دانلود کتاب صوتی مادربزرگ سلام رساند و گفت متأسف است


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مادربزرگ سلام رساند و گفت متأسف است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مادربزرگ سلام رساند و گفت متأسف است

کتاب صوتی مادربزرگ سلام رساند و گفت متأسف است اثر فردریک بکمن، داستانی سرشار از عشق، امید، بخشش و همچنین یکی از مهم‌ترین حقوق زندگى؛ حق متفاوت بودن است. داستان زندگى السا دختر هفت ساله‌ای که با همه هفت ساله‌های دیگر فرق دارد، شما را تا انتهای کتاب صوتی به دنبال خود مى‌کشد.

کتاب مادربزرگ سلام رساند و گفت متأسف است (My Grandmother Asked Me to Tell You She's Sorry)، اثری است شنیدنی؛ ماجراهای مادربزرگی هفتاد و هفت ساله، پزشکی پر شر و شور که همسایه‌ها را به مرز جنون رسانده. با نوه‌اش السای هفت ساله. السا عاشق ویکی‌پدیا و ابر‌ قهرمانان است و در زندگی‌اش فقط یک دوست دارد؛ مادربزرگ. او با قصه‌های مادربزرگ و در عالم تخیل، مهیج‌ترین حوادث را تجربه می‌کند. تا سرانجام مادربزرگ او را وارد بزرگ‌ترین ماجراجویی زندگی‌اش می‌کند ولی این بار در دنیای واقعی.

به شکل کلی این کتاب داستان ماجراجویی‌های مادربزرگ و السا است که در هر حال از همدیگر محافظت می‌کنند. این دو نفر دنیای خودشان را دارند. در ادامه مادربزرگ از دنیا می‌رود، اما قبل از مرگش مسئولیت‌هایی به عهده السا می‌گذارد که این مسئولیت‌ها با افسانه‌هایی که مادربزرگ برای السا تعریف کرده است، تطابق دارد و…

فردریک بکمن (Fredrik Backman)، وبلاگ‌نویس و نویسنده‌ی جوان و بسیار موفق سوئدی، سال 1981 در استکهلم به دنیا آمد. او پس از ناتمام گذاشتن تحصیلات دانشگاهی، مدتی به عنوان راننده‌ی کامیون، کارگر رستوران و راننده‌ی لیفتراک کار کرد. در سال 2007 به استخدام روزنامه‌ی مور در آمد، ولی پس از یک سال و نیم کار، از شغلش استعفا داد و از آن زمان به بعد، به عنوان خبرنگار آزاد، برای چند نشریۀ سوئدی مقاله می‌نویسد.

اولین اثر نویسنده، مردی به نام اُوِه است که در سال 2012 وارد بازار کتاب سوئد شد و بلافاصله با فروشی بیش از ششصد هزار نسخه، در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌های سال قرار گرفت. این اثر در سال 2014 به زبان آلمانی ترجمه شد و بازار کتاب این کشور را هم تسخیر کرد و به فروش میلیونی دست یافت.

مردی به نام اُوه تا به‌ حال به 25 زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده و در سال 2016 براساس آن یک فیلم سینمایی ساخته شده است. این اثر نویسنده، مادربزرگ سلام می‌رساند و می‌گوید متأسف است، نیز با استقبال گسترده‌ای در سطح بین‌المللی روبه‌رو شد و ماه‌ها در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 2016 آلمان قرار گرفت. سومین اثر نویسنده، بریت ماری اینجا بود هم به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کرد.

مادربزرگ سلام رساند و گفت متأسف است، کتابی است که اگر شنیدنش را از دست بدهید، هرگز خودتان را نخواهید بخشید.

قسمت‌هایی از کتاب صوتی مادربزرگ سلام رساند و گفت متأسف است می‌شنویم:

«السا بچه‌ای است که خیلی زود یاد گرفت اگر می‌خواهد در زندگی پیشرفت کند و به جایی برسد، باید موسیقی متن زندگی‌اش را خودش انتخاب کند.»

«وقتی مادربزرگ داری، انگار یک ارتش پشت سرت داری. این بزرگ‌ترین امتیاز یک نوه است: اینکه بدانی یک نفر همیشه طرف تو است، هرچه پیش بیاید. حتی وقتی اشتباه می‌کنی. در واقع، مخصوصا وقتی اشتباه می‌کنی.
یک مادربزرگ هم نقش شمشیر را دارد و هم نقش سپر. وقتی در مدرسه می‌گویند السا «متفاوت» است، طوری که انگار متفاوت بودن به معنی بد بودن است، یا وقتی السا با بدن کبود از مدرسه به خانه می‌آید و مدیر مدرسه می‌گوید «باید یاد بگیرد با بقیه هم رنگ شود»، این جور وقت‌ها مامان بزرگ پشت او است.»

«به من نگو خیلی خب بابا! تو بودی که پی‌پی پرت کردی طرف پلیس.
- این‌قدر هارت و پورت نکن. شدی عین مادرت. فندک داری؟
- من فقط هفت سالمه!
- تا کی می‌خوای هفت سالگیت رو بهانه کنی؟
- تا وقتی هفت سالم تموم شه.»

 ۱۴ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۸۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
بخش اول
۳۲ دقیقه
بخش دوم
۳۰ دقیقه
بخش سوم
۲۳ دقیقه
بخش چهارم
۲۸ دقیقه
بخش پنجم
۳۱ دقیقه
بخش ششم
۳۱ دقیقه
بخش هفتم
۱۶ دقیقه
بخش هشتم
۲۸ دقیقه
بخش نهم
۳۶ دقیقه
بخش دهم
۲۱ دقیقه
بخش یازدهم
۱۹ دقیقه
بخش دوازدهم
۳۶ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۶ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۸ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۸ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۶ دقیقه
بخش هفدهم
۲۹ دقیقه
بخش هجدهم
۳۵ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۸ دقیقه
بخش بیستم
۳۷ دقیقه
بخش بیست و یکم
۳۱ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و سوم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۲۶ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۲۹ دقیقه
بخش بیست و ششم
۳۰ دقیقه
بخش بیست و هفتم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و هشتم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و نهم
۲۸ دقیقه
بخش سی‌ام
۲۷ دقیقه
بخش سی و یکم
۱۷ دقیقه
بخش سی و دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مادربزرگ سلام رساند و گفت متأسف است

برای دانلود کتاب صوتی مادربزرگ سلام رساند و گفت متأسف است و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مادربزرگ سلام رساند و گفت متأسف است
azadeh mo
۱۳۹۷/۱۱/۲۴
"متاسفم که مجبور شدم بمیرم " نمیدونم بقیه ادم‌ها هم همینجور که من کتاب گوش میدم و میخونم باهاش میخندن و گریه میکنن یا نه؟ این کتاب پر بود از، این لحظه‌های ناب، لحظه‌های که برمیگشتم عقب و بارها و جمله بیشتر...
mini khojaste
۱۳۹۷/۱۱/۳
دم فردریک بکمن گرم
اتابک اصغری
۱۳۹۸/۸/۴
خوشحالم که با بکمن آشنا شدم و این کتاب رو شنیدم، فکر نمی‌کردم دیگه چیزی بهتر از اون بتونه بنویسه ولی نوشت، بازهم ازش منتظر کارای بهتری هستم، راوی خوب کنار سناریوی هوشمندانه حال آدمی رو همیشه عالی میکنه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۶)