دانلود کتاب صوتی دریاچه متروک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دریاچه متروک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دریاچه متروک

ریچل کین در کتاب صوتی دریاچه متروک، داستانی هیجان انگیز و جنایی را به تصویر می‌کشد که در آن زنی آرام و خجالتی برای نجات فرزندانش از قتل‌های زنجیره‌ای که دور و اطرافشان رخ می‌دهد، به نزدیکی یک دریاچه مه آلود نقل مکان می‌کند. این رمان پرفروش آمازون در سال 2017 نامزد جایزه گودریدز در بخش معمایی و دلهره‌آور‌ بوده است.

درباره کتاب صوتی دریاچه متروک:

ریچل کین نویسنده معمایی و جنایی نویس آمریکایی این بار نیز در کتاب صوتی دریاچه متروک (Stillhouse Lake) به سراغ زنی خانه‌دار و ساده به نام ژینا رویال رفته؛ مادری که دو فرزند دارد و از ازدواج و زندگی آرام خود راضی است.

داستان دریاچه متروک از جایی آغاز می‌شود که ژینا یک روز صبح مثل روال همیشگی بچه‌هایش را به مدرسه می‌برد اما وقتی باز می‌گردد با دیدن افسران پلیس و جسد تکه‌تکه شده‌ای در خانه‌اش در بهت و حیرت فرو می‌رود و متوجه می‌شود که شوهرش یک قاتل زنجیره‌‌ای است و او و فرزدانش به خاطر اعمال او در خطر انتقام و تهدید هستند. به همین خاطر او تصمیم می‌گیرد برای نجات فرزندانش همچون یک مادر جنگجو و قوی، با این قضیه مقابله کند و حتی برای ساختن یک زندگی جدید، نام مستعار گوئِن پراکتور را برای خود برگزیند و از شهر خود دور شود تا به نزدیکی یک دریاچه متروک و عجیب برود اما همه چیز آن‌طور که او انتظار دارد پیش نمی‌رود...

جوایز و افتخارات کتاب صوتی دریاچه متروک:

- رمان پرفروش آمازون در سال 2017
- نامزد جایزه گودریدز در بخش معمایی و دلهره‌آور

نکوداشت‌های کتاب صوتی دریاچه متروک:

- کتابی بسیار سرگرم کننده و فوق العاده جذاب و گیرا. (Novel Gossip)
- تا انتهای داستان دریاچه متروک استرس واقعی با شما همراه خواهد بود. (Fresh Fiction)
- در این کتاب ترسناک، ریچل کین قدرت عشق مادری و اعتماد به خویش را به تصویر می‌کشد. (Publishers Weekly)

کتاب صوتی دریاچه متروک به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

دوست داران رمان‌های جنایی و رازآلود از شنیدن این کتاب هیجان انگیز بسیار لذت خواهند برد.

ریچل کین را بیشتر بشناسیم:

رکسان لانگ استریت کنراد با نام مستعار و هنری ریچل کین (Rachel Caine) نویسنده پرفروش بین المللی و خالق بیش از پنجاه رمان محبوب و برجسته است. او داستان‌های فانتزی، هیجانی، ترسناک و علمی می‌نوشت و مجموعه داستان «خون آشام‌های مورگانویل، کتابخانه بزرگ و رمان شاهزاده سایه‌ها» از مشهوترین و پرفروش‌ترین آثار او به شمار می‌رود.

ریچل کین نوشتن و انتشار داستان را از سال 1990 میلادی آغاز کرد اما از سال 1999 در کنار نویسندگی به عنوان ویرایشگر، طراح وب و مدیر ارتباطی در یک شرکت بزرگ چند ملیتی کار می‌کرد.

او سرانجام پس از سال‌ها کار ادبی و هنری در سال 2020 به خاطر بیماری سرطان درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی دریاچه متروک می‌شنویم:

تلفن که زنگ می‌خورد از پشت میز بلند می‌شوم، گوشی‌ام همیشه در حالت لرزش و بعضی اوقات هم در حالت سکوت است. فیلم‌های زیادی دیده‌ام که در آن قربانیان با بی‌فکری تمام فراموش می‌کنند گوشی خود را خاموش کنند و صدای زنگ آن قاتل را به سمت‌شان می‌کشاند.

نام لنی را روی صفحه گوشی می‌بینم. «خدای من!» نمی‌گویم منتظر چنین تماسی نبودم. فکر کنم حالا دیگر دردسر جدیدی که لنی درست کرده است، وضعیت فعلی ما را هم بدتر بکند. پس بهتر است زودتر از آنچه که فکرش را می‌کردم آماده‌ی ترک نورتون شویم. شهر بعدی که رسیدیم و ساکن شدیم، حتما سراغ مدارس خانگی را خواهم گرفت.

وقتی جواب می‌دهم لنی با صدای عصبی و غیر طبیعی می‌گوید: «مامان مامان! نمی‌تونم کانر رو پیدا کنم. » چند ثانیه چیزی نمی‌شنوم... مغزم با فرض بدترین اتفاق ممکن تمامی احتمالات دیگر را رد می‌کند. نفسم بند آمده است و روی قفسه سینه‌ام سنگینی می‌کند. انگار نفس کشیدن را از یاد برده‌ام.

 ۱۳ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۷۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۲۰۰۰ ت - 12.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
مقدمه
۴۴ دقیقه
فصل اول - بخش یک
۳۹ دقیقه
فصل اول - بخش دو
۱۵ دقیقه
فصل اول - بخش سه
۴۵ دقیقه
فصل دوم - بخش یک
۳۰ دقیقه
فصل دوم - بخش دو
۴۶ دقیقه
فصل سوم - بخش یک
۴۳ دقیقه
فصل سوم - بخش دو
۴۶ دقیقه
فصل چهارم - بخش یک
۳۱ دقیقه
فصل چهارم - بخش دو
۴۳ دقیقه
فصل پنجم
۴۰ دقیقه
فصل ششم
۴۲ دقیقه
فصل هفتم
۳۴ دقیقه
فصل هشتم
۲۸ دقیقه
فصل نهم - بخش یک
۲۴ دقیقه
فصل نهم - بخش دو
۲۷ دقیقه
فصل دهم
۳۲ دقیقه
فصل یازدهم - بخش یک
۴۸ دقیقه
فصل یازدهم - بخش دو
۳۶ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش یک
۱۹ دقیقه
فصل دوازدهم - بخش دو
۳۴ دقیقه
فصل سیزدهم
۲۱ دقیقه
فصل چهاردهم
۸ دقیقه
فصل پانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی دریاچه متروک

برای دانلود کتاب صوتی دریاچه متروک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دریاچه متروک

نظرات کتاب صوتی دریاچه متروک

مریم مهرشاد
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
واقعا عالی بود. تا لحظه آخر‌ نمی‌فهمی و حتی حدس هم نمی‌زنی که چه اتفاقاتی توی ماجرای داستان مهم بوده و مجرم اصلی کی هست. عاشق این مدل داستان هام.
فکر می‌کنم اگه کتاب رو می‌خوندم این قدر جذاب نبود که شنیدمش. چون صداهای بک گراند و آهنگی که روی کار گذاشته شده و همچنین صدای گوینده در قسمت‌های مختلف ‌کاملا احساس رو منتقل می‌کنه.
کتایون فرهمند
۱۴۰۰/۱/۱۹
کتاب نسبتا کشش خوبی داشت و پرونده‌های جنایی رو از دید خانواده قاتل سریالی بیان میکرد. زندگی این خانواده‌ها حتی با اعدام قاتل هم به اولش بر نمی‌گرده. خوانش و صداهای پس زمینه تا حد زیادی قابل قبول بود و فضای داستان رو منتقل میکرد.ممنون از مجموعه کتابراه
نازنین ش
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
بسیار عالی و پر هیجان بود، آسیب‌هایی که یک مجرم علاوه بر قربانی‌ها به اطرافیان خود هم میزند را به طور مشهود بیان کرده بود. خانم گوینده هم واقعا زیبا کار کرده بودند، ممنون از همه
مشاهد همه نظرات (۱۱)