دانلود کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر: چگونه می‌توانید بر ذهن و تفکر خود مسلط شوید؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر: چگونه می‌توانید بر ذهن و تفکر خود مسلط شوید؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر: چگونه می‌توانید بر ذهن و تفکر خود مسلط شوید؟

کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر: چگونه می‌توانید بر ذهن و تفکر خود مسلط شوید؟، اثر دکتر روگر ویتوز و کریستین. اچ گودفروی، راهکارهای عملی و مفیدی در جهت کنترل ذهن به شما می‌آموزد.

ذهن انسان پر از پرسش‌های اضطراب‌آمیز ناشی از بروز هرگونه تظاهر و معانی مبهم است. این پرسش‌ها از زمانی‌ که با طلوع صبح از خواب بیدار می‌شوید و تا لحظه‌ای که دوباره به بستر خواب می‌روید، ادامه دارد. این اضطراب‌ها در هر دوره از زندگی‌ روزمره‌ی انسان‌ها وجود دارد و دائماً به سبب این اضطراب‌ها دچار بیماری شک و تردید و حتی دردهای جسمانی می‌شوند.

مشغله‌های زندگی‌های امروزی بعضی انسان‌ها را از لذت بردن باز می‌دارد، لذا به دلیل کمبود امنیت درونی، خود را بیش از پیش فعال می‌کنند تا بتوانند به آرامش و سکون روح برسند، اما در واقع فشارها و استرس‌های خود را افزایش می‌دهند. این فعالیت‌ها باعث می‌شود تا نسبت به تفکرات خود قدرت تسلط و تمرکز نداشته باشند و در برنامه‌ریزی زندگی و انسجام افکار درونی نقش ناخودآگاه کم‌تری داشته باشند.

دکتر روگر ویتوز (Roger Vittoz) در کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر (How To Control Your Brain at Will)، نحوه‌ی پرورش تسلط درونی انسان بر روی افکار خود را بررسی می‌کند تا مخاطب بتواند با بکارگیری راهکارهای مفید و کاربردی آن در ایجاد تعادل بنیادی و یافتن راه‌حل اساسی در کاهش فشار و اضطراب درونی خود بکوشد. با برقراری این تعادل بنیادی می‌توان فرآیندهای فیزیولوژیک را تا ده سال افزایش داد.

اساس تسلط یافتن روی افکار زمانی حاصل می‌شود که فرد بتواند برای خودشناسی‌اش به دنبال کشف راه‌های رضایت‌بخش مرتبط با انرژی‌های بالقوه‌ی درونی خود باشد. این مراحل باعث به وجود آمدن برخی راه‌حل‌های کلیدی می‌شود. آگاهی، هوشیاری، تمایل، آرزو، خواهش، اندام، روابط ساختاری پویا و... از جمله عوامل میانجی در چگونگی تفکر و سرانجام به نتیجه رسیدن به حساب می‌آید.

روگر ویتوز برای نوشتن این کتاب خود نیز به انجام کنترل ذهن و تفکر پرداخته و برای این کار از راهکارهای زیادی استفاده کرده است. او ذهن و تفکر را مرز بین روح و بدن در اجرای عوامل وجودی می‌داند. در ادامه، تمرین درمانی باعث به وجود آمدن راه‌حل‌های تکمیلی و سازنده در به وجود آمدن خلاقیت‌های ذهنی می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر می‌شنویم:

افکار انسان را از لحاظ اینکه از یک هدف یا اهداف ویژه‌ پیروی می‌کنند یا نمی‌کنند نیز می‌توان دسته‌بندی کرد. افکار هدفمند آن دسته از افکاری هستند که بر اساس اهداف ویژه‌ای سازمان می‌یابند و فرد با در نظر گرفتن آن اهداف افکار خود را سازمان‌دهی می‌کند؛ طوریکه می‌تواند به صورت گام‌به‌گام به فراهم کردن مقدماتی بپردازد که موجب رسیدن او به اهدافش می‌شود (مثل افکار مربوط به حل مسائل ریاضی یا افکار مربوط به برنامه‌ریزی درسی) برعکس، افکار بی‌هدف بدون برنامه‌ریزی و بدون هدفی ویژه‌ ذهن فرد را درگیر می‌کنند.

خیال‌بافی‌ها از جمله‌ی این‌گونه افکارند که برنامه‌ریزی و سازمان مشخصی ندارند و امکان دارد با یک عامل و محرک ساده راه‌اندازی شوند و به حوزه‌های مختلف وارد شوند؛ طوری‌که فرد در نهایت به خاطر نیاورد که از کجا به این نقطه‌ی فعلی از افکار رسیده است. از شاخه‌ای به شاخه‌ی دیگر پریدن معمولاً ویژگی این دسته از افکار است. هرچند جلوگیری کامل از ایجاد این دسته از افکار وجود ندارد، از آن‌جا که اغلب در فعالیت‌های فکری منفی، فرد دچار مشکل می‌شود و غالباً این افکار تمرکز فرد را به هم می‌ریزند، لازم است با انواع تمرینات فکری، تحت کنترل فرد قرار بگیرند. همه‌ی ما توانایی متمرکز کردن افکارمان را داریم. نوشتن یک داستان، نواختن پیانو یا مجذوب یک فیلم سینمایی شدن، همگی، به تمرکز نیاز دارند، ولی گاهی اوقات افکار شما پراکنده است و ذهن‌تان از موضوعی به موضوع دیگر کشیده می‌شود. شما در چنین مواقعی باید بیاموزید چگونه می‌توانید حافظه‌ی خود را تقویت کنید؟ تقویت حافظه عبارت است از یادگیری‌های منظم ذهنی و مرتب کردن عواملی که یک‌باره به ذهن خطور می‌کنند.

 ۶ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۳۵۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۱۵ دقیقه
بخش سوم
۱۵ دقیقه
بخش چهارم
۱۴ دقیقه
بخش پنجم
۱۵ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
بخش هفتم
۲۰ دقیقه
بخش هشتم
۱۵ دقیقه
بخش نهم
۱۵ دقیقه
بخش دهم
۱۵ دقیقه
بخش یازدهم
۱۵ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۵ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۵ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۵ دقیقه
بخش پانزدهم
۱۷ دقیقه
بخش شانزدهم
۱۶ دقیقه
بخش هفدهم
۱۵ دقیقه
بخش هجدهم
۱۵ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۳ دقیقه
بخش بیستم
۱۶ دقیقه
بخش بیست و یکم
۱۶ دقیقه
بخش بیست و دوم
۱۲ دقیقه
بخش بیست و سوم
۱۴ دقیقه
بخش بیست و چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر: چگونه می‌توانید بر ذهن و تفکر خود مسلط شوید؟

برای دانلود کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر: چگونه می‌توانید بر ذهن و تفکر خود مسلط شوید؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قدرت کنترل ذهن و تفکر: چگونه می‌توانید بر ذهن و تفکر خود مسلط شوید؟

نظرات کتاب صوتی قدرت کنترل ذهن و تفکر: چگونه می‌توانید بر ذهن و تفکر خود مسلط شوید؟

Masood Goodarzi
۱۳۹۸/۶/۱
امیدوارم این دیدگاه برای شما مفید باشد: از انجایی که در کتاب پیروزی فکر میخوانیم: (سکان تمام این دنیا فکر است) و در کتاب قدرت تفکر از برایان تریسی میخوانیم: (افکار شما تقریبا تمام زندگیتان را کنترل میکنند) این نتیجه را میگیریم که کنترل کامل افکار و مدیریت ذهن نه تنها قویترین فرمول موفقیت بلکه مهم‌ترین چیز در زندگی است و این کتاب این را به شما یاد میدهد
Saeed Hassani
۱۳۹۸/۲/۹
کتاب، البته کتاب خوب یاری بی‌شیله و پیله و امداد رسانی بدون هیچگونه چشم داشتی بابته کمکی که به هر کسی میکند است.
من از زمانی که فهمیدم باید مطالعه کرد تا بیشتر آگاه شد تا الان نتایج خوبی از خواندن کتاب گرفتم.
و به تمام افرادی که در خود گم شده‌اند و به دنبال راهی برای آرام شدن در زندگی هستند پیشنهاد میکنم در هر حیطه‌ای که اشتیاق دارند از کتابها کمک بگیرند.
شهاب عسکریان
۱۳۹۹/۳/۲
گوینده اصلا نمیفهمه که چی داره می‌خونه بعضی جاها اصلا مکث‌های اشتباه داره و همین باعث از بین بردن تمرکز شنونده میشه، در ضمن موسیقی پس زمینه واقعا افتضاحه! اخه چرا؟!!!!! چرا موسیقی پس زمینه گذاشتین؟ !!!! کتاب شاید کتاب بدی نباشه اما تجربه این گویندگان و موسیقی پس زمینه واقعا ناخوشاینده!
مشاهد همه نظرات (۲۳)