دانلود کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر

کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر (نه داستان از هشت نویسنده)، مجموعه داستان‌های کوتاه جذاب و خواندنی خارجی از نویسندگان مختلفی همچون: هکتور هیو مونرو، دوروتی پارکر، چارلز دیکنز و چندی دیگر است. 

در بخشی از کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر می‌خوانیم:

همسرم دختری است که از شهر دیگری در ایالت اوهایو به این شهر آمده. ما یک خدمتکار داریم، ولی همسرم اغلب خانه را جاروب می‌کند و گاهی اوقات تخت خوابی را که هر دو توی آن می‌خوابیم مرتب می‌کند. من و همسرم شب‌ها با هم می‌نشیسنم ولی من او را نمی فهمم. نمی‌توانم از خودم بیرون بیایم. یک پالتو قهوه‌ای رنگ می‌پوشم و نمی‌توانم از پالتو‌ام بیرون بیایم. نمی‌توانم از خودم بیرون بیایم. همسرم بسیار آرام است و آهسته حرف می‌زند، اما او، نمی‌تواند از خودش بیرون بیاید. 

همسرم از خانه بیرون رفته است. او نمی‌داند که من اندک تفکری نسبت به زندگی او سراغ دارم. می‌دانم که او موقعی که بچه بود به چه چیز فکر می‌کرد و میان رهگذارهای یکی از شهرهای اوهایو قدم می‌زد. من صداهای ذهن او را شنیده‌ام. شنیده‌ام آن صدای اندک را. صدای فریاد حاکی از ترس او را شنیدم، وقتی که برای اولین بار با شور و حرارتی مواجه شد و به آغوش من خزید. من باز صدای هراسیده‌ی او را شنیدم، وقتی که لب‌هایش چیزهایی در مورد جرأت و شجاعت به من می‌گفت، همچنانکه بعد از ازدواج و نقل مکانمان به این خانه، برای نخستین شب با هم نشسته بودیم. 

عجیب می‌بود اگر می‌توانستم در حالی که چهره‌ی خودم در میان آن تصویری که پنجره و آن خانه‌ی زرد رنگ ساخته اند شناور بود اینجا بنشینم، همانطور که الان نشسته‌ام. عجیب می‌بود و زیبا، اگر می‌توانستم همسرم را ببینم و به حضورش برسم. 

 ۱۲۰ صفحه، ۵۵۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 987-964-374-557-8 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر

برای دانلود کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر

نظرات کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر

صوفی ش
۱۳۹۶/۱۰/۱۷
جالب بود ازین نظر گه باآثار چند نویسنده هم عصر اشنا شدم
شیما فرشادی
۱۳۹۶/۱۰/۱۱
عالیییی... خوندنش واقعا کیف داد
کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۱۰/۸
نه داستان کوتاه عالی از نویسندگان بزرگ جهان
مشاهد همه نظرات (۳)