معرفی و دانلود کتاب فعال سازی چشم سوم

عکس جلد کتاب فعال سازی چشم سوم
قیمت:
۲۸,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب فعال سازی چشم سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فعال سازی چشم سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فعال سازی چشم سوم

آیا با کاربرد چاکرای چشم سوم آشنایی دارید و می‌خواهید از ثمرات بی‌شمار ناشی از فعال‌سازی این چاکرا در زندگی خود بهره‌مند شوید؟ ال. جردن در کتاب فعال سازی چشم سوم تکنیک‌های تاثیرگذار و آزموده‌شده‌ای را به ما می‌آموزد که به کمک آن‌ها می‌توانیم آگاهی و بصیرت خود را افزایش داده و سطح زندگی‌‌مان را ارتقاء دهیم.

درباره کتاب فعال‌سازی چشم سوم:

به احتمال زیاد نام چشم سوم به گوشتان خورده است. بعضی با آن آشنایی دارند، بسیاری تصوری غلط از آن در ذهنشان شکل گرفته است و بعضی دیگر هیچ ایده‌ای از چشم سوم ندارند. ال جردن (L. Jordan) در کتاب تاثیرگذار خود پیش از هرچیزی تلاش می‌کند تا تصوری درست و به دور از خرافه از چاکرای چشم سوم ارائه بدهد. لازم نیست تکنیک‌های این کتاب را دائماً انجام دهید. همین که بیاموزید چگونه می‌شود چشم سوم را باز کرد، نتایج فوق‌العاده‌ای برای شما رقم می‌خورد که با قبل قابل مقایسه نیست. از تشخیص محیط خصمانه از دوستانه گرفته، تا آرام‌سازی سریع جسمتان پس از تجربه‌ی تنش. این‌ها فقط بخش کوچکی از نتایج فراوان فعال‌سازی آجنا یا چشم سوم است.

چشم سوم برخی از افراد از زمان تولد باز است. در واقع می‌توان گفت به‌طرز بالقوه‌ای توانایی غیب‌بینی و انرژی ماوراءلطبیعه دارند اما به آن آگاه نیستند. یکی از ویژگی‌های خوب کتاب حاضر این است که شما را راهنمایی می‌کند تا متوجه شوید آیا یک فراروان‌بین طبیعی هستید یا هنوز این اتفاق برایتان نیفتاده است. با مطالعه‌ی کتاب فعال‌سازی چشم سوم (Third Eye Activation)‌ می‌آموزیم گاهی این چاکرا به‌طرز ناخواسته‌ای فعال می‌شود. تصور کنید در پایان یک روز معمولی به خواب می‌روید و صبح روز بعد، به طرز عجیب و برنامه‌ریزی‌نشده‌ای با قدرت غیب‌گویی از خواب بیدار می‌شوید. نویسنده بعد از بیان این نکات مهم درباره‌ی چاکرای پیشانی، به بیان تکنیک‌های فعال‌سازی می‌پردازد.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که این اثر را از باقی کتاب‌های موجود در این زمینه متمایز می‌سازد، تکنیک‌هایی‌ست که نویسنده برای بستن چشم سوم ارائه می‌کند. در واقع به دلایل متفاوتی ممکن است بخواهید چشم سوم خود را پس از تجربه‌ی حجم گسترده‌ای از آگاهی ببندید. نویسنده فکر همه چیز را کرده است! تصور کنید هر اتفاقی که احتمال رخ دادن آن باشد را از پیش احساس کنید. این موضوع در عین هیجان‌انگیز بودن ممکن است برخی را کلافه کند. دقت به همین نکات این اثر را به یکی از بهترین منابع برای مطالعه در زمینه‌ی چشم سوم کرده است.

کتاب فعال‌سازی چشم سوم مناسب چه کسانی است؟

اگر به دنبال کتابی جامع و کامل برای آشنایی با چشم سوم هستید و می‌خواهید در مدتی کوتاه تکنیک‌هایی اثرگذار برای فعال‌سازی و بستن این چاکرا یاد بگیرید، از مطالعه‌ی این کتاب غافل نشوید.

در بخشی از کتاب فعال‌سازی چشم سوم می‌خوانیم:

در اینجا چیزی که سعی می‌کنید تصور کنید، روحتان است. شما به دنبال مجموعه‌ای از آگاهی و نرم‌افزاری برای اتصال به دنیای اسرارآمیز هستید. چشم سوم در واقع رابطی است که به دنبالش می‌گردید و به اسراری دست می‌یابید که هیچ کس نمی‌تواند آن را حل کند. در حقیقت قیاس مشهور شاعر و رمان‌نویس، تام رابینز است.

در این آگاهی دیوانه‌وار، یکی از روش‌های گشودن چشم سوم، تلاش برای ایجاد اتصال مؤثر میان جوانی و بزرگ‌سالی است. باید به جوانی که مشتاق و آماده یادگیری است و فرد بالغی که پر از آگاهی و بصیرت است تبدیل شوید. شما کسی می‌شوید که نه احمق است نه آگاه. در واقع، آماده انتقاد آنچه می‌شوید که ایده آل تصور می‌شود و سعی می‌کنید باورهای مصلحت‌گرا را از بین ببرید و تحلیل کنید.

این دیوانگی نیست، پس چیست؟ انتقاد کردن از یک مصلحت‌گرا مثل انتقاد کردن از یک ایده آل گراست؟ بله، دلیل خوبی هم دارد. بپذیرید که مصلحت‌گرا و ایده آل گرا می‌توانند در کنار هم پیش بروند. مصلحت‌گرا شما را پایبند نگه می‌دارد درحالی‌که ایده آل گرا بینشتان را زنده نگه می‌دارد. با پیوند این دو دیدگاه، چشم سومتان باز خواهد شد، ایده‌های جدیدی را می‌پذیرید که مصلحت‌گرایان از آن‌ها چشم‌پوشی می‌کنند و سپس آن‌ها را در دنیای واقعی برخلاف روش ایده آل گرایان که در رؤیا غرق می‌شوند، اجرا می‌کنید. در مجموع این آگاهی دیوانه‌وار مصلحت‌گرایی شما را گسترش می‌دهد و شروع به خلاقیت در تفکر و اعمالتان می‌کنید. در واقع شکی نیست که باید برای رسیدن به هوش و ذکاوت، خلاق باشید. بدین ترتیب اگر بخواهید از دنیای اسرارآمیز سر درآورید، باید بدانید چقدر خلاقید.

فهرست مطالب کتاب

سخن مترجم
مقدمه    
فصل 1: چشم سوم دقیقاً چیست؟    
فصل 2: چشم سوم را چگونه باز کنید؟    
فصل 3: کاربرد تکنیک تراتاکا در مراقبه    
فصل 4: استفاده از تکنیک پورتال باز برای گشودن چشم سوم    
فصل 5: تکنیک 2 ردیفی برای باز کردن چشم سوم    
فصل 6: مزایای چشم سوم    
فصل 7: باز کردن چشم سوم به روش‌های غیرمتعارف چگونه است؟    
فصل 8: چگونه بگوییم چشم سوممان باز شده است؟    
فصل 9: چگونه می‌توانید چشم سوم خود را ببندید    
فصل 10: حقایق جالب در رابطه با چشم سوم    
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فعال سازی چشم سوم
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات77
زبانفارسی
شابک978-964-233-357-8
موضوع کتابکتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فعال سازی چشم سوم

حسینی
۱۴۰۱/۴/۲۱
کتابه خوبی بود موضوعات مختلفی رو توضیح داده بود اما نمیشد گفت که کامل بودن میشه گفت درباره هرکدوم به اندازه‌ای توضیح داده شدن تا شما در جریان کارها قرار بگیرید من خودم نتیجه‌ی مطلبوی رو بدست نیاوردم چون به صورت مستمر انجام ندادم اما اگه استمرار داشته باشید میشه گفت که نتیجه میده
درضمن اگه واقعا به
دنبال فعال کردن چشم سوم هستید فقط به خوندن این کتاب اکتفا نکنید و اطلاعاتتون رو بالا ببرید
این کتاب راه کارهای عملی برای فعال کردن داده که بیشترش باید انجام بشه و نیاز به تمرکز داره بهتره به قول معروف از قبل زیر ساخت هاش رو مهیا کنید
ستایشziآ
۱۴۰۱/۴/۲۱
اونجوری که اطلاعات قبل از خرید کتاب و خوندم نبود یه جوری به نظر من بدون علم ومنطق بود میدونین منظورم اینه بی محتوا بود اصلا چیزی که به ادم اصولی اموزش بده نبود فقط یه چیزایش و باور کردم که تجربه‌اش کردم بقیش بدون اصول بود و تمریناش زیاد اصولی نبود یهو رفته سر اصل مطلب که اگه یه کسی که هیچی از و به مدیتیشن چاکرا ندونه متوجه نمیشه نظرم قبل از خوندن کتاب کتابای راجع به مدیتیشن و چاکرا بخونید بعد اینو بخونید البته شاید نظر من باشه نمیدونم به نظرم اونقدر دقیق و اصولی و مفید نبود تو گوگل بهتر توضیح داده از نظر من 🤔
دلارام 0074
۱۴۰۱/۹/۲۷
من یک تمرینشو چندین بار انجام دادم همون طور که گفته بود احساس سوزن سوزن شدن و کمی فشار توی سرم حس کردم و تصوراتم خیلی شفاف تر شد جوری که انگار در لحظه دارم چیزیو که تصور میکنم میبینم ولی یک بار هنگام تصور یه مویی شبیه موی گربه و دورنگ سفید و سیاه روی دستم بود ترسیدم که نکنه جن و اینا رو هم بتونم ببینم دیگه انجام ندادم
علیرضا چپریان
۱۴۰۱/۱/۷
کتاب جالبیه و ازین سبک کتاب‌ها اولین کتابی که خوندم تمریناتش رو کامل انجام ندادم ولی یکیش رو انجام دادم و به نظر شدنیه..
حتا اگر کسی نتونه چشم سومش رو فعال کنه ولی با این تمرینات حتما نسبت به قبلش متفاوت میشه...
البته ظاهرا بعضی از ما طبق نوشته‌های نویسنده چشم سوممون بازه فقط نمیدونم...
K Fk
۱۴۰۲/۱۲/۱۵
کتاب جالبی بود تو این موضوع کمی اطلاعات داشتم‌ اینجا توضیحات تکمیلی تر بود و باقی راه رو به خود فرد بستگی داره که اهل تمرین و ممارست باشه یا این که دو روزه بخواد به خواسته‌های خودش برسه، راز این کتاب برای من تمرین تمرین و باز هم تمرین بوده. امیدوارم چه با خواندن این کتاب یا نه، در زندگی اهل صبر و ممارست باشید.
ابوالفضل ذكريا
۱۴۰۲/۹/۲
این کتاب خوبه یک سری اصول گفته شده حالا کسی چشم سومش باز شده با این تکنیک‌ها معلوم نیست!! اگر کسی چشم سومش باز شده به وسیله این تکنیک‌ها لطفا بگه بعد چند سال باز شد؟؟ به چه درجه‌ای رسیدن؟؟ بنده مشتاق هستم با یه چشم سومی صحبت کنم و از نزدیک ببینمش چون خیلی سوال دارم بپرسم؟؟
حانیه اسکویی
۱۴۰۲/۸/۲۸
من به شخصه اولین کتابی بود که درباره چشم سوم میخوندم چون از قبل اطلاعی زیادی راجب چاکرا‌ها و مدیتیشن و مراقبه و اینا نداشتم و فقط اسمشون به گوشم خورده بود خیلی نتونستم با کتاب ارتباط برقرار کنم ولی فکر میکنم برای کسایی که با موارد این چنینی آشنایی دارن تمرینات خوب و انجام شدنی باشن.
پریس ادیبی
۱۴۰۰/۷/۱
کتاب خیلی خوب بود. ممنون از کتابراه که کتاب‌های خوبی رو هر هفته به صورت رایگان در اختیار خوانندگان کتاب قرار میده. حتما تمامی تمرین‌های کتاب باید انجام شدو تا نتیجه مطلوب بدست آید و صرفا خواندن تنها نباشد و تکرار و تمرین شود.
سارا مصطفی نژاد
۱۴۰۰/۷/۱
مباحث فنگ شویی و ریکی و چاکرا و... علمی جذاب هست که در اروپا کلاس درس دارن حتی.. فوق العاده علم جالب و گسترده و وسیعی هست. کتاب در این زمینه کم دیدم و این کتاب به جرات یکی از کاربردی ترین‌ها بود. نکات و فن‌های خوبی آموزش میده. ترجمه هم عالی
مرضیه نصیر
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
سلام کتاب کلی گویی در مورد چشم سوم بود. کلیات در مورد چشم سوم در جهان و جامعه‌های دیگر صحبت شد که به طور عملی سخته واقعا جواب بده و قابل جمع بندی برای ذهن نیست. چیز‌هایی که انتظار داشتم و در مورد کتاب تعریف شده بود دقیق دلم می‌خواست نبود. یا علی زنده باشید
سحر روحبخش
۱۴۰۰/۷/۵
این کتاب فوق العاده بود و دید من و نسبت به همه چی کلی تغییر مثبت داد اگه میخواین واقعا آگاه بشین از دنیای اطرافتون حتما پیشنهاد میکنم این کتاب و مطالعه کنید و تمریناشو انجام بدین
ecu tavakoli
۱۴۰۰/۶/۳۱
خیلی جالبه که این همه زحمت کشیده شده و با این کیفیت اونم بصورت رایگان اشتراک گذاشته شده. از همه کسایی که بانی این کار خیر هستن ممنونم. امیدوارم دوستان با خریدهاشو از این اپ حمایت کنن
مهدی بنی تمیم
۱۴۰۱/۳/۲۳
با سلام و عرض ادب، کتاب بسیار خوبی بود راهکارهای جدید، عملی و ملموسی جهت رسیدن به نتیجه میدهد، به نظر بنده نویسنده خود آنچه نوشته را تجربه کرده است و این نقطه مثبت این کتاب و وجه تمایز آن از سایر کتاب‌های هم عنوانش می‌باشد
MORTEZA JAFARI
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
کتاب عالی بود در این زمینه ولی‌ای کاش مدیتیشن و تمرکز هواس هم در کتاب قرار می‌داد یه مجموعه کامل بود در این مورد.
ولی تمام مطالب و نیازها برای باز شدن چشم سوم و یا چشم روشن بین از نظر من بخوبی بیان شده.
آرمان صفدری
۱۴۰۰/۷/۲
به نظرم راه‌های زیادی برای آزاد کردن فکر و زندگی کردن رو بهمون یاد میده
البته من بیشتر کتاب راز رو پیشنهاد میکنم و بعد این
در کل عالیه ممنون از شما🧡
مشاهده همه نظرات 171

راهنمای مطالعه کتاب فعال سازی چشم سوم

برای دریافت کتاب فعال سازی چشم سوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.