دانلود کتاب صوتی 11 قانون فراموش شده در زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 11 قانون فراموش شده در زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 11 قانون فراموش شده در زندگی

با کتاب صوتی 11 قانون فراموش شده در زندگی اثر باب پراکتور، می‌توانید هر آنچه می‌خواهید را به دست آورید و درمی‌یابید که بر هر کارى توانا هستید و هیچ مانعى نمى‌تواند شما را از آرزوهایتان محروم کند.

باب پراکتور (Bob Proctor) در این کتاب اینطور شروع می‌کند که شما فرمانده ذهن‌تان هستید، تنها یک جایی در جهان وجود دارد که شما می‌توانید حکمرانی کنید آن هم ذهن شماست، جایی که افکارتان شما را می‌سازد و این شما هستید که باید از قدرت‌های خود استفاده کنید نه اینکه آن‌ها از شما استفاده کنند و بر شما مسلط شوند. همیشه سعی کنید پیشرفت بر روی باورها و عقایدتان داشته باشید، مشکلی خارج از ذهن شما وجود ندارد و در اینجا موضوع مهم قانون جذب پیش می‌آید.

شما با قانون جذب ذهن خود را کنترل می‌کنید و در صورت نقض قانون شکست می‌خورید و در صورت همگام بودن با آن پیروز می‌شوید. استفاده از قانون جاذبه کار راحتی است فقط باید با تمرین، از گذشته خود جدا شوید و قانون را به کار ببرید. در گذشته خود همیشه به دنبال نقطه شکست‌ها هستید و یا اینکه به دنبال بدبختی‌ها و شکست‌های دیگران هستید. اما بعد اینکه متوجه شدید قانون جذب وجود دارد باید یاد بگیرید که تحسین کردن ادراک شما را تغییر می‌دهد.

تحسین از خود و دیگران و حتی گیاهان و حیوانات، به شما قدرت می‌دهد و این قدرت طبق قانون و قاعده عمل می‌کند. قدرت تحسین خود را بالا ببرید چون وقتی چیزی را تحسین می‌کنید حس خوبی دارید اما موقع سرزنش حس بدی به سراغتان می‌آید و احساسات‌تان بد و بدتر می‌شود.

نباید اجازه دهید که افکارتان سراغ هر چیزی برود باید نیروی ذهن خود را نظم دهید و فکرتان را کنترل کنید و شما باید ذهن خود را با قانون جذب هماهنگ کنید عادت‌های روزانه خود را کنار بگذارید و سبک زندگی‌تان را تغییر دهید. اکثر افراد از قدرت ذهن در زندگی به درستی استفاده نمی‌کنند. این امر باعث می‌شود که خیلی از افراد به آنچه که در محیط اتفاق می‌افتد واکنش نشان بدهند و در طول زندگی این عوامل بیرونی هستند که بر آن‌ها تاثیر می‌گذارند. غافل از اینکه هر کدام از ما انسان‌ها نیروی بسیار قدرتمندی در درون داریم که همانا ذهن ماست.

گاهی اوقات شاید وقتی به دنیای اطراف نگاه می‌کنید ممکن است این سوال پیش بیاید که چرا خیلی چیزها درست نیست؟ در صورتی که اگر همه ما ذهن خودمان را در هارمونی با بسیاری از قوانینی که در این یادداشت می‌خواهم به آن بپردازم قرار بدهیم، قدرت واقعی انسان پدیدار خواهد شد؛ و اینکه انسان با ذهن خودش و دانستن این قوانین به قدرت پروردگار خودش پی برده و کنترل بسیاری از امور را در دست گرفته؛ در واقع طبیعت دنیا را کاملا شناخته و خود به عنوان یک موجود تاثیرگذار جایگاه خودش را در دنیا پبدا کرده است.

با فهمیدن این یازده قانون که توسط باب پراکتور مطرح شده شما قانون جذب را کاملا فهمیده و به آن ایمان می‌آورید و از لحظه‌ای که این قوانین را فهمیدید زندگی شما متحول خواهد شد.

نام باب پراکتور برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مترادف با موفقیت است. باب پراکتور به عنوان یک سخنران، نویسنده، مشاور، مربی و آموزش دهنده، همکاری نزدیکی با شرکت‌های کسب و کار و افراد حقیقی و حقوقی در سراسر جهان دارد. الفبای موفقیت یکی از کتاب‌های برگزیده او است.

 ۱ ساعت و ۱ دقیقه، ۸۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶۲ دقیقه
یازده قانون فراموش شده در زندگی

راهنمای دانلود کتاب صوتی 11 قانون فراموش شده در زندگی

برای دانلود کتاب صوتی 11 قانون فراموش شده در زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  11 قانون فراموش شده در زندگی
fatemeh ghasemi
۱۳۹۸/۲/۲۱
هرچیزی که ما را از دنیای افکار منفی بیرون بیاورد و وارد وادی مثبت اندیشی کند ارزش وقت گذاشتن دارد
Ashkan Gharehkhani
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
باب کارش درسته
مجتبی صیدآبادی
۱۳۹۷/۱۲/۱
بسیار فوق العاده و تاثیر گذار... 👏👏👏👏❤❤
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)