دانلود کتاب صوتی جرات داشته باش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جرات داشته باش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جرات داشته باش

اعتماد به نفس ندارید؟ فکر می‌کنید می‌توان راهکاری برای ترمیم آن پیدا کرد؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید، کتاب صوتی جرات داشته باش (میکروکتاب) اثر فردریک فانژه، به شما نشان خواهد داد که چگونه به خودسازی درونی برسید و بتوانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

درباره میکروکتاب کتاب صوتی جرات داشته باش:

کتاب جرات داشته باش (Oser: therapie de la confiance) در سال 2009 در کشور فرانسه منتشر شد. فردریک فانژه درباره علت نوشتن این کتاب می‌گوید که من یک روان‌پزشک هستم و نداشتن اعتماد به نفس دلیل اصلی تمامی افرادی‌ست که برای درمان به من مراجعه کرده‌اند. کمبود این احساس باعث می‌شود، رنج‌های عاطفی و شغلی فراوانی در انسان‌ها پدید بیاید؛ مانند ترس از قضاوت شدن توسط دیگران، ترس انجام کارهای غلط، ترس از دوست داشتن و دوست داشته شدن.

کتاب جرأت داشته باش با استفاده از داستان‌های واقعی از انسان‌های متفاوت، شما را با آن‌ها آشنا خواهد کرد تا حداقل با یکی از شخصیت‌ها احساس نزدیکی و همزاد پنداری کنید. این روش باعث می‌شود که راه‌حل نزدیک و مخصوص به خودتان را بیابید و به مرور به اعتماد به نفس خوبی برسید.

شما در این کتاب می‌آموزید که انسان‌ها به صورت کلی پنج نوع احساس اصلی را تجربه می‌کنند:

- احساس گناه
- ترس یا نگرانی
- احساس طرد شدن و جدایی
- شرمساری یا ترس از ناامید کردن دیگران
- اندوه، دلسردی، ناامیدی و احساس حقارت

همچنین با مکانیسم‌های اعتماد به نفس، تعریف خودشیفتگی، واکاوی نیازهای اساسی انسان و روش‌های درمانی بالا بردن اعتماد به نفس آشنا خواهید شد.

فردریک فانژه را بیشتر بشناسیم:

فردریک فانژه (Frederic Fanget) روان‌شناس، پژوهشگر و نویسنده فرانسوی است که در رشته عصب‌شناسی در دانشگاه لیون فارغ التحصیل شد. او در زمینه روش‌های درمانی رفتاری و شناختی مشهور است؛ مخصوصا برای کسانی که هراس‌های اجتماعی مرتبط با کار را دارند.

فانژه در دانشگاه‌های فرانسه، بلژیک و سوئیس فعالیت‌های درمانی می‌کند و بیش از 200 کارگاه و کنفرانس برای متخصصان را در زمینه‌های روان درمانی، ارتباط زوجین، استرس و اضطراب و افسردگی برگزار کرده است. این نویسنده در میان مردم فرانسه نیز محبوبیت و مقبولیت خاص خود را دارد و بارها به عنوان متخصص در کانال‌های رادیویی و تلویزیونی حضور پیدا کرده است.

میکروکتاب صوتی جرات داشته باش برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید که به دنبال آرزوهای خود بروید و بدون ترس به اهداف‌تان برسید، مطالعه این کتاب روانشناسی و آموزنده به شما توصیه می‌شود.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب صوتی جرات داشته باش می‌شنویم:

وقتی بتوانید برای خودتان تصمیمات بزرگی بگیرید، یعنی دارای عزت‌نفس هستید. عزت‌نفس، بخش مهمی از اعتمادبه‌نفس افراد را تشکیل می‌دهد. در این نوع از اعتمادبه‌نفس شما ارزش‌های خودتان را داوری می‌کنید. مثلا می‌گویید: «من دارای ارزش هستم، اعتمادبه‌نفس بالایی دارم و به نقاط ضعف و قوت خودم آگاهی کامل دارم».

پایه و اساس عزت‌نفس از دوران کودکی شکل می‌گیرد. مهم‌ترین راهی که بتوانید به اعتمادبه‌نفس دست پیدا کنید، این است که ابتدا عزت‌نفس داشته باشید. در صورت نداشتن عزت‌نفس، حتی اگر از طرف دیگران مورد تشویق قرار بگیرید، باز هم احساس خوبی نخواهید داشت.

عزت‌نفس متعلق به خودتان است و باید آن را در اعماق وجودتان پیدا کنید. هیچ فرد دیگری نمی‌تواند آن را درون شما پیدا کند. عزت‌نفس هر کسی خاص خودش است و انسان‌های دیگر نباید در مورد آن حرف بزنند.

این احساس به این برمی‌گردد که آیا شما می‌توانید بهترین عملکرد را در شرایط دشوار از خود نشان دهید؟ قابلیت‌های شما با اعتمادبه‌نفس‌تان ارتباط مستقیمی دارد. هر کاری که انجام می‌دهید با این موضوع در ارتباط است.

یعنی خوب بتوانید آشپزی کنید، درس بخوانید، بازی کنید، به تنهایی به سفر بروید، سفر کردن با قطار را تجربه کنید، تنهایی به مغازه بروید و بتوانید تخفیف بگیرید. عملکردهای شما نباید به دیگران وابسته باشند. همه این کارها را باید به تنهایی و بدون همراهی دیگران انجام دهید. همه ما می‌توانستیم خیلی سریع به اعتمادبه‌نفس برسیم، اگر از کودکی این موضوع را به ما یاد می‌دادند.

 ۲ ساعت، ۱۶۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکرو کتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۵۰ دقیقه
فصل اول: ساز و کارهای اعتمادبه‌نفس
۴۰ دقیقه
فصل دوم: پیش‌داوری‌ها، عامل اصلی کمبود اعتمادبه‌نفس
۲۰ دقیقه
فصل سوم: درمان مشکل کمبود اعتمادبه‌نفس
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی جرات داشته باش

برای دانلود کتاب صوتی جرات داشته باش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جرات داشته باش

نظرات کتاب صوتی جرات داشته باش

Samaneh Beygi
۱۳۹۹/۹/۷
بسیار عالیییییییییییییییییییی حرفی رو میزنه که باهاش مواجه هستم و تونستم با راهکار‌های خوبی که داده خودمو پیدا کنم و به فردی با ارزش و با نفس زیاد تبدیل شدم
Amir Jafarkhani
۱۳۹۹/۸/۵
کتاب واقعا خوبی اگه اعتماد به نفستون ضعیف
بخریدش کمکتون می‌کنه بهتر واقع شید
پریس ادیبی
۱۳۹۹/۱۱/۱۰
کتاب فوق العاده‌ای هست. کتابی هست که باید بارها و بارها شنید تا نکات ضعف خودمون رو شناسایی و اصلاح کنیم.
مشاهد همه نظرات (۲۷)
اعتماد به نفس، میکروکتاب، میکروبوک، خلاصه کتاب جرات داشته باش، میکروکتاب جرات داشته باش، معرفی کتاب جرات داشته باش، دانلود کتاب جرات داشته باش، دانلود کتاب جرات داشته باش اثر فردریک فانژه، کتاب جرات داشته باش، خرید کتاب جرات داشته باش، کتاب جرات داشته باش قیمت، دانلود کتاب جرات داشته باش از فردریک فانژه، نقد کتاب جرات داشته باش، افزایش اعتماد به نفس، آموزش بالا بردن اعتماد به نفس، آموزش تقویت اعتماد به نفس، مهارت افزایش اعتماد به نفس، غلبه بر کمبود اعتماد به نفس، تغییر زندگی، راه و رسم زندگی، تغییر در خود، رسیدن به خواسته ها، تغییر خود، خودسازی، آموزش خودباوری، برقراری ارتباط با دیگران، داشتن زندگی شاد، روابط بین اشخاص، عزت نفس، انواع عزت نفس، شناخت درمانی، تکنیک های شناخت درمانی، رفتار درمانی، رفتار درمانی شناختی، روان درمانی، Oser therapie de la confiance، Oser، Frederic Fanget، کتاب درمان کمبود اعتماد به نفس، کتاب صوتی جرأت داشته باش