید و بدانید که ناممکن‌ها در زندگی شما شدنی خواهند بود.

جول اوستین معتقد (Joel Osteen) است بدترین مشکلات در زندگی نظیر سرطان نمی‌تواند مانع رسیدن ما به چیزهایی شود که برای ما مقدر شده است مگر آنکه روحیه مبارزه‌گر نداشته باشیم. او می‌گوید خداوند در این جهان به همه موجودات حتی عنکبوتی کوچک توجه دارد تا بتوانند موانع را رد کرده و به خواسته‌های خود برسند. به گفته او موانع رد شدنی هستند و هیچ ناممکنی نه برای ما بلکه برای هیچ موجودی در جهات هستی وجود ندارد.

کتاب صوتی «تو می توانی باعث هر اتفاقی باشی» یکی از سخنرانی‌های جول اوستین است که با صدای نازنین آذرسا می‌شنوید.

جول، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی. او تا به حال هفت کتاب نوشته که تمامی این کتاب‌ها در صدر کتاب‌های برتر نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند و بعضی از آن‌ها بیش از 200 هفته در صدر بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده‌اند.

 ۳۸ دقیقه، ۵۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۹ دقیقه
تو می‌توانی باعث هر اتفاقی باشی

راهنمای دانلود کتاب صوتی تو می‌توانی باعث هر اتفاقی باشی

برای دانلود کتاب صوتی تو می‌توانی باعث هر اتفاقی باشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تو می‌توانی باعث هر اتفاقی باشی
parham ara
۱۳۹۷/۱۰/۲
صدای این خانم اصلا مناسب نیست.. کلمات رو میکشه
princeton university
۱۳۹۷/۱۰/۴
مناسبه
منیره میرزاده
۱۳۹۷/۱۰/۲
کتاب خیلی خوبیه و بسیار مثبت و انگیزشی هست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)