معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم
قیمت:
۴۰۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم

خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم، مهارت‌هایی را درمورد برقراری ارتباط چشمی به شما یاد می‌دهد. با یادگیری این مهارت‌ها به‌خوبی می‌توانید در تمام ارتباطات خود دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. این فایل صوتی جزو مجموعه «چگونه‌های دست‌یافتنی» است که همه آن‌ها از مقاله‌های سایت «هاو کن یو» گرفته شده‌اند.

درباره خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم:

برای ایجاد یک گفتگوی سالم و سازنده، باید ارتباط چشمی بین دو شخص برقرار شود. این موضوع مهمی است. زیرا اگر در زمان صحبت با کسی چشم‌هایتان عصبی و تند باشد یا مدام به‌جای دیگر نگاه کنید و نتوانید به‌خوبی مهرورزی کنید، رابطه خوبی برقرار نخواهد شد. آن دسته از افرادی که روابط اجتماعی برایشان مهم است و دوست دارند توانایی‌ها و مهارت‌هایشان را در این زمینه بیشتر کنند، می‌توانند به این پادکست گوش بدهند.

با شنیدن پادکست چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم یاد می‌گیرید که وقتی توانایی و مهارت خود را در این موضوع افزایش دهید، می‌توانید در سریع‌ترین زمان حرف‌های ناگفته زیادی را متوجه شوید. همچنین حرف‌های زیادی برای گفتن دارید و به‌خوبی می‌توانید شرایط موجود در مذاکرات را به دست گرفته و کنترل کنید.

باید بدانید که چقدر از این مهارت استفاده کنید. چراکه اگر در این کار زیاده‌روی کنید، در چشم طرف مقابل عصبی به نظر می‌رسید و اگر هم به طور کل آن را نادیده بگیرید، انگار به آن شخص بی‌احترامی کرده‌اید. معمولاً می‌توان در بین فروشندگان موفق، سیاستمداران و سخنرانان ماهر افرادی را دید که هنر ارتباط چشمی را به‌خوبی بلد هستند.

درباره مجموعه چگونه‌های دست‌یافتنی:

این مجموعه مفید و کاربردی در موضوعات مختلفی مثل موفقیت، کسب‌وکار، سلامت روان و تن، روان‌شناسی و رشد فردی اطلاعات مهم و باارزشی به شما ارائه می‌کند. کتاب‌هایی را که در این مجموعه منتشر می‌شوند، متخصصین ایرانی و خارجی به رشته تحریر درآورده‌اند. این پادکست‌ها راهکارهایی عملی قابل‌توجه و قابل‌اجرایی را به مخاطبین خود ارائه می‌کنند تا بتوانند خود را در حوزه‌های مختلفی ارتقا داده و عادت‌های نامناسب را به‌راحتی با عادات مفید جایگزین کنند.

خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید با اطرافیان، دوستان و همکاران خود ارتباطات مؤثری داشته باشید، شنیدن این پادکست برایتان مفید خواهد بود.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم می‌شنویم:

فروشندگان و مغازه‌داران از اهمیت ارتباط چشمی آگاه هستند و از این مهارت برای علاقه‌مند نگه‌داشتن خریداران احتمالی استفاده می‌کنند. وقتی شما به چیزی علاقه‌مند شوید، مردمک چشم‌هایتان گشادتر می‌شود. این قضیه درمورد صحبت‌کردن و جذابیت ظاهری هم صدق می‌کند. به‌صورت معمول اثبات شده است اگر دوست شما به شما علاقه‌مند باشد، در ارتباطات روزمره و تعامل‌های روزانه مردمک چشم‌هایش گشادتر می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم
نویسنده
مترجماحسان عبدالباقی
گویندهندا پوریان
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم

سجاددهقان
۱۴۰۱/۲/۱۹
غالب میکرو کتابها معمولا به این صورت هست که پیش زمینه علمی در خصوص موضوع باید داشته باشید تا دچار سردرگمی نشید
Shiva Ahmadi
۱۴۰۰/۸/۱۹
کتاب خوب و کاربردی هستش، پیشنهاد میکنم کە بخونید
Aliraza Bayat
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
بسیار مفید و کمم زیادی جهت معلوماتم کرد
شهین قاسمی
۱۴۰۰/۹/۹
ممنون از شما نکته‌ها مفیدی گفته شده
محمد آسایشی
۱۴۰۰/۸/۱۱
واقعاً عالیه دستتون درد نکنه
جواد صاحبی
۱۴۰۰/۵/۲۵
کتاب مفیدی است کاربردی هست
علی دشتی
۱۴۰۰/۸/۲۴
کتاب کاربردی بود 👌
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی چگونه ارتباط چشمی برقرار کنیم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.