دانلود کتاب صوتی تحلیل ناب: از اطلاعات استفاده کن و به سرعت بهترین استارتاپ رو بساز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تحلیل ناب: از اطلاعات استفاده کن و به سرعت بهترین استارتاپ رو بساز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تحلیل ناب: از اطلاعات استفاده کن و به سرعت بهترین استارتاپ رو بساز

کتاب صوتی تحلیل ناب: از اطلاعات استفاده کن و به سرعت بهترین استارتاپ رو بساز (میکرو کتاب)، اثر الیستر کرول و بنجامین یسکوویتز، به شما نشان می‌دهد که چگونه بتوانید استارتاپ‌ خود را با استفاده از داده‌های موجود سریع‌تر و بهتر آغاز کنید و هرچه زودتر به موفقیت‌های چشمگیری برسید.

تحلیل ناب، یکی دیگر از کتاب‌های مرجع است. شما فکر می‌کنید ایده‌تان، می‌تواند دنیا را تکان دهد یا شما را تبدیل به یک فرد موفق و ثروتمند کند. آیا واقعا اینطور خواهد بود؟ یا ممکن است در ابتدا همه چیز خوب پیش برود و ناگهان خراب شود؟ شما نیاز به اطلاعات زیادی دارید. میکروکتاب تحلیل ناب (Lean analytics) به شما کمک می‌کند تا بدانید این اطلاعات را از کجا باید به دست آورید و چگونه آن‌ها را تحلیل کنید تا به نتایج درست برسید. فرقی ندارد شغل‌تان چیست، این میکروکتاب را باید بخوانید.

به طور کلی، ذات جنبش استارتاپ ناب را می‌توان در یک تفکر خلاصه کرد: چیزی که می‌توانید بسازید را نفروشید، بلکه چیزی را بسازید که بتوانید بفروشید. تحلیل ناب، به این معنی است که چطور با اطمینان چیزی را که می‌توانید بفروشید، مشخص کنید. در عمل، تحلیل ناب، نوعی هنر در درست فهمیدن چیزی است که مردم می‌خواهند بخرند. شما این کار را با جمع‌آوری اطلاعاتی که از پرسش به سوالات زیر آمده است، به دست می‌آورید. برخی از این پرسش‌ها عبارتند از:

- پرریسک‌ترین بخش طرح شما کدام است؟
- برای دنبال کردن این ریسک‌ها از چه معیارهایی می‌توانید استفاده کنید؟
- چگونه می‌توانید این ریسک‌ها را کاهش دهید؟
- چگونه می‌توانید با تکرار فعالیت‌ها در مسیرتان پیشرفت کنید؟

تحلیل می‌تواند همه این پرسش‌ها را به معیارهای آماری تبدیل کند و این معیارها برای پیدا کردن حقیقت به شما کمک می‌کنند، حتی اگر نتایج به دست آمده ناراحت‌ کننده یا شرم‌آور باشند. با مشخص کردن پرریسک‌ترین بخش‌های طرح کسب‌وکارتان و اعمال برخی روش‌های کم هزینه در آن حوزه‌ها خیلی سریع و آسان متوجه خواهید شد چه چیزهایی برای شما مناسب هستند و چه چیزهایی مناسب نیستند. این سرعت یادگیری به شما این توانایی را می‌دهد که خود را با شرایط جدید هماهنگ کنید و به این ترتیب می‌توانید با موفقیت به سمت جلو حرکت کنید. «اگر نمی‌توانید چیزی را اندازه‌گیری کنید قطعا نمی‌توانید آن را مدیریت کنید.»

تحلیل به شما اطمینان می‌دهند که داده‌های کافی جمع‌آوری و بررسی کرده‌اید. هر دوی این فعالیت‌ها‌ (ناب و تحلیل) شیوه تفکر شما را درباره تاسیس و رشد یک شرکت به شکلی بنیادین متحول می‌کند. این دو، تنها یک فرآیند ساده نیستند، بلکه نوعی نگرش محسوب می‌شوند.

الیستر کرول (Alistair Croll)، کارآفرین، نویسنده و یک سخنران حرفه‌ای است. اما تخصص او در بیگ دیتا و محاسبات ابری و استارتاپ است. او چندین شرکت در زمینه‌های مختلف و یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر راه‌اندازی کرده است. الیستر تا به امروز 4 کتاب نوشته که همه آن‌ها جزء پرفروش‌ها بوده‌اند.

بنجامین یسکوویتز (Benjamin Yoskovitz) نیز نویسنده و کارآفرین است که 15 سال تجربه در کسب‌وکارهای مبتنی بر وب دارد. او اولین شرکتش را در سال 1996 تاسیس کرد و در سال 2011 آن را با مبلغ زیادی به سلزفورس فروخت. تجربه او در زمینه کسب‌وکار وی را تبدیل به یکی از مشاوران مهم در این زمینه کرده که سالانه به شرکت‌های بزرگ مشاوره می‌دهد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی تحلیل ناب می‌شنویم:

وب‌سایت‌هایی مانند یوتیوب، ویکی‌پدیا، فیس‌بوک و ردیت، اجتماعی از کاربران درگیر ایجاد می‌کنند که این افراد محتوای سایت را فراهم می‌کنند و سپس از این محتوا برای کسب درآمد استفاده می‌کنند. هرچه اجتماع کاربران بزرگ‌تر و فعال‌تر باشد بهتر است. معیارهایی که معمولا برای وب‌سایت‌هایی که کاربران محتوای آن‌ها را تولید می‌کنند عبارتند از:
فعالیت بازدید کننده‌ها: افراد معمولا هرچند وقت یکبار باز می‌گردند؟ و چه مدت زمانی در این وب‌سایت به گشت‌وگذار می‌پردازند؟
سطح تولید محتوا و تبادل: آیا کاربران تنها مصرف کننده محتوای وب‌سایت شما هستند یا به شکلی فعال محتوای خودشان را تولید می‌کنند. یکی دیگر از شاخص‌هایی که ارزش دنبال کردن دارد، تغییر سطح درگیری مخاطبان در طول زمان است.
ارزش کلی محتوایی که تولید کرده‌اید: از نگاه سرمایه‌گذاری عبارت است از درآمد مشارکتی یا تعداد پست‌ها.
سطح به اشتراک گذاری محتوا: که میزان زنده و جذاب بودن محتواب تولیدی را مشخص می‌کند.
اثرگذاری سیستم خبردهی: چگونه به افراد اطلاع می‌دهید که محتوای جدید در دسترس است.

 ۱ ساعت و ۶ دقیقه، ۶۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۹ دقیقه
فصل اول: حدس زدن یا دروغ گفتن به خودتان را متوقف کنید
۲۴ دقیقه
فصل دوم: معیار درست را به وضوح مشخص کنید
۱۷ دقیقه
فصل سوم: مشخص کردن یک مبنای قطعی
۹ دقیقه
فصل چهارم: با انجام تحلیل چیزهایی از درون بیاموزید

راهنمای دانلود کتاب صوتی تحلیل ناب: از اطلاعات استفاده کن و به سرعت بهترین استارتاپ رو بساز

برای دانلود کتاب صوتی تحلیل ناب: از اطلاعات استفاده کن و به سرعت بهترین استارتاپ رو بساز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تحلیل ناب: از اطلاعات استفاده کن و به سرعت بهترین استارتاپ رو بساز

نظرات کتاب صوتی تحلیل ناب: از اطلاعات استفاده کن و به سرعت بهترین استارتاپ رو بساز

Kaveh Ezati
۱۳۹۸/۲/۲۵
این کتاب همون کتاب استارت‌اپ ناب هست که به این اسم ترجمه شده و بشدت ناقص هست
ترجمه کامل کتاب در کتابراه موجود هست
جلیل کاظمی نبار
۱۳۹۸/۲/۸
از ٣١ فصل کناب تنها ٤ فصل در این نسخه موجوده.
مشاهد همه نظرات (۲)