دانلود کتاب صوتی به دنبال علاء‌الدین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال علاء‌الدین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به دنبال علاء‌الدین

کتاب صوتی به دنبال علاء‌الدین اثر تیری آپریل از مجموعه «به دنبال...»، با زبانی صمیمی و ساده با استفاده از واژگان قابل فهم به روایت این داستان کهن پرداخته و تجربیات و نکات ارزشمندی را به شما می‌آموزد.

علاءالدین (Aladdin) پسر یتیم و فقیری است که با مادرش زندگی می‌کند. او و مادرش زندگی مشقت‌باری دارند و به سختی روزگار می‌گذرانند. تا اینکه یک روز مردی جادوگر سر راه او قرار می‌گیرد و می‌خواهد به وسیله علاءالدین به چراغ جادو دست یابد. اما بر اثر اتفاق چراغ جادو به دست علاءالدین می‌افتد و غول چراغ شروع به برآورده کردن آرزوهای او می‌کند. علاءالدین آرزوها و رویاهای بزرگی دارد و یک دشمن بزرگ...

حکایت علاءالدین از دل داستان‌های هزار و یک شب بیرون آمد. قصه‌ای الهام‌بخش که باعث شگفتی بسیاری از نویسندگان دیگر شد، از این داستان پر هیچان برای تمام گروه‌های سنی، فیلم و انیمیشن‌ ساخته شده است که بسیار پرطرفدار بودند.

در قسمتی از کتاب صوتی به دنبال علاء‌الدین (Sur Les traces de Aladdin) می‌شنویم:

«من لیاقت چنین تعریفی را ندارم. علاءالدین از این پس پسر من است و در نبود آن مرحوم وظیفه من است که برایش پدری کنم. حالا که شما با پیشنهاد من موافق هستید فردا دنبال علاءالدین می‌آیم. من به تن او لباس‌های تمیز و فاخری مانند بزرگ‎ترین تاجران اینجا خواهم پوشاند...»

 ۲ ساعت و ۶ دقیقه، ۱۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
فصل اول: عمویی که از غیب رسید
۱۰ دقیقه
فصل دوم: علاءالدین پیشه‌ی بازرگانی می‌آموزد
۱۳ دقیقه
فصل سوم: گنجینه
۱۰ دقیقه
فصل چهارم: جادوی انگشتری و چراغ
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: علاءالدین عاشق می‌شود
۱۴ دقیقه
فصل ششم: عروسی شاهزاده خانم
۱۳ دقیقه
فصل هفتم: جشن عروسی علاءالدین
۱۰ دقیقه
فصل هشتم: قصر علاءالدین
۱۳ دقیقه
فصل نهم: نیرنگ تازه جادوگر
۱۸ دقیقه
فصل دهم: علاء‌الدین از همه دام‌ها می‌گریزد

راهنمای دانلود کتاب صوتی به دنبال علاء‌الدین

برای دانلود کتاب صوتی به دنبال علاء‌الدین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به دنبال علاء‌الدین