دانلود کتاب صوتی چانه زنی با شیطان

  • از: رابرت منوکین
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چانه زنی با شیطان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چانه زنی با شیطان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چانه زنی با شیطان

فکر می‌کنید که فن بیان خوبی ندارید و هنگام مذاکره با رقیبان کاری خود، سردرگم می‌شوید؟ کتاب صوتی چانه زنی با شیطان (میکروکتاب) نوشته‌ی رابرت منوکین، راهنمایی مناسب برای کسانی‌ست که می‌خواهند فنون مذاکره و نحوه استفاده از آن را به طور حرفه‌ای یاد بگیرند. این اثر یکی از کتاب‌های پرفروش سایت آمازون است.

درباره میکروکتاب صوتی چانه زنی با شیطان:

رابرت منوکین یکی از برجسته‌ترین اساتید هنر مذاکره در کشور آمریکا، در میکروکتاب صوتی چانه زنی با شیطان (Bargaining with the Devil)، توصیه‌هایی عملی برای چالش برانگیزترین موقعیت‌های کاری ارائه می‌دهد؛ یعنی زمانی که با فردی روبه‌رو شده‌اید که چندان اعتمادی به او ندارید و ممکن است به خاطر منافعش، هر نوع آسیب جزئی یا کلی به شما وارد کند و حتی شاید در آن هنگام او را شبیه یک شیطان بدانید که باید بتوانید از پس صحبت با او بربیایید.

کتاب چانه زنی با شیطان یک اثر جذاب و آموزنده به شمار می‌رود که ترکیبی از مفاهیم تجاری، تاریخی، فلسفی و روانشناسی است و با ذکر مثال‌هایی کاربردی از زندگی افراد بزرگ تاریخ، به شما کمک می‌کند تا خود را در این زمینه پرورش دهید. برای نمونه نویسنده انتخاب سرنوشت‌ساز وینستون چرچیل را در ماه می سال ‌1940 میلادی بررسی می‌کند که باید تصمیم می‌گرفت با آدولف هیتلر مذاکره کند یا خیر؛ یا تصمیم نلسون ماندلا برای آغاز مذاکرات با دولت آپارتاید آفریقای جنوبی که او را سال‌ها در زندان انداخته بود.

در واقع شما در این میکروکتاب صوتی یاد می‌گیرید که در موقعیت‌های حساس زندگی‌ شخصی و شغلی‌تان چگونه رفتار کنید و عاقلانه‌ترین تصمیمات را بگیرید.

میکروکتاب صوتی چانه زنی با شیطان برای چه کسانی مناسب است؟

اگر صاحب یک کسب‌وکار هستید یا مدیریت یک سازمان و مجموعه در اختیار شماست و فکر می‌کنید مدام با افرادی مواجه می‌شوید که باید تکنیک‌های مذاکره و صحبت با آن‌ها را یاد بگیرید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

رابرت منوکین را بیشتر بشناسیم:

یکی از اساتید برجسته حقوق دانشگاه هاروارد، رابرت منوکین (Robert Harris Mnookin) نام دارد. او علاوه بر تدریس، به وکالت و نویسندگی نیز مشغول است.

منوکین از سال 1994 مدیر کمیته راهبری برنامه مذاکره در دانشکده حقوق هاروارد و مدیر پروژه تحقیقات مذاکره همین دانشگاه است و کارگاه‌های بسیاری را در سراسر جهان برگزار کرده تا اصول و مهارت‌های مذاکره را به مدیران مشاغل مختلف آموزش دهد.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب صوتی چانه زنی با شیطان می‌شنویم:

وقتی تمام تله‌ها و چالش‌های احتمالی را شناسایی می‌کنید، بهتر می‌توانید برای مذاکره یا عدم مذاکره تصمیم بگیرید. برای شروع می‌توانید از این فلوچارت که در ادامه می‌شنوید، می‌تواند برای چهارچوب تصمیمات خود استفاده بکنید.

آیا باید مذاکره کنید؟

1) منافع و موضوعات کلیدی در معرض خطر هر کدوم طرفین مذاکره کدام است؟
2) چه گزینه‌هایی برای مذاکره وجود دارد که در عین مهم بودن، قابل اجرا نیز هستند؟
3) اگر وارد مذاکره بشوید، هزینه‌های طرفین چقدر خواهد بود؟
4) آیا توافق بالقوه‌ای وجود دارد که منافع آن برای طرفین بهتر از مذاکره باشد؟
5) در صورتی که توافق حاصل شود، احتمال اجرایی بودن آن چقدر است؟

وقتی نوبت به حل انواع درگیری می‌رسد، شما با پنج پرسش روبه‌رو می‌شوید که باید به آن‌ها پاسخ دهید.

 ۱ ساعت و ۷ دقیقه، ۶۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۲ دقیقه
مقدمه
۳۲ دقیقه
فصل اول: سه چالش اصلی
۱۷ دقیقه
فصل دوم: چهارچوب تصمیم گیری
۹ دقیقه
فصل سوم: چهار دستورالعمل کلی
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی چانه زنی با شیطان

برای دانلود کتاب صوتی چانه زنی با شیطان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چانه زنی با شیطان
وحید احمدی
۱۳۹۹/۱۱/۵
خیلی رضایت بخش نبود
امیرحسین عمادی نیا
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
راستش واقعا اون چیزی که انتظار داشتم نبود
راضی نبودم
سیامک آذری
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
دو سه تا نکته تو این کتاب برداشت کردم عالی بود، ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)