دانلود کتاب صوتی راه‌های برنده شدن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راه‌های برنده شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راه‌های برنده شدن

کتاب صوتی راه‌های برنده شدن نوشتۀ دیک لایلز، در قالب یک داستان شما را برای برقراری ارتباط مؤثر با دیگران راهنمایی می‌کند و از این طریق امکان موفقیت در حرفه و زندگی شخصی‌تان را افزایش می‌دهد.

دربارۀ کتاب صوتی راه‌های برنده شدن:

آلبرت مرد جوانی است که قصۀ زندگی‌اش در کتاب راه‌های برنده شدن (Winning Ways) به تصویر کشیده می‌شود. او در سازمانی کار می‌کند که روزی توسط مدیران و به وسیلۀ نردبان به یک زمین فوتبال برده می‌شود تا از یک مربی حرفه‌ای که راه و روش برنده شدن را خوب می‌داند درسی در حیطۀ بازی تیمی بیاموزد.

در دنیای امروز محل کار پر از کسانی است که برای مشارکت در معاملات بزرگ ایده‌هایی ناب و عالی دارند؛ همچنین امروزه استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و کامیپوترها برای کارکنان شرکت‌ها همچون هوایی که نفس می‌کشند امری عادی و طبیعی تلقی می‌شود. با این وجود فعالیت بسیاری از آن‌ها در بهترین سطح عملکردشان نیست، چرا که قادر نیستند به خوبی با دیگران همکاری کرده و ایده‌هایشان را بازگو و اجرا کنند.

همۀ انسان‌ها در زندگی‌شان احساس آشفتگی و بی‌قراری را تجربه کرده‌اند که این امر از نداشتن توانایی در تحت تأثیر قرار دادن مؤثر و مثبت دیگران نشأت می‌گیرد. دیک لایلز (Dick Lyles) در این کتاب صوتی به چهار استراتژی قوی می‌پردازد که همه می‌توانند از آن‌ها بهره بگیرند تا روابط‌شان را با سایرین بهبود بخشند و میزان موفقیتشان را بالا ببرند. این راهبردها بهترین دستورالعمل‌هایی هستند که به شما کمک می‌کنند تا قدرتتان را کنار بگذارید و پتانسیل خود را به بالاترین حد برسانید.

کتاب صوتی راه‌های برنده شدن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال تغییر زندگی‌تان هستید و می‌خواهید ارتباط مؤثری با دیگران برقرار کنید و عملکرد شغلی‌تان را بهبود ببخشید، این کتاب صوتی را حتماً گوش بدهید.

در بخشی از کتاب صوتی راه‌های برنده شدن می‌شنویم:

با گذشت هر روز آشکارتر می‌شد که نتایج آن طور نیستند که آلبرت انتظارش را می‌کشید. اول فکر کرد که فقط با چند نفری تماس گرفته که دیدگاهشان با او متفاوت بوده، خوشحال بود که قبلاً تصمیم گرفته بود با همۀ افراد هر فهرست تماس بگیرد اما وقتی که در هر فهرست عمیق‌تر و عمیق‌تر شد الگوها قوی‌تر شدند و پاسخ‌ها در یک روند ثابت باقی ماندند.

هر چه تعداد تماس‌هایش بیشتر می‌شد، بیشتر ناراحت می‌شد. اول به انکار فرورفت، بعد عصبانی شد و بعد افسرده شد. شب‌ها خوابش نمی‌برد، مدام عصبی و ناراحت بود. خیلی مستأصل شده بود. آلبرت سعی کرد اطلاعاتی را که جمع‌آوری کرده بود توجیه کند.

این سوال‌ها یک مشکل داشتند. شاید به این دلیل بود که او بیشترِ این افراد را نمی‌شناخت. آن‌ها واقعاً با او رک و روراست نبودند. شاید او پاسخ‌های آن‌ها را درست متوجه نمی‌شد. بدبختی همچنان ادامه داشت. با این همه آلبرت از روی وظیفه‌شناسی تکلیف خودش را به انجام رساند.

در پایان هفته او به شدت عصبی شده بود به طوری که نمی‌توانست ذهنش را سامان بدهد. نتایج تحقیقات او کاملاً واضح بودند اما آن‌ها با عقاید آلبرت دربارۀ عملکرد، موفقیت، تحقق، رضایت یا هر چیز دیگری در مورد موفقیت شغلی هم‌خونی نداشتند. آن‌ها حتماً اشتباه کردند. این به نوعی یک شوخی بد بود یا شاید یک توطئه برای گرفتن انتقام از او برای از دست دادن خونسردی‌اش در برابر تیم ببر بود.

 ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه، ۱۴۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
قسمت اول
۱۷ دقیقه
قسمت دوم
۲۶ دقیقه
قسمت سوم
۴۳ دقیقه
قسمت چهارم
۴۶ دقیقه
قسمت پنجم
۲۴ دقیقه
قسمت ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی راه‌های برنده شدن

برای دانلود کتاب صوتی راه‌های برنده شدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راه‌های برنده شدن

نظرات کتاب صوتی راه‌های برنده شدن

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.