دانلود کتاب صوتی بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت

کتاب صوتی بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت (میکروکتاب)، اثر معروف خاویر کرمنت، به شرح موضوعی روانشناسی با محوریت طنز می‌پردازد و راهکارها و شیوه‌های شناخت و مقابله با بیشعوری را به شما ارائه می‌کند.

آیا زمانی که همسایه‌تان زباله‌های خود را در جوی آب می‌ریزد و زباله‌ها در آب پراکنده می‌شود، خشمگین می‌شوید؟ آیا تاکنون برای شما اتفاق افتاده که در اداره‌ای بخاطر دریافت یک امضا روزها و ساعت‌ها در رفت و آمد باشید؟ آیا تا به حال دل‌تان خواسته برخی از بزرگان فامیل که مرتباً مشغول فضولی و نصیحت کردن شما و دیگران هستند را خفه کنید؟ آیا تماشای برخی از مجری‌های تلویزیون شما را عصبانی می‌کند؟ آیا تا به حال این حس را داشته‌اید که برخوردهای مدیرتان با شما توهین‌آمیز است؟

اگر پاسخ شما به پرسش‌های بالا مثبت است، میکروکتاب بیشعوری (Asshole No More) را بشنوید، به این دلیل که شما با تعدادی از بیشعورها طرف هستید و این کتاب صوتی موضوع بیشعوری در جامعه‌ی امروزی را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد. این کتاب راهنمای عملی باارزشی جهت شناخت و درمان بیشعوری است که یکی از خطرناک‌ترین و شایع‌ترین بیماری تاریخ بشریت به حساب می‌آید. همچنین این کتاب نحوه‌ی رفتار با مبتلایان به این بیماری را به طور جامع برای شما شرح می‌دهد. ولی چنانچه پاسخ شما به این پرسش‌ها منفی است، احتمالاً خطر بسیار جدی‌ و جبران‌ناپذیرتری شما را تهدید می‌کند!

خاویر کرمنت (Xavier Crement) در کتاب صوتی بیشعوری که در دسته‌ی کتاب‌های برجسته و درخشان قرار دارد، کوشیده است با زبان طنز به موضوع بیشعوری بپردازد که حقیقت دردناک جهان امروزی است و مسیری برای نجات پیدا کردن از این معضل بیابد. از نظر او بیشعوری یک بیماری‌ است که برای درمانش باید ابتدا آن را به‌ خوبی بشناسیم.

خاویر کرمنت عقیده دارد که بیشعوری حماقت نیست زیرا اغلب بیشعورها از هوش و توانایی بسیار بالایی برخوردارند و همین هوش و ذکاوت‌شان و در برخی مواقع موقعیت اجتماعی‌شان باعث می‌شود که به یک انسان بیشعور تبدیل شوند. چه خودتان بیشعور باشید و چه با بیشعورها دست و پنجه نرم می‌کنید، این کتاب راهنمای خوبی برای شما به شمار می‌آید. هیچ ‌کدام از رویدادها و عناوینی که در این کتاب استفاده شده است، حقیقی نیست.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی بیشعوری می‌شنویم:

وقتی از تجارت حرف می‌زنیم بیشعوری باید همراه آن باشد، رقابت بسیار زیادی بین بنگاه‌های اقتصادی وجود دارد که برای به دست آوردن سود بیشتر حاضرند شرکت‌های کوچک را بخرند تا بزرگ‌تر شوند، اما همین اقدام آن‌ها یک نوع بیشعوری است، چرا که باعث می‌شود، شرکت آن‌ها در یک قرض فرو رود و توسط یک بنگاه اقتصادی بزرگ‌تر خریداری شود، رقابت در تجارت به قدری زیاد است که شرکت‌ها فراموش می‌کنند که برای بهبود وضع اقتصادی و ایجاد اشتغال است که کار می‌کنند.

بیشتر افرادی که در تجارت فعالیت می‌کنند، دچار رقابت، جاه طلبی و حرص می‌شوند. روابط عمومی هم در دنیای تجارت شکل گرفت. این علم باعث شد تا افرادی که استخدام می‌شوند هر نوع مزخرفاتی را به بهترین شکل توجیه کنند، تکنیکی که آن‌ها از آن استفاده می‌کنند باعث می‌شود که هر روز دروغ بگویند و هیچ انتقادی را نپذیرند.

 ۱ ساعت و ۹ دقیقه، ۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
فصل اول: چه کسی بیشعور است و چرا یک نفر باید بخواهد بیشعور باشد؟
۱۲ دقیقه
فصل دوم: انواع بیشعورها
۶ دقیقه
فصل سوم: وقتی جامعه بیشعور می‌شود
۱۰ دقیقه
فصل چهارم: زندگی با بیشعورها
۱۱ دقیقه
فصل پنجم: راه نجات

راهنمای دانلود کتاب صوتی بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت

برای دانلود کتاب صوتی بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بیشعوری: راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت
Sahar Salehi
۱۳۹۹/۳/۲
واقعا بی‌پایه و ضعیف ارزش حتی یکبار مطالعه رو ندارد یک کتاب تمام زرد
Roya ...
۱۳۹۹/۲/۱۷
این کتاب خیلی عالیه.
himan rahimi
۱۳۹۹/۲/۱۸
به نظرم وقتی نویسنده محترم همون مقدمه میگن که هرکی با خوندن این کتاب ناراحت بشه یعنی بیشعوره خودش بیشعور به حساب میاد. هر کتابی یه سری منتقد داره و به طبع ضعف‌هایی داره. دلیل نمیشه که اینارو ک از بعضی چیزای کتاب خوششون نیاد بیشعور به حساب بیاریم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)