دانلود کتاب صوتی انگشتر گمشده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انگشتر گمشده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی انگشتر گمشده

کتاب صوتی انگشتر گمشده نوشته‌ی آن ام. مارتین، قصه نوجوانی سیزده ساله به نام استیسی را به تصویر می‌کشد که متهم به دزدی یک انگشتر الماس شده و حالا باید به همه اثبات کند که بی‌گناه است. این رمان اولین سری از مجموعه کتاب‌های رمز و راز به شمار می‌رود.

درباره کتاب صوتی انگشتر گمشده:

داستان از جایی آغاز می‌شود که یک انگشتر الماس گران قیمت در یک مغازه گم می‌شود و همه گمان می‌کنند که استیسی آن را دزدیده است؛ چرا که روز قبل از دزدی، او به مادر و پدرش گفته بود که برایش یک انگشتر الماس بخرند اما والدینش اعتقاد داشتند که جواهری به این ارزشمندی برای یک نوجوان سیزده ساله مناسب نیست.

سرانجام پس از این اتفاق مشکوک همه به استیسی اتهام می‌زنند درصورتیکه او هیچ کاری نکرده و از این موضوع بسیار شوک شده است. به همین خاطر تصمیم می‌گیرد هر طور که شده راز این دزدی عجیب را کشف کند.

کتاب انگشتر گمشده (Stacey and the Missing Ring) اولین سری از مجموعه کتاب‌های رمز و راز است و به طور غیرمستقیم به نوجوانان مفاهیم مهمی نظیر مسئولیت پذیری، حفظ آبرو، تفکر صحیح، مشورت و تصمیم‌گیری مناسب را یادآوری می‌کند.

کتاب صوتی انگشتر گمشده برای چه کسانی مناسب است؟

نوجوانان از شنیدن این رمان هیجان انگیز و پر رمز و راز لذت خواهند برد.

آن ام. مارتین را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده آمریکایی‌ست که سال‌هاست برای کودکان می‌نویسد و بیشتر از همه به خاطر مجموعه داستا‌‌‌‌ن‌های The Baby-Sitters Club شهرت دارد. آن ام. مارتین (Ann M. Martin) پیش از آنکه به طور تمام وقت به نویسندگی مشغول شود، معلم و ویراستار کتاب‌های کودکان بود.

در بخشی از کتاب صوتی انگشتر گمشده می‌شنویم:

بعد از ظهر دیر به جلسه رسیدم. پس از تلفن خانم گاردلا یک سره بد آوردم؛ اول از همه موقعی که وارد حمام شدم فهمیدم که شامپوی همیشگی‌ام تمام شده است. بعد نتوانستم یک دست لباس تمیز حسابی پیدا کنم که بپوشم. موقع درست کردن صبحانه هم یک تخم مرغ از دستم افتاد کف آشپزخانه! تازه بعدش قوز بالا قوز شد؛ چون وقتی قند خونم را اندازه گرفتم، گاهی مجبورم روزی چندبار این کار را بکنم، متوجه شدم که خیلی بالاست. البته مقداری که لازم بود به خودم انسولین تزریق کردم اما باید تا مدتی مراقب وضعم باشم. بالا بودن قند خون همیشه خیلی مهم نیست ولی گاهی می‌تواند یک علامت هشدار دهنده حساب شود. بنابراین درک می‌کنید که چرا موقعی که به جلسه رسیدم چرا کمی آشفته بودم.

 ۳ ساعت و ۳۸ دقیقه، ۲۰۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۶ دقیقه
سخنی درباره نویسنده / فصل اول، دوم، سوم
۴۲ دقیقه
فصل چهارم، پنجم، ششم
۴۵ دقیقه
فصل هفتم، هشتم، نهم
۴۳ دقیقه
فصل دهم، یازدهم، دوازدهم
۴۳ دقیقه
فصل سیزدهم، چهاردهم، پانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی انگشتر گمشده

برای دانلود کتاب صوتی انگشتر گمشده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  انگشتر گمشده

نظرات کتاب صوتی انگشتر گمشده

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.