دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

  • از: مارک فیشر
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر، یکی از درخشان‌ترین و بهترین کتاب‌های قرن اخیر، حاوی داستان‌هایی با مضمون روان‌شناسی‌ست که می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند و به سمت موفقیت سوق دهد.

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی (The instant millionaire: a tele of windom and wealth) درباره‌ی جوانی باهوش و زیرک است که 32 سال سن دارد و در یک شرکت تبلیغاتی مشغول به کار است، او از حرفه خود بیزار است و در پی راهی برای ارتقا شغلی و افزایش درآمد خود است. اما راهی پیدا نمی‌کند و هر روز ناامیدتر می‌شود.

در یکی از روزها عموی ثروتمند و مرفه‌اش به او می‌گوید که به دیدار شخصی میلیونر برود که یک میلیونر و ثروتمند خودساخته است. پیرمردی که در جوانی بسیار تلاش کرده و اکنون ثمره‌ی تلاش خود را گرفته است. او تجربه‌های شخصی خود را در قالب داستان برای این جوان روایت می‌کند و نکات مهمی را به او گوشزد می‌کند. نکاتی که تمامی افراد ثروتمند آن‌ها را انجام داده‌اند.

هدف اصلی شخصیت اصلی کتاب حکایت دولت و فرزانگی ثروتمند شدن و معروف شدن است، اگر شما هم این هدف را دارید، این کتاب برای شما مناسب است. باید بدانید که افرادی که زمان را از دست می‌دهند، به این امید روزی که شرایط بهتری پیش بیاید و خود به خود به سمت موفقیت پیش روند، هیچ‌گاه به اهداف خود نخواهند رسید. اکنون بهترین زمان برای انجام کارهاست. این کتاب را بارها بشنوید و راهکارهای آن را عملی کنید.

در گذشته مردم بر این باور بودند که هر فردی که بیشتر کار کند، موفق‌تر خواهد بود و درآمد بیشتری خواهد داشت. اما امروز چنین باوری وجود ندارد. امروزه هر فردی که باهوش‌تر باشد، می‌تواند زودتر به ثروت و دارایی برسد و به آرزوهای خود جامه عمل بپوشاند.

مارک فیشر (Mark Fisher) در این کتاب در قالب داستان‌هایی جذاب و گیرا، اصول موفقیت و ثروتمند شدن را شرح می‌دهد. او راهکارها و شیوه‌های موفق شدن در کار و زندگی را به صورت اصولی شرح داده و به جزییات نمی‌پردازد، زیرا شما پس از وارد شدن در این راه‌ با جزییات آشنا خواهید شد و با رعایت راهکارها به اهداف خود خواهید رسید.

در قسمتی از کتاب صوتی دولت و فرزانگی می‌شنویم:

دولتمند به جوان گفت: امروز چیزهای مهم بسیار آموخته‌ای و امیداورم آن‌ها را نه فقط با مغزت که با دلت نیز آموخته باشی. اکنون می‌دانی که چه بخواهیم و چه نخواهیم کلام بر زندگیمان عمیقا تاثیر می‌گذارد. اندیشه حتی دروغ اگر معتقد باشیم که راست است می‌تواند بر ما اثر نهد. وقتی می‌آموزی ارزش فکر را تشخیص بدهی، یعنی ارزشی را که تو به آن می‌دهی، ذهنت می‌تواند آرامشش را بازیابد یا حفظ کند. ذهنت بود که به تهدید معنی داد. اگر به زبانی بیگانه نوشته می‌شد، کمترین توجهی به آن نمی‌کردی. دولتمند لحظه‌ای خاموش بود، آن‌گاه ادامه داد.

 ۲ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۱۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۰ دقیقه
بخش اول
۴۶ دقیقه
بخش دوم
۵۲ دقیقه
بخش سوم
۳۸ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

برای دانلود کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  حکایت دولت و فرزانگی

نظرات کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

رستا فرهادی
۱۳۹۸/۸/۲۵
کتاب خیلی خوبیه ترجمه گیتی خوشدل رو خوندم ترجمه‌اش عالیه
خود گیتی خوشدل تو مقدمه‌ی کتاب نوشته که این کتاب ویک کتاب دیگه بهترین کتابای بودند که ترجمه کرده
موضوع این کتاب ناخوداگاه است همونطور که ناخوداگاه مثل یک کودک زود فریبه این داستان به زبان ساده و کودک واری بیان شده
محمد زمانی
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
اونقدر صدا مکانیکی بود و اونقدر دائما شاهد حضور خودِ صدای گوینده بجای موضوع کتاب بودم که کمتر از ۵ دقیقه نتونستم بیشتر تحملش کنم و گذاشتم کنار. متاسفم
فاطمه زهرا زهرا
۱۴۰۰/۱/۱۲
انگیزه خوبی برای کسایی که میخواهند در هر سنی پیشرفت کنند
و بدونند شروع کردن و پیگیری و نترسیدن حتما موفقیت را بهمراه دارد.
مشاهد همه نظرات (۲۷)