دانلود کتاب صوتی مرد واقعی: 12 تعهد یک مرد واقعی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرد واقعی: 12 تعهد یک مرد واقعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مرد واقعی: 12 تعهد یک مرد واقعی

کتاب صوتی مرد واقعی: 12 تعهد یک مرد واقعی نوشتۀ کریس وایدنر و لری وینگت، به مردان کمک می‌کند تا خود را بیشتر و بهتر بشناسند و برای داشتن یک زندگی مطلوب از تلاش و مبارزه دست نکشند. این کتاب ارزش‌های واقعی مردان را به آنان یادآور می‌شود.

درباره کتاب مرد واقعی: 12 تعهد یک مرد واقعی:

کتاب حاضر به این موضوع می‌پردازد که یک مرد واقعی همواره در زندگی‌اش به دنبال موفقیت است و به مبارزه برای زندگی می‌اندیشد و همیشه تلاش می‌کند تا هویت خود را بهتر بشناسد و نسبت به چگونگی ادامۀ زندگی‌اش آگاه باشد.

مردان متوجه نمی‌شوند که انتظارات جامعه از آن‌ها چیست و یا چطور زندگی کنند و یا چگونه خاطرات شکست‌هایشان را به فراموشی بسپارند تا بتوانند به زندگی عادی‌شان برگردند. مردان همواره در پی یافتن این پرسش‌اند که چه کسی هستند، چه کسی باید باشند یا چه کسی می‌خواهند باشند. به اعتقاد کریس وایدنر (Chris Widener) و لری وینگت (Larry Winget) یک مرد واقعی (Real Man's) در حقیقت انسان خوبی است که بر کارها و موارد درست اصرار می‌ورزد و به نمایندگی از دیگران سخن می‌گوید. او کسی است که پایبند به ارزش‌های واقعی است و همواره نقش رهبر و تأمین کننده را بر عهده دارد. او راهش را خود پیدا می‌کند و مسئولیت تمامی کارهای مالی و... را بر دوش دارد. با همسرش رفتاری نمونه و مناسب به عنوان شریکی ارزشمند دارد و پیوسته در حال آموزش سازندگی و استقلال به فرزندان خود است. او به فرزندانش می‌آموزد که چگونه مسیر مستقل و سازنده بودن را در پیش بگیرند.

آن چیزی است که در لایه‌های بیرونی زندگی‌تان به نمایش می‌گذارید درست همان شخصیتی است که در درونتان پرورش می‌دهید. اگر فرزندان شما از ادب لازم و کافی برخوردار نیستند، به این دلیل است که احترام برای شما ارزشی اساسی محسوب نمی‌شود. اگر به قرار دیدارتان دیر می‌رسید، به این خاطر است که ارزش و احترامی برای زمان فرد مقابلتان قائل نیستید. اگر در ترافیک شدید مدام جلوی دیگران پیچیده و مسیرتان را تغییر می‌دهید، به این علت نیست که عجله دارید بلکه دلیلش عدم احترام شما به دیگران است.

این کتاب صوتی از 12 تعهد یک مرد واقعی پرده برمی‌دارد، 12 تعهدی که شخصیتی را پرورش می‌دهند که نمایانگر مردانی متعهد و رهبر هستند. در حقیقت ارزش واقعی هر انسان براساس تصمیماتی است که می‌گیرد. تصمیم‌ها همواره حقایق درونی انسان‌ها را فاش می‌کنند. وضعیت و شرایط هر جامعه، نتیجۀ تصمیمات مردم آن جامعه بر مبنای ارزش‌هایشان است. مشخص کردن اولویت‌ها، در درجۀ اول باید با روشن کردن ارزش‌های اصلی همراه باشد.

شنیدن کتاب صوتی مرد واقعی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید بدانید مردان متعهد پایبند به چه ارزش‌هایی هستند و چه رفتارهایی دارند، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

با کریس وایدنر بیشتر آشنا شویم:

کریس وایدنر تاجر، مجری تلویزیون، سخنران و نویسنده‌ای برجسته و یکی از افراد معروف حوزۀ تجارت است. او آثار ارزشمندی چون بالاتر از همه، دوازده ستون، زندگی رویایی‌تان را خلق کنید و فرشته درون را به رشتۀ تحریر درآورده که جزء پرفروش‌ترین‌های آمریکا به شمار می‌روند. وایدنر حدود 450 مقاله نیز نگاشته است.

در بخشی از کتاب صوتی مرد واقعی می‌شنویم:

واحد اصلی جامعه خانواده است و هستۀ خانواده زن و شوهر هستند. در واقع زن و شوهر حتی تا بعد از رفتن فرزندان از خانه هم در کنار هم زندگی می‌کنند. وقتی جامعه را به کوچک‌ترین شکلش تقسیم می‌کنید، خانواده و حتی در شکل کوچک‌تر زن و شوهر قرار دارد. به همین دلیل تعهدات بسیاری در این جزء کوچک وجود دارد.

وقتی مجرد هستید هر وقت بخواهید می‌توانید هر کاری که می‌توانید انجام دهید. می‌توانید ‌انتخاب کنید که چگونه زمان خود را صرف کنید. با این حال زمانی که ازدواج می‌کنید تعهدی نسبت به فرد دیگری هم دارید. بخشی از تعهدی که دارید این است که زمان را با او سپری کنید. هیچ رابطۀ خوبی بدون صرف زمان ایجاد نمی‌شود. اگر اولویتی قائل شوید برای اینکه زمان مناسبی را با همسرتان با نگرش و رفتار مناسب صرف کنید، می‌توانید روابط خوبی ایجاد کنید.

بله می‌دانم که شما پرمشغله هستید و این موضوع باعث می‌شود نتوانید زمان مناسبی را به همسرتان اختصاص بدهید اما یک انسان واقعی همیشه متعهد می‌شود که وقت خودش را با همسرش سپری کند.

 ۱ ساعت و ۵۳ دقیقه، ۱۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
این روزها خیلی سخت است که یک مرد واقعی باشی
۲ دقیقه
مردانگی واقعی در خطر است
۲ دقیقه
یک مرد واقعی
۹ دقیقه
تعهد اول: یک مرد واقعی متعهد به ارزش‌های اساسی است
۹ دقیقه
تعهد دوم: یک مرد واقعی متعهد است که به دیگران احترام بگذارد
۹ دقیقه
تعهد سوم: یک مرد واقعی متعهد است که بر اوضاع مالی خود مسلط باشد
۹ دقیقه
تعهد چهارم: یک مرد واقعی متعهد است که در کارش بهترین باشد
۸ دقیقه
تعهد پنجم: یک مرد واقعی متعهد است که به دیگران خدمت کند
۷ دقیقه
تعهد ششم: یک مرد واقعی متعهد است که یک رهبر باشد
۸ دقیقه
تعهد هفتم: یک مرد واقعی به همسرش متعهد است
۱۰ دقیقه
تعهد هشتم: یک مرد متعهد است که یک پدر خوب باشد
۶ دقیقه
تعهد نهم: یک مرد متعهد به رشد شخصی است
۷ دقیقه
تعهد دهم: یک مرد واقعی به دوستی‌ها متعهد است
۷ دقیقه
تعهد یازدهم: یک مرد واقعی متعهد است که از خودش مراقبت کند
۷ دقیقه
تعهد دوازدهم: یک مرد واقعی به تعهداتش متعهد است
۳ دقیقه
دوازده تعهد یک مرد واقعی - ارزش‌های واقعی
۴ دقیقه
هشدار - دوران سختی در پیش دارید
۳ دقیقه
سخن پایانی

راهنمای دانلود کتاب صوتی مرد واقعی: 12 تعهد یک مرد واقعی

برای دانلود کتاب صوتی مرد واقعی: 12 تعهد یک مرد واقعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مرد واقعی: 12 تعهد یک مرد واقعی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
حسین طهماسبی
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
سلام به همه
دوستان کتاب خیلی جالب و بدرد بخور و خاصی نیست که فکر بکنید خیلی روی تغییر و تحولتون موثره. هر چند هر کتابی فارغ از اینکه چه محتوایی داره ضرر به آدم نمیزنه اما با توجه به گرونی کتاب‌ها و بیشتر...
سیدجواد قاسمی
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
عالی بودتاثیرگذاربود تشکر ازکتابراه
محمد عباسی
۱۳۹۹/۱۱/۳
بعنوان یادآوری کتاب خوبی بودولی اگر واقعادنبال آموزش توسعه فردی هستیدگزینه مناسبی نیست کتاب‌های برایان تریسی و دارن هاردی یا تیپ کتاب‌هایی مثل چهارمیثاق ونیروی حال آموزشی ترهستن بنظرم و کتاب بیشتر مث کتاب (کاش وقتی بیست ساله بودم می‌دانستم) بیشتر شبیه اشتراک گذاری خاطرات نویسندگان و یکسری نصیحت بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)