دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب برتری خفیف


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب برتری خفیف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب برتری خفیف

کتاب صوتی خلاصه کتاب برتری خفیف نوشته جف اولسون، به شما می‌آموزد که چگونه با راهکارها و اقدامات ساده و منظم به خوشبختی‌های نامحدود در زندگی شخصی و کاری خود دست یابید.

این اثر به شما کمک می‌کند، به آرزوهایتان جامه عمل بپوشانید، تفاوتی ندارد که آروهایتان چه چیزی باشد. خرید خانه‌ای بزرگ، درآمد بالا یا سلامتی باشد! این اثر موجب می‌شود به همه‌ی آن‌ها دست پیدا کنید.

بیش از هزاران نفر از مردم با ارسال نامه‌هایی اذعان داشتند که کتاب صوتی خلاصه کتاب برتری خفیف (The Slight Edge) زندگی آن‌ها را دگرگون کرده است و به رویاها و اهداف شخصی خود دست پیدا کرده‌اند. این اثر موجب می‌شود به زندگی خود با دید و نگرش دیگری نگاه کنید و درمی‌یابید که چگونه افرادی بدون کار و تلاش زیاد همیشه موفق هستند و عده‌ای با وجود تلاش‌های بسیار هیچ‌گاه به موفقیت نرسیده‌اند.

جف اولسون در این اثر تنها از موفقیت‌های شخصی و کاری نمی‌گوید، بلکه به شادی و سلامتی نیز بسیار تاکید می‌کند. همین موضوع باعث موفقیت و مطرح شدن او در سراسر جهان شده است.

«برتری خفیف» در سال 2005 منتشر شد و از جمله کتاب‌هایی است که در چاپ اول خود بیش از هزاران نسخه به فروش رفت و بدون هیچگونه تبیغاتی طرفداران بسیاری پیدا کرد، و لقب پرفروش‌ترین کتاب آمریکا را از آن خود کرد.

جف اولسون (Jeff Olson) نویسنده‌ای درخشان و معروف در تمام ایالات متحده آمریکاست. او با ایده‌ی برتری خفیف، به اشخاص زیادی کمک کرد و باور دارد که جایگاه امروز خود را مدیون همین ایده است. او برای هزاران شخص در آمریکا و سراسر جهان سخنرانی کرده و در 30 سال گذشته به صدها هزار نفر از مردم چهان یاری رسانده تا به سطوح بالاتری از رشد و موفقیت فردی و ثروت و استقلال مالی برسند. او یکی از 5 مدیر برجسته در یکی از شرکت‌های عظیم در زمینه تکنولوژی و نویسنده‌ای ثروتمند است. او با یک گروه کوچک توانست درآمد یک شرکت بزرگ را 400 درصد ارتقا دهد و یکی از بزرگترین شبکه‌های توسعه فردی در جهان را تشکیل بدهد.

در قسمتی از کتاب صوتی خلاصه کتاب برتری خفیف می‌شنویم:

وقتی کارتونو با انگیزه شروع کنین توانایی انجام دادنشو پیدا می‌کنین. روزی که همه چیزمو از دست دادم کاملا ناامید شده بودم و درونم مثل شیشه ترک خورده بود. هیچ پس‌انداز و اندوخته‌ای نداشتم پس چاره‌ای نبود جز اینکه دنبال کار بگردم و برای فرد دیگه‌ای کار کنم. مجبور شدم وارد کار فروش بشم شغلی که ازش بیزار بودم.

به شرکت فروش رفتم. دوست داشتم تا به عنوان مدیر استخدام بشم ولی ازم خواستن تا تو بخش فروش مشغول بشم. من هیچ زمینه‌ای برای اینکار نداشتم. به تدریج اینکار برام عادی شد. کم کم با آموزش‌هایی که دیده بودم تونستم تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد کنم. با این آموزش‌ها بود که تونستم اطلاعات با ارزشی بدست بیارم.

بعدها به عنوان مدیر عامل انتخاب شدم. با اطلاعاتی که بدست آورده بودم موفق شدم تا یک شرکت درباره‌ی پیشرفت شخصی بزنم. تو این شرکت هزاران هزار برنامه‌ی تلویزیونی با موضوعات مختلفی تولید می‌شد و من افتخار ملاقات با نویسندگان و متفکران زیادی رو داشتم. تو اون سال‌ها برنامه‌هایی ساختیم که موفقیت تو هر شرایطی امکان پذیر است. نکته‌ی جالب اینجاست که حتی خودم کلی مطالب جدید و مفید یاد گرفتم.

 ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه، ۱۰۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۱۵۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول: دوست بیکار و دوست خودساخته
۷ دقیقه
فصل دوم: عامل اول
۷ دقیقه
فصل سوم: انتخاب
۸ دقیقه
فصل چهارم: مهارت پیدا کردن در انجام کارای ساده
۱۰ دقیقه
فصل پنجم: آهسته و با دقت قدم بردارین تا سرعت بیشتری بگیرین
۵ دقیقه
فصل ششم: گول وعده‌های پیشرفت سریع رو نخورین
۸ دقیقه
فصل هفتم: راز شادی
۵ دقیقه
فصل هشتم: اثر موجی
۵ دقیقه
فصل نهم: با پول کم پس انداز رو شروع کنین
۱۰ دقیقه
فصل دهم: دو راهی زندگی
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم: استاد شدن در برتری خفیف
۱۰ دقیقه
فصل دوازدهم: برای سرمایه گذاری چه کسی بهتر از خودتون
۱۰ دقیقه
فصل سیزدهم: آموزش با مربی‌ها و اساتید
۱۰ دقیقه
فصل چهاردهم: چهار دوست خود رو پیدا کنین

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب برتری خفیف

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب برتری خفیف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه کتاب برتری خفیف

نظرات کتاب صوتی خلاصه کتاب برتری خفیف

آمنه احمدی
۱۳۹۹/۱۱/۲
من این نسخه رو نشنیدم. ولی از لحاظ محتوا، کتاب فوق العاده‌ای هست. اهمیت کارهای کوچیک در هر لحظه رو بهم نشون داد و حتی کاملا دیدگاه من رو نسبت به موفقیت و شکست عوض کرد و درس‌های زیادی ازش گرفتم. پیشنهاد میکنم حداقل یک بار بخونید. و دور جملات مهم خط بکشید و هرچند وقت یک بار، مجددا اونا رو مرور کنید.
Bahram Jamshidi
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
سلام، یه انتقادی به‌نحویه گوینده وارده و اون اینکه ایشون خیلی سریع (تندخوانی) و بدون مکس صحیح و به موقع کتاب رو میخواند و انگار که نقطه و ویرگول وغیره را نمیشناسد. ایشون با لحن زیبایی که دارند، با تند خوانی و بی احساس خواندن خلاصه کتاب را خلاصه تر می‌کند.
mehdi malakooty
۱۳۹۹/۳/۳۰
لطفا به تمام نوجوانان و جوان‌ها میشنهاد خواندن کتاب را بدهید
البته خواندن کتاب بهتره
چون گوینده. خیلی عجله‌ای و تند گفته که اصلا مفهوم اصلی کتاب را منتقل نمیکنه
مشاهد همه نظرات (۳۴)