دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

  • از: رابین شارما
  • راوی: علی نجفی
  • ناشر صوتی: آگاه باشیم
  • ۲۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

کتاب صوتی خلاصه کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت نوشتۀ رابین شارما، داستانی تخیلی درباره رشد درونی یک وکیل ثروتمند است که سعی دارد دریچه‌ای از بعد برتر وجودمان را برایمان بشکافد و اصول مهم موفقیت برای افزایش تجربه‌های درونی مثبت، بهبود کیفیت زندگی، روش‌های رسیدن به اهداف و افزایش معنای زندگی را بیان می‌کند.

با اطمینان می‌توان گفت کتاب راهبی که فرارش‌اش را فروخت (The Monk Who Sold His Ferrari)، گنجینه‌ای بسیار ارزنده است. گنجینه‌ای که به همه‌ی ما، فرمول قدرتمند و هوشمندانه‌ای را برای رسیدن به موفقیت و شادی واقعی معرفی می‌کند. پیام اصلی این کتاب ساده و در عین حال بسیار قدرتمند است که الهام، امید و موفقیتی اصیل را دربرمی‌گیرد. رابین شارما، نویسنده کتاب سعی داشته دریچه‌ای روشن از اعماق وجودمان بگشاید و آن بخش از وجودمان که شاید هیچ‌گاه به آن توجه نداشته باشیم را به ما بشناساند؛ چون فقط همان است که از ما باقی خواهد ماند.

داستان زندگی وکیل معروفی به نام جولیان منتل، که موفقیت مادی‌اش حیرت‌انگیز بود، بیش از ده سال است که زندگی میلیون‌ها نفر را تغییر داده است. این اثر ابتدا به تعدادی اندک منتشر شد اما به سرعت، طرفدران بسیاری پیدا کرد. این کتاب اکنون به 70 زبان منتشر شده و از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی است.

رابین شارما (Robin Sharma) با یک داستان الهام‌بخش شما را به سمت پیدا کردن پاسخ اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین سوال‌های زندگی‌تان هدایت می‌کند و شما را وارد مسیری می‌کند که شادی، خوشبختی، سرزندگی و آرامش درونی را در خودتان به وجود آورید و تا پایان عمر به خودتان و زندگی‌تان افتخار کنید.

کتاب صوتی راهبی که فرارش‌اش را فروخت به شما می‌آموزد:

- فراتر از نیازهای شخصی، یک معنا و هدف برای زندگی‌تان پیدا کنید.
- توانایی خود را به درستی شناسایی کنید و در عملکرد روزانه، از فضیلت‌های اخلاقی‌تان استفاده کنید.
- از زندگی کردن در زمان حال و تمام موهبت‌هایی که از آن برخورداریم، لذت ببریم.
- قدردان موهبت‌های زندگی و تمام افرادی باشیم که به ما در زندگی خدمت کرده‌اند.

رابین شارما، در سطح دنیا نویسنده مطرح و شناخته شده‌ای است که تاکنون کتاب‌های متعددی را به رشته تالیف درآورده است. اما کتاب راهبی که فرارش‌اش را فروخت، بی‌تعارف زندگی میلیون‌ها نفر را در سراسر این کره خاکی دستخوش تغییر و تحول کرده است.

 ۲ ساعت و ۵۴ دقیقه، ۱۶۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۳۹۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
فصل اول: وقتشه از خواب غفلت بیرون بیایم
۴ دقیقه
فصل دوم: دیدار جادوی
۷ دقیقه
فصل سوم: تغییرات جولیان
۵ دقیقه
فصل چهارم: ملاقات با دانشمندان شیوانا
۶ دقیقه
فصل پنجم: دانش آموختگان معنوی راهبان شیوانا
۱۲ دقیقه
فصل ششم: علم تغییر درونی
۲۴ دقیقه
فصل هفتم: باغ بی‌نظیر و بی‌مانند
۱۸ دقیقه
فصل هشتم: شعله ور کردن انگیزه ی وجودی
۴۴ دقیقه
فصل نهم: علم کهن کنترل و هدایت خود
۱۵ دقیقه
فصل دهم: نیروی مرتب بودن
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم: اموال با ارزش
۶ دقیقه
فصل دوازدهم: هدف کلی
۱۵ دقیقه
فصل سیزدهم: علم سعادتمند شدن

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

نظرات کتاب صوتی خلاصه کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

Fatemeh Yarahmadi
۱۳۹۸/۸/۳
من فایل غیرصوتی این کتاب رو از کتابراه خریدم و خوندم. کتاب واقعا جذاب و آموزنده است. ولی وقتی فایل صوتی رو خریدم پشیمون شدم چون به خاطر گویندگی بد اون رغبت به خواندنش نمی‌کنم. این کتاب رو آقای سلطان زاده، عمرانی و یا تمدن باید روایت می‌کردند. یعنی یک کتاب عالی با گویندگی بد. امیدوارم در انتخاب گوینده‌ها دقت بیشتری شود. با سپاس از کتابراه.
morteza rezaei
۱۳۹۸/۶/۱۹
کتاب بسیار زیبایی بود. فوق العاده شنیدنی. به شدت پیشنهاد میکنم این کتاب رو گوش دهید و به گفته هاش عمل کنید. گوینده کتاب هم بسیار زیبا کتاب رو روایت کرده. ممنون از کتابراه
الهام میرزایی
۱۳۹۸/۷/۶
اولش فک نمیکردم اینقد خوب باشە، قوانین هستی برا رسیدن بە موفقیت رو خوب اشارە کردە. انرژی راوی هم خوبە فقط اگە یە کم آرومتر میخوند بهتر بود
مشاهد همه نظرات (۱۸)