دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب خواستن توانستن است


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب خواستن توانستن است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب خواستن توانستن است

با شنیدن کتاب صوتی خلاصه کتاب خواستن توانستن است نوشته‌ی جول اوستین، یاد می‌گیرید که استعدادهای درونی خود را کشف کنید، به هوش و شخصیت خود اعتماد داشته باشید و اصلا خودتان را دست کم نگیرید. کتابی که در صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بوده و موفقیت را به شما نوید می‌دهد.

درباره کتاب صوتی خواستن توانستن است:

اگر واقعا می‌خواهید به یک فرد موفق تبدیل شوید و به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید، کتاب صوتی خلاصه کتاب خواستن توانستن است (You Can You Will) هشت راهکار عملی را به شما پینشهاد می‌دهد؛ ویژگی‌هایی که تمام افراد موفق از آن برخوردارند و در سنین و شرایط مختلف آزمایش شده است.

هشت اصول عملی زندگی قهرمانان عبارتند از:

- به چشم‌اندازهای جسورانه فکر کنید؛ جرات تصور رویاهای بزرگ را داشته باشید.
- مسابقه خود را اجرا کنید؛ بر مسیر منحصر به فرد و اهداف خود تمرکز کنید.
- مثبت فکر کنید؛ افکار و نگرش‌های خود را کنترل کنید.
- انتظار اتفاقات خوب را داشته باشید؛ فرصت‌های عالی را پیش‌بینی کنید.
- با اشتیاق بمانید. آتش را روشن کنید و با اشتیاق به زندگی نزدیک شوید.
- متعهد به رشد و تعالی باشید؛ تمام تلاش خود را انجام دهید و استانداردهای بالا را حفظ کنید.
- به رشد خود ادامه دهید؛ با نقاط ضعف خود کنار بیایید و به طور مرتب پیشرفت کنید.
- به دیگران خدمت کنید؛ خودتان را برای دیگران سرمایه گذاری کنید.

شما با شنیدن خلاصه کتاب خواستن توانستن است، درک می‌کنید که قرار است فقط یک بار زندگی کنید، پس نباید لذت رسیدن به آرزوهایتان را از خودتان بگیرید؛ جرات داشته باشید تا در مسیر دلخواه خود قدم بردارید. همچنین هر روز با سوالات مختلفی روبه‌رو خواهید شد که باعث بیشتر فکر کردن و برنامه ریزی برای آینده‌تان می‌شود.

یادتان نرود که شما به اندازه کافی باهوش و با استعداد هستید و از شخصیت و ظاهر خوبی برخودارید؛ تنها کافیست با سری بالا و اعتماد به نفسی درست رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید.

جول اوستین را بیشتر بشناسیم:

نویسنده، سخنران و کشیشی خندانی که خطبه‌های تلویزیونی‌اش حدود 70 میلیون بیننده در هفته در ایالات متحده دارد و بیش از 200 میلیون نفر دیگر در بیش از 100 کشور جهان به سخنرانی‌هایش گوش می‌دهند، کسی جز جول اوستین (Joel Scott Osteen) نیست.

هفت کتابی که تاکنون نوشته در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارند و بعضی از آثارش بیش از 200 هفته در صدر جدول قرار داشتند. همچنین در سال 2006 در لیست ده انسان تاثیرگذار جهان معرفی شد.

اوستین کشیش ارشد کلیسای لیکوود، بزرگ‌ترین کلیسای پروتستان‌هاست؛ عنوان و مسیری که درواقع از پدرش سرچشمه می‌گیرد. او در زمان جوانی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این کار را انتخاب کند اما سرانجام پس از مرگ پدرش در سال 1999 جانشین او شد و از آن زمان تاکنون ظرفیت کلیسای لیکوود از 5000 نفر به 56000 نفر افزایش یافته است.

سبک موعظه و فن بیان این کشیش خندان آمریکایی منحصر به فرد است. او می‌گوید که ترجیح می‌دهد بیش از اینکه به موضوع گناه انسان‌ها بپردازد، بر خوبی‌ها و مهربانی خداوند و داشتن زندگی شاد و با ایمان تمرکز کند. اوستین سعی دارد اصول کتاب مقدس را به روش ساده و با تأکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت بیاموزد.

چند نمونه از جملات انگیزشی جول اوستین:

- انتخاب مثبت بودن و داشتن نگرشی قدرشناسانه تعیین می‌کند که چگونه زندگی خود را ادامه خواهید داد.

- شما می‌توانید با تغییر دادن کلمات دنیای خود را تغییر دهید... به یاد داشته باشید، مرگ و زندگی در قدرت زبان است.

- من معتقدم اگر ایمان خود را حفظ کنید، اعتماد خود را حفظ کنید، نگرش صحیح را حفظ کنید، اگر سپاسگزار باشید، خدا را می‌بینید که درهای جدیدی باز می‌کند.

کتاب صوتی خواستن توانستن است به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر از علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت شخصی هستید و دوست دارید که مسیر زندگی خود را تغییر دهید، این کتاب جذاب و پرفروش برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی خواستن توانستن است می‌شنویم:

این سطح توقعات ما هستند که محدودیت‌های زندگی‌مان را تعریف می‌کند. اگر توقع ناچیز و سطح پایینی داشته باشید، به همان نسبت دریافت کمی خواهید داشت. اگر در زندگی‌تان بهبود شرایط را پیش بینی نکنید، شرایط بهتر نخواهد شد. اما اگر شما توقع موقعیت‌های مناسب، ترفیع و رشد کسب‌وکارتان را داشته باشید، در نهایت تمام این موارد وارد زندگی‌تان خواهد شد.

هر روز صبح که از خواب بلند می‌شوید، اعلام کنید که امروز اتفاق فوق‌العاده‌ای برای من اتفاق خواهد افتاد. هر روز صبح ابتدا باید ذهن خودتان را حاضر کنید که قرار است زندگی عالی داشته باشید و در تمام طول روز باید این نگرش را حفظ کنید. خیلی از مردم پیش خودشان فکر می‌کنند که هیچ وقت اتفاق خوبی برای من نمیفتد. اگر شما تا الان از این دسته از افراد بودید، نگرش خود را عوض کنید و به دنبال موقعیت مناسب باشید.

همواره خودتان را در زمان و مکان درست بدانید و توقع داشته باشید که رویاهایتان به زودی محقق خواهد شد؛ توقع داشته باشید که برنده باشید؛ توقع‌هایتان با ایمان‌تان رابطه مستقیمی دارند.

 ۱ ساعت و ۴۳ دقیقه، ۹۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۵۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
مقدمه
۷ دقیقه
فصل اول - به فکر رویاهای بزرگ باشیم
۱۴ دقیقه
فصل دوم: روی هدف تمرکز کنید
۱۴ دقیقه
فصل سوم: خوش بین باشید و سطح توقعات خودتون رو بالا ببرید
۱۶ دقیقه
فصل چهارم: همه چیز به نگرش مثبت ختم میشه
۱۰ دقیقه
فصل پنجم: تعهد داشتن به خوب بودن
۱۶ دقیقه
فصل ششم: همیشه به رشد و پیشرفت فکر کن
۸ دقیقه
فصل هفتم: به دیگران کمک کنید
۱۷ دقیقه
فصل هشتم: همیشه شور و اشتیاق خودتونو حفظ کنید

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب خواستن توانستن است

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب خواستن توانستن است و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه کتاب خواستن توانستن است

نظرات کتاب صوتی خلاصه کتاب خواستن توانستن است

فاطمه نمازی
۱۳۹۹/۷/۳۰
خیلی کتاب عالی هست کلا کتاب‌های جول اوستین فوق العاده است اما در مورد اینکه خانمی راوی کتاب باشه خیلی خوبه و اصلا مشکلی نیست اما این کتاب اصلا خوب خوند ه نشده
maryam sadeghiiii
۱۳۹۹/۷/۲۹
فوق العاده است کتاب‌های صوتی
پیشنهاد میدم به دوستانی که وقت کتاب خوندن ندارن
این اثر هم فوق العاده اس
الهام رضایی
۱۳۹۹/۹/۲۸
کتاب خوبی هست ولی گویندش اصلا خوب نبود لطفا از گوینده آقا استفاده کنید
مشاهد همه نظرات (۷)