معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟

پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟ دلایل بی‌حوصلگی و بی‌انگیزگی در محل کارتان را بررسی می‌کند و پیامدهای ناشی از آن را با شما در میان می‌گذارد. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم:

تصور کنید شنبه از راه رسیده است و صدای زنگ آرامشی را که تا چند دقیقه پیش داشته‌اید، از بین می‌برد. دوست ندارید از تخت خود بیرون بیایید اما چاره‌ی دیگری نیست. مثل روزهای دیگر به محل کارتان می‌رسید و کامپیوتر خود را روشن می‌کنید. همه چیز در ظاهر به نظر می‌رسد، به جز درون شما که همچنان سردرگم و گیج است.

اگر با این موارد آشنا هستید، متأسفانه شما نیز از مشکل خستگی و بی‌حوصلگی در محل کار رنج می‌برید اما لازم نیست نگران باشید؛ چرا که پادکست چگونه خستگی هنگام کار را برطرف کنیم؟ به شما کمک می‌کند تا نسبت به وضعیت خود آگاهی بیشتری پیدا کنید. با راهنمایی‌های این پادکست کوتاه می‌آموزید از شر افکار مزاحم در امان بمانید و با انگیزه‌ی بیشتر به وظایف خود عمل کنید.

پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم مناسب چه کسانی است؟

اگر از کار خود خسته شده‌اید، انگیزه ندارید و احساس می‌کنید شغلی که دارید برای‌تان کافی نیست، این پادکست را گوش دهید تا به شما کمک کند از دست خستگی‌های جسمی و ذهنی خلاص شوید.

در بخشی از پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم می‌شنویم:

داشتن شانس کم برای رشد و یادگیری

تصور کنید که به مدت دو هفته یا دو ماه یا دو سال فقط و فقط وظیفه مشابهی را انجام دهید. چطور احساس می‌کنید؟ مطمئنا این وضعیت تا حد مرگ برایتان خسته کننده خواهد بود. اگر شرکتی که در آن مشغول به کار هستید، امکانات کافی برای رشد و یادگیری شما را نداشته باشد، قطعاً متوجه آن می‌شوید که هیچ پیشرفتی در آنجا برای خود نمی‌بینید و شروع به ناامید شدن خواهید کرد و احتمالاً کارتان برای‌تان خسته کننده خواهد شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۴ دقیقه
چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟
نویسنده
مترجمبهار خرم
گویندهندا پوریان
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.