دانلود کتاب صوتی همشهری داستان شماره 94


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همشهری داستان شماره 94 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی همشهری داستان شماره 94

کتاب صوتی همشهری داستان شماره 94 مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه ایرانی و خارجی است که همه‌ی آن‌ها حول محور زندگی، اجتماع و مسائل انسانی می‌چرخند و برای تمامی ذائقه‌ها مناسب هستند.

همشهری داستان، از سری مجلات گروه همشهری است؛ اولین نسخه‌ی آن در تیرماه 1398 با عنوان ویژه‌نامه‌ی داستانِ خردنامه‌ی همشهری منتشر شد و در اردیبهشت 90، با دریافت مجوز مستقل، با عنوان «داستان» روی کیوسک‌های روزنامه‌فروشی قرار گرفت. ماه‌نامه‌ای با موضوع ادبیات داستانی که دربردانده‌ی داستان‌های نویسنده‌های ایرانی، ترجمه‌ی داستان‌های نویسنده‌های خارجی، مصاحبه با نویسنده‌های ایرانی و خارجی و برندگان جوایز گوناگون و... است.

در بخش داستان این ماه، «پیر کتابدار» از شهریار وقفی‌پور، «صدایی در تاریکی می‌پیچد» از مسعود بُربُر، «انار می‌خواهم» از علی اکبر سلیمان پور، «سفر شبانه» از علیرضا مهدی‌پور، «چند نخ سیگار» از مهدی جفری و «قولنامه» از فریبا اسکندری را می‌شنوید. هم‌چنین در قسمت روایت زندگی این ماه مطالبی از محمدصالح اعلا، عبدالله کوثری، محمدسرابی و الی اسمیت می‌شنوید. به اضافه داستان‌هایی از جاناتان الن لتم، میا کوتو، جک لندن و جیمز واتسون.

در روایات مستند، حسین نظری به یک رستوران افغانی در جنوب شهر کرایست چرچ نیوزلند رفته است تا با صاحب رستوران گفت‌و‌گو کند. امیررضا طاهروردی در «سیزده سال بعد» به روایت ماجرای جالب مردی به نام بهروز می‌پردازد که مجرمی محکوم به اعدام بوده است. «پراگ از بهار تا پاییز» عنوان مطلبی از رضیه انصاری است که در بخش یک مکان از روایات مستند، درباره پراگ خواهید شنید. در بخش درباره داستان مطلبی با نام «دربندنامه» درباره نوشتن ازروزگار زندان و حبس می‌شنوید.

 ۴ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۲۵۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
هنر در جای دیگر
۲۶ دقیقه
قانون زندگی
۳۰ دقیقه
عینک
۸ دقیقه
جنگ زرگری
۲۸ دقیقه
قولنامه
۱۴ دقیقه
سرنوشت قهرمان سیاه و سفید
۱۸ دقیقه
پراگ! از بهار تا پاییز
۳۲ دقیقه
سقوط در پاییز
۲۰ دقیقه
سفر شبانه
۷ دقیقه
شمع روشن پروانه بسیار دارد
۲۰ دقیقه
برو! نامردی اگر برگردی
۱۱ دقیقه
صدایی در تاریکی شب می‌پیچد
۲۵ دقیقه
انار می‌خواهم
۹ دقیقه
چند نخ سیگار
۱۵ دقیقه
سیزده سال بعد

راهنمای دانلود کتاب صوتی همشهری داستان شماره 94

برای دانلود کتاب صوتی همشهری داستان شماره 94 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  همشهری داستان شماره 94

نظرات کتاب صوتی همشهری داستان شماره 94

پرویز نظام
۱۳۹۸/۱۰/۲۶
کتابخوان یک هنرمند است و اولین هنرش کتابخوانی که بترتیب تعداد کتابها هنرش توسعه یافته و هرچه بیشتر بخواندعطش خواننده بیشتر میشود که روز به روز احساس تشنگی افزوده میشود و سیری ناپذیر، یعنی هیچوقت از خواندن سیر نمیشود.
د. ناظمی
۱۳۹۸/۳/۲۸
همشهری داستان عالیه لطفا همه شماره هاشو صوتی کنید
فاطمه یوسفی
۱۳۹۸/۲/۲۹
این تنها مجله داستانیه که ارزش شنیدن داره
مشاهد همه نظرات (۳)