دانلود کتاب صوتی 33 استراتژی جنگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 33 استراتژی جنگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 33 استراتژی جنگ

کتاب صوتی 33 استراتژی جنگ (میکروکتاب) به قلم رابرت گرین، با ارائه راهکارها و استراتژی‌های مفید به شما می‌آموزد که در میدان‌های نبرد زندگی چگونه عمل کنید و بر دشمنان پیروز شوید.

درباره‌ی کتاب صوتی 33 استراتژی جنگ:

در کتاب صوتی 33 استراتژی جنگ (The 33 strategies of war) استراتژی‌هایی به کار برده شده که برای همه‌ی اشخاصی که در پی رسیدن به موفقیت در تمام حیطه‌های زندگی‌شان هم‌چون کسب و کار، روابط اجتماعی و ... هستند کارساز خواهد بود. این میکروکتاب صوتی به شما یاری می‌رساند تا بر رقبای خود غلبه کنید. زندگی‌های امروزی و جهان کسب و کار شباهت فراوانی با میدان نبرد دارند و در آن رقبا برای رسیدن به منافع شخصی بیشتر با یکدیگر رقابت می‌کنند.

رابرت گرین (Robert Greene) در این میکروکتاب صوتی ذهن و افکار شما را جهت شناسایی موقعیت خود و دشمنتان آماده می‌کند و بهترین راهکار را برمی‌گزیند تا با تلفات و خسارت اندک، به درخشان‌ترین پیروزی‌ها برسید. این میکروکتاب صوتی می‌کوشد که دانشی عملی را به شما ارائه دهد و گزینه‌ها و مزایای نامحدودی را معرفی کند تا از مبارزه با افرادی که هر روز با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید، پیروز از میدان خارج شوید.

تمام فصل‌های این میکروکتاب صوتی حاوی راهکارهایی هستند که به شما در هنگام روبه‌رو شدن با مشکلات خاص کمک می‌نمایند. اتلاف انرژی با نبرد در چندین جبهه، خسته‌ شدن از تضادهای بسیار و ... از جمله این مشکلات به شمار می‌رود. شما در هنگام شنیدن راهکارهای ارائه شده توسط رابرت گرین، می‌توانید تنها راهکارهایی را بشنوید که به مشکل فعلی شما ارتباط دارد. اما این میکروکتاب به قدری مفید است که بهتر است تمام آن را بشنوید و آن‌ها را جذب خود کنید.

نویسنده در هنگام نوشتن این راهکارها از رهنمودها و روش‌های بهترین ژنرال‌ها و استراتژیست‌های تاریخ هم‌چون هانیبال، اسکندر کبیر، ناپلئون بناپارت، اروین رومل، چنگیزخان، سون تزو، میاموتو موساشی، کارل فون کلاوزویتس و بسیاری دیگر از این افراد خارق‌العاده ایده گرفته و راهکارهای پایه‌ای جنگ کلاسیک تا راهکارهای نامتعارف روزگار نوین را معرفی کرده است.

این میکروکتاب به پنج بخش اصلی تقسیم‌بندی شده است:

- جنگ‌افروزی دفاعی
- جنگ‌افروزی تهاجمی
- جنگ‌افروزی سازمانی
- جنگ‌افروزی غیرمتعارف
- جنگ‌افروزی خود هدایت شده

به این صورت که به شما یاد می‌دهد چگونه ذهن و جان خود را برای جنگ آماده کنید، چگونه ارتش خود را سازمان‌دهی نمایید، جنگ‌افروزی کثیف به چه معناست و ... راهکارهایی که در این اثر آورده شده را می‌توانید در هر زمینه‌ای و با هر مقیاسی استفاده کنید.

جملات برگزیده کتاب 33 استراتژی جنگ:

- با ضعف‌ها و بیماری‌های ذهنی خود آشنا شوید و آن‌ها را نابود کنید.
- قبل از اینکه نبرد خود را با دشمن آغاز کنید، با خودتان جنگ راه بیندازید تا استوار شوید.
- از کنترل کردن و تغییر دادن دیگران دست بردارید و آن‌ها را همانطوری که هستند، بپذیرید.
- یادتان باشد برای اینکه همیشه دشمنان خود را زمین بزیند، نقش قربانی ساده لوح را بازی نکنید.
- بی‌گدار به آب نزنید. قبل از اینکه وارد نبرد با دشمنان خود شوید، استراتژی‌های خود را مشخص کنید.
- مردم دوست دارند دیگران را تحت کنترل خود نگه دارند. به همین دلیل بهتر است که با هوشمندی مانور دهید و ذهن مخالفان خود را تحت کنترل بگیرید.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از کتاب صوتی 33 استراتژی جنگ می‌شنویم:

گذشته، بخش مهمی از زندگی همه انسان‌ها را تشکیل می‌دهد. اما وقتی دائم به آن فکر کنید و با آن بجنگید، زمان حال را هم از دست می‌دهید. باید در ذهن خود یک دیوار دفاعی بزرگ بسازید. این دیوار یک راهبرد جنگ چریکی است. یعنی هر زمانی که رویدادهای گذشته به یادتان آمد، باید با آن مبارزه کنید و سریع به زمان حال بازگردید.

در ژاپن یک شمشیرزن حرفه‌ای به نام میاموتو موساشی زندگی می‌کرد که مهارت‌هایش آوازه خاص و عام بود. او دعوت‌نامه‌ای از ماتاشی چیرو دریافت کرد که با او دوئل کند. پدر ماتاشی چیرو در یک دوئل توسط میاموتو موساشی کشته شده بود. از این رو خانواده چیرو به فکر انتقام بودند.

موساشی طبق عادت همیشه دیر به محل دوئل می‌رسید. اما وقتی زمان دوئل فرا رسیده بود زودتر از همه به مکان مورد نظر رفت و پشت درختی پنهان شد. بعد از مدتی متوجه شد که چیرو به همراه چند مزدور در محل آماده شده و قصدش دوئل نیست، بلکه می‌خواهد از او انتقام بگیرد. مدتی گذشت و از پشت درخت بیرون آمد و در چند دقیقه با سرعت و قدرت بالا همه را کشت.

مدتی بعد متوجه شد در یکی از شهرهای ژاپن یک مبارز واقعی به نام بیکن وجود دارد که با داس و زنجیر به نبرد می‌پردازد. موساشی که آوازه این مرد را شنیده بود از او خواست نحوه کار کردن با سلاح‌هایش را به او نشان دهد. اما بیکن گفت تنها در شرایط دوئل این کار را خواهد کرد. با اینکه اطرافیان موساشی او را از نبرد با بیکن منع کرده بودند، اما او کار خودش را کرد و به سراغ بیکن رفت. بیکن همیشه خودش شروع کننده نبرد بود و در کسری از ثانیه حریف را از پای درمی‌آورد. اما موساشی بدون ذره‌ای تعلل خودش دوئل را شروع کرد. حمله موساشی بیکن را گیج کرد و در کسری از ثانیه کشته شد.

 ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۱۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۶ دقیقه
مقدمه
۲۴ دقیقه
فصل اول: جنگ افروزی خود هدایت شده
۱۲ دقیقه
فصل دوم: جنگ افروزی سازمانی یا گروهی
۱۵ دقیقه
فصل سوم: جنگ افروزی دفاعی
۱۶ دقیقه
فصل چهارم: جنگ‌افروزی تهاجمی
۱۲ دقیقه
فصل پنجم: استراتژی شانزدهم: راهبرد مرکز گرانش
۱۰ دقیقه
فصل ششم: استراتژی بیستم: راهبرد رسیدن برای چیدن
۱۳ دقیقه
فصل هفتم: جنگ‌افروزی کثیف
۲۴ دقیقه
فصل هشتم: استراتژی بیست و هفتم: راهبرد اتحاد
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی 33 استراتژی جنگ

برای دانلود کتاب صوتی 33 استراتژی جنگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  33 استراتژی جنگ

نظرات کتاب صوتی 33 استراتژی جنگ

سارا سلیمی
۱۳۹۹/۷/۲
صدای گوینده خوب بود، بیان رسا، خلاصه‌ی چندتا از تجربه‌های دیگران رو دارا بود که میشه در زندگی به کار گرفت.
حامد نیک مهر
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
کتاب جمع و جور و مفیده کمی فراره که باید با دقت و تمرکز باید گوش کرد
Mms Salati
۱۳۹۹/۷/۱۵
عالی بود گوش کنید و بکار ببرید
مشاهد همه نظرات (۶)