دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید (میکروکتاب) نوشته‌ی مارک فیشر، درباره یک میلیونر پیر خردمند است که براساس تجربیات و دانش تجاری خود به یک جوان مشتاق، مشاوره و آموزش می‌دهد و آموزه‌های او می‌تواند چگونگی داشتن ذهنیت یک فرد میلیونر را به هر کسی نشان دهد. این اثر یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های انگیزشی در ایران و جهان است.

درباره کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی:

آیا کسانی که موفق می‌شوند، سخت‌تر از کسانی که فقط رویای موفقیت را در سر می‌پرورانند کار می‌کنند؟ آیا آن‌ها باهوش‌تر و خوش شانس‌تر هستند؟ آیا موفقیت مالی خوشبختی به همراه دارد؟ اگر می‌خواهید پاسخی برای این پرسش‌ها پیدا کنید، با پیرمرد خردمند و ثروتمند کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید (The Instant Millionaire) همراه باشید تا او راز ثروتمند شدن را به شما بیاموزد و ابهامات ذهنی‌تان را برطرف کند.

کتاب حکایت دولت و فرزانگی دروس عملی و قابل اجرایی دارد که هر کسی با انجام دادن آن‌ها می‌تواند ذهنیت یک میلیونر را داشته باشد و همچون یک فرد غنی بیاندیشد و زندگی کند. درواقع این تغییر ذهنیت ساده در عین حال که قدرتمند است و به موفقیت مالی شما منجر می‌شود، می‌تواند یک رضایت و خوشبختی درونی در وجودتان ایجاد کند.

خلاصه داستان کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی:

کتاب حاضر درباره‌ی زندگی جوانی باهوش است که 32 سال سن دارد و در یک شرکت تبلیغاتی کار می‌کند. او اصلاً از شرایطش راضی نیست و به دنبال راهی برای بالا بردن درآمدش می‌گردد، اما هیچ راهی پیدا نمی‌کند و هر روز ناامیدتر از دیروز می‌شود.

او برای حل مشکلش به سراغ عموی ثروتمندش می‌رود تا از او پول بگیرد، اما عمویش به او پولی نمی‌دهد و در عوض از برادرزاه‌اش می‌خواهد تا پیرمردی ثروتمند را ملاقات کند که در جوانی تلاش کرده و اکنون ثمره‌ی تلاشش را گرفته است. پیرمرد تمام تجربه‌های شخصی‌اش را در قالب 15 داستان برای جوان تعریف می‌کند و نکاتی را به او یاد می‌دهد که همه‌ی ثروتمندان آن را انجام داده‌اند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی:

- مملو از مشاوره‌های بسیار خاص که درهای برای موفقیت مالی و رفاه شخصی باز می‌کند. (مجله Stepping Up)

- حیرت‌انگیز... کتابی ساده و جذاب که مجموعه‌ای از سوالات مهم و قدرتمند را در ذهن ایجاد می‌کند. (مجله موفقیت)

- یک کتاب جالب برای خواندن که بینشی نو درمورد دستیابی به پتانسیل واقعی هر کس ارائه می‌دهد. (وس رابرتز، نویسنده کتاب اسرار فرمانروایی آتیلا)

- چه کتاب ارزشمندی! این کتاب استراتژی‌های اساسی را نشان می‌دهد که برای همه بسیار آشناست. از جسارت و تیزبینی تا استفاده از قدرت بی حد و حصر افکارمان. (جان دیوید مان، نویسنده پرفروش)

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید موفقیت و سعادت در تمام جنبه‌های زندگی‌تان جاری شود و با قدرت و ظرفیت‌های درونی خود بیشتر آشنا شوید، این کتاب برای شما مناسب است.

مارک فیشر را بیشتر بشناسیم:

مارک آندره پواسانت با نام هنری مارک فیشر (Mark Fisher) یک نویسنده کانادایی‌ست که کتاب‌های انگیزشی مختلفی همچون «حکایت دولت و فرزانگی، معبد میلیونرها، فروشنده و میلیونر، حکایت عشق و خوشبختی و میلیونر آنی» را نوشته است.

در بخشی از کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی می‌شنویم:

توانگر بعد از این ماجرا به مرد جوان گفت که توانسته امروز چیزهای خوبی را بهش یاد بده البته امیدواره که مرد جوان اون مطالب رو نه تنها با مغزش بلکه با قلبش آموخته باشه.

توانگر گفت: حالا باور کردی که کلام ما به هر شکلی که باشه چه تاثیر بزرگی روی زندگی ما می‌گذارد؟ حتی اگر کلام ما سرتاسر دروغ باشه، باز هم می‌تونه تاثیرگذار باشه. در آینده با مشکلات بیشتری روبه‌رو خواهی شد اما نباید در همون اول کار از خودت ترس نشون بدی. صبر کن تا مشکل خودش به تو ضربه وارد کنه. هر وقت سنگینی اون رو روی شونه‌هات احساس کردی، می‌تونی برای حل اون به دنبال راه حل بگردی.

توانگر به مرد جوان هشدار داد و گفت: توی هر سفری علاوه بر لذت دشواری‌هایی هم وجود داره که هر کسی باید اون رو تجربه کنه. اما نباید به خاطر این مشکلات از مسیری که در اون قرار داره، دست بکشه.

 ۲ ساعت و ۲ دقیقه، ۱۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۱۱ دقیقه
مقدمه
۱۱ دقیقه
فصل اول: حکایت ملاقات مرد جوان با باغبانی کهنسال
۹ دقیقه
فصل دوم: حکایت قدر دانستن فرصت‌ها و خطرهای زندگی
۳ دقیقه
فصل سوم: حکایت زندانی شدن مرد جوان
۵ دقیقه
فصل چهارم: حکایت آموزش ایمان به مرد جوان
۶ دقیقه
فصل پنجم: حکایت آموزش نحوه متمرکز شدن روی هدف
۹ دقیقه
فصل ششم: حکایت ارزشمند بودن تصویر فرد از خودش
۱۲ دقیقه
فصل هفتم: حکایت رسیدن به تاثیرگذاری و نفوذ کلام
۴ دقیقه
فصل هشتم: حکایت اولین آشنایی با قلب گل سرخ
۵ دقیقه
فصل نهم: حکایت مسلط شدن بر ضمیر ناخودآگاه
۷ دقیقه
فصل دهم: حکایت بحث کردن در مورد ارقام و اعداد
۱۳ دقیقه
فصل یازدهم: حکایت یادگیری سعادت و زندگی
۴ دقیقه
فصل دوازدهم: حکایت یادگیری بیان کردن خواسته‌ها در زندگی
۱۲ دقیقه
فصل سیزدهم: حکایت کشف رازهای باغ گل سرخ
۵ دقیقه
فصل چهاردهم: حکایت رفتن هر یک به سمت سرنوشت خویش
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید

برای دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید

نظرات کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید

الناز حامد صابری
۱۴۰۰/۱/۶
کتاب خوب با صدای عالی راوی
تغییر نگرش واستون اتفاق میفته و این در حین یک داستان رخ میده واستون
ارزش گوش دادن داره
یک داستان با بیان ساده چند نگرش و صدای گوینده دلنشین
Homera Gholami
۱۴۰۰/۱/۹
این کتاب رو هم خوندم عالی و اموزنده بود، برای رسیدن به کمال مسیر پر پیچ و خمی رو باید پشت سر گذاشت و تلاش کردو ناامید نشد
سعید یاوری
۱۴۰۰/۱/۱۱
من چندین بار این کتاب را خانده‌ام و چند بار هم با کتابراه شنیدم و هر بار مطلب جدیدی بدست میآورم
مشاهد همه نظرات (۱۶)