دانلود کتاب صوتی خلاصه دیوانگان ثروت ساز: چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟

  • از: دارن هاردی
  • راوی: علی نجفی
  • ناشر صوتی: آگاه باشیم
  • ۴۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه دیوانگان ثروت ساز: چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه دیوانگان ثروت ساز: چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه دیوانگان ثروت ساز: چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟

کتاب صوتی خلاصه دیوانگان ثروت ساز: چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟ اثر دارن هاردی، راهنمایی جامع درباره‌ی اصول درست زندگی کردن در عصر جدید است.

این نسخه صوتی خلاصه‌ شده‌ی کتاب معروف دیوانگان ثروت ساز (The entrepreneur roller coaster) است. دارن هاردی (Darren Hardy)، فنون زندگی در عصر جدید را با خردمندی در قالب مسیر پرپیچ و خم کارآفرینی و روایت‌های واقعی و جذاب، در این کتاب به شما نشان می‌دهد.

امروزه در عصری زندگی می‌کنیم که در آن مسئولیت زندگی، به معنای واقعی کلمه بر دوش خودمان است و این ما هستیم که باید بتوانیم گلیم خودمان را از آب بیرون بکشیم و بر مشکلات زندگی غلبه کنیم. باید دل به دریا بزنیم و برای خودمان یک کارآفرین نمونه و ثروت‌ساز باشیم تا بتوانیم به خوبی امنیت زندگی خود و خانواده‌مان را تامین کنیم. در شرایط فعلی و با بحران‌های موجود، کسی موفق می‌شود که به خوبی از فنون زندگی در این عصر جدید آگاهی داشته باشد و از آن‌ها به درستی در موقعیت‌های مختلف استفاده کند.

با شنیدن خلاصه کتاب صوتی دیوانگان ثروت‌ساز و با به کارگیری راهکارهای موجود آن، می‌توانید به مرور قدرت بیشتری کسب کنید و برای مسیر موفقیت و پولسازی مجهز شوید. همچنین اعتماد به نفستان نسبت به قبل بیشتر می‌شود و در نهایت می‌توانید به یک کارآفرین خوب و نمونه مبدل شوید.

چه کارمند باشید، چه کارآفرین، این اثر راهنمای شما در زندگی حرفه‌ای‌ست. قطار وحشتی که نویسنده برای کارآفرینان نمایش می‌دهد و فراز و نشیب‌های لرزه آورش را نمایان می‌کند، همان مهارت‌های زندگی در این عصر جدید است که همانند قطار وحشت، بالا و پایین‌های عجیبی دارد و بعضی مواقع کار به جایی می‌رسد که بالاتر از ترس می‌رود و می‌شود آن چه که نباید بشود. این قطار وحشت مانند همان قطار وحشت شهربازی نیست که بتوان آن را در نظر نگرفت. این قطار وحشت، همان زندگی در دوران تازه است که دیر یا زود، ما را مسافر خود و اسیر فراز و نشیب‌هایش می‌کند و ما باید خود را آماده کنیم تا بتوانیم از پس آن برآییم. شما مسافر این دوران هستید و این کتاب هم فنون یک زندگی سرشار و موفق را در همین دوران به شما نشان می‌دهد.

دارن هاردی مشاور و سخنران آمریکایی در حوزه موفقیت و بهبود فردی و نویسنده کتاب‌های پرفروش نیورک تایمز است. او تا سال 2015 ناشر یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا به نام مجله موفقیت بوده است. مجله موفقیت این امکان را برای او فراهم کرد تا با مدیران مشهور، کارآفرینان برجسته و قهرمانان برتر مصاحبه داشته باشد و همین امر موجب شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد. دارن هاردی کسی است که در سن 18 سالگی تجارت خود را شروع کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر مبدل شد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ شخصی خود راهکارها و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش تجربه کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها کتاب اثر مرکب است.

 ۱ ساعت و ۳ دقیقه، ۶۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
دیوانگان ثروت‌ساز
۴ دقیقه
فصل اول: دلیل مبارزه خود را پیدا کنید
۷ دقیقه
فصل دوم:کمربند ایمنی را ببندید
۶ دقیقه
فصل سوم: به موتور سوخت‌رسانی کنید
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: پر کردن صندلی‌های خالی
۹ دقیقه
فصل پنجم: سواری در صندلی جلو
۸ دقیقه
فصل ششم: سرعت گرفتن
۵ دقیقه
فصل هفتم: دستها بالا
۴ دقیقه
فصل هشتم: به دروبین لبخند بزنید
۳ دقیقه
حسن ختام

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه دیوانگان ثروت ساز: چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه دیوانگان ثروت ساز: چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه دیوانگان ثروت ساز: چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟

نظرات کتاب صوتی خلاصه دیوانگان ثروت ساز: چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟

Hellen Pdrm
۱۴۰۰/۱/۲۵
سرعت بیان گوینده عالیه، چون برا کتابهای انگیزشی باید پر انرژی بود و این گوینده انگیزه کافی رو منتقل میکنه، مطالب کتاب هم خوب و کاراست،، خلاصه اینکه از کتابهای دارن هاردی نمیشه گذشت،
Alireza Avini
۱۳۹۸/۶/۱
سرعت بیان گوینده خیلی بالاست و به نظرم زیادی سریعه و به شنونده اجازه تفکر نمیده
به سرعت موضوعات تغییر میکنه
در صمن اصلا متوجه سرتیترها نمیشم بازم به دلیل سرعت بالای گوینده در بیان جملات
هادی حبیبی
۱۳۹۸/۴/۲۲
کتاب به خوبی و با نگاهی نافذ خلاصه شده بود و همراه با صدایی گیرا و رسا بازخوانی شده، به علاقه مندان به کتاب‌های هاردی توسعه میکنم شنیدن این فایل را از دست ندهند
مشاهد همه نظرات (۱۸)
آموزش کارآفرینی، خلاصه کتاب دیوانگان ثروت ساز، میکروبوک، میکروکتاب، موفقیت در کسب و کار، دیوانگان ثروت ساز، دیوانگان ثروت ساز صوتی، دانلود کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز، دانلود فایل صوتی دیوانگان ثروت ساز، کسب و کار موفق، ایده کسب و کار، کسب درآمد، دانلود کتاب کارآفرینی، ایده های کارآفرینی، طرح کسب و کار، چطور یک کسب و کار را شروع کنیم، کسب و کار، روش های کارآفرینی، درآمدزایی، ثروتمند شدن، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، انگیزه در کارآفرینی، کارآفرینان برتر، کارآفرینان موفق، اصول کسب و کار، Darren Hardy، کتاب چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم، The entrepreneur roller coaster، why now is the time to join the ride، دانلود کتاب های دارن هاردی، کتاب ترن هوایی کارآفرینی، کتاب ترن هوایی ثروت ساز، کتاب قطار سرعت به سوی ثروت، کتاب کارآفرینی به روش دارن هاردی، کتاب قطار سریع السیر ثروت سازی، کتاب صوتی چطور نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی بشیم، کتاب دیوانگان ثروت ساز نوشته دارن هاردی، خرید آنلاین کتاب دیوانگان ثروت ساز، کتاب صوتی دیوانگان ثروتساز