معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی سختی کارهای سخت

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی سختی کارهای سخت
قیمت:
9800 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی سختی کارهای سخت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی سختی کارهای سخت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی سختی کارهای سخت

کتاب صوتی سختی کارهای سخت نوشته‌ی بن هوروویتس، راهکارها و شیوه‌های مفیدی به شما ارائه می‌کند تا بدانید در سختی‌ها و مشکلات چگونه کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید و یا آن را ارتقا دهید.

کتاب‌های بسیاری هستند که درباره‌ی کارآفرینی و مزایای آن سخن می‌گویند، اما اگر در حال ورشکستگی باشید و هیئت مدیره در حال نابودی باشد، کدام یک از این کتاب‌ها به شما یاری می‌رساند؟ میکروکتاب صوتی سختی کارهای سخت (The Hard Thing About Hard Things) همان راهنمایی است که هر کارآفرینی باید آن را بشنود تا با حقایق و سختی‌های کارآفرینی و مدیریت کسب‌ و کار آشنا شود.

بن هاروویتز (Ben Horowitz) در این میکروکتاب صوتی، داستان تلاش‌های خود را برای دستیابی به موفقیت و برخورداری از یک کسب و کار متعادل را بیان می‌کند. او به عنوان یک مدیرعامل، نکات کاربردی که طی سال‌ها کوشش کسب کرده را برای همه کسانی که می‌خواهند کاری را آغاز کنند، بیان می‌کند.

این میکروکتاب صوتی به شما نشان می‌دهد که هیچ قانونی در کسب و کار وجود ندارد. تنها چیزی که موجب می‌شود شما در برابر مشکلات حرفه‌ای خود شکست نخورید، مقاومت کردن است.

این میکروکتاب صوتی به شما می‌گوید که دشواری کار، مشخص کردن اهداف بزرگ نیست بلکه اخراج کارمندان به دلیل عدم دستیابی به آن هدف مهم و متعالیِ از پیش مشخص شده است. دشواری کار استخدام کارمندان ماهر و خبره نیست، بلکه دشواری هنگامی است که این کارمندان کم‌کم درخواست‌های نامعقول از شما طلب می‌کنند. دشواری کار در طراحی ساختار سازمانی نیست. نحوه ارتباط برقرار کردن بین افرادی است که در ساختاری که طراحی کرده‌اید، فعالیت می‌کنند.

همه شما می‌دانید که راه‌اندازی یک شرکت چقدر مشکل است. بن هاروویتز می‌خواهد در این کتاب صوتی از تجربیات حقیقی خود برای شما صحبت کند. بنابراین میکروکتاب سختی کارهای سخت می‌تواند برای شما بسیار کاربردی باشد. بن هاروویتز شما را راهنمایی می‌کند و شما باید با شجاعت بسیار تا انتهای آن حرکت کنید.

بن هاروویتز رابیشتر بشناسیم:

بن هاروویتز (Ben Horowitz) تاجر و سرمایه‌گذار خبره، وبلاگ‌نویس و نویسنده‌ای درخشان است که در آمریکا به دنیا آمده. او با سرمایه‌گذاری در شرکت‌های برجسته تکنولوژی مانند فیسبوک و توئیتر، توانسته به یکی از ثروتمندترین سرمایه‌گذاران جهان تبدیل شود.

قبل از اینکه بن هاروویتز بتواند شرکت سرمایه‌گذاری خود را راه‌اندازی کند، برای مدتی طولانی در شرکت‌های سهامی کار می‌کرد و توانسته بود سهام شرکت‌های کوچک را به رقم‌های میلیاردی برساند.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی اثر آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب سختی کارهای سخت می‌شنویم:

شرکت‌ها همیشه برای صاحبان، مدیران، سهامداران و کارمندان باعث نگرانی هستند. اصولا وقتی وارد کسب و کارهای دیجیتال می‌شوید، هر لحظه ممکن است اتفاقی باعث ناراحتی شما شود. شما باید سعی کنید همیشه خوب باشید. حتی اگر نگرانی‌های زیادی دارید. وقت می‌توانید خوب باشید که بتوانید با تغییراتی که مدام در حال رخ دادن هستند، کنار بیایید.

یک نکته مهم این است که قانون‌های شرکت را به حداقل برسانیم. همیشه کارمندانم از سیاست‌هایی که در شرکتمان وجود داشت ناراضی بودند. در واقع این موضوع ارتباط زیادی هم با ویژگی‌های یک مدیر ندارد. مثلا ممکن است مدیری زیاد اهل سیاست مشخص برای پیشرفت خود نباشد، اما شرکتش کاملا سیاسی می‌شود. سیاست‌های شرکت می‌تواند برای افراد نگرانی‌هایی را ایجاد کند و مشکل ایجاد کند.

در شرکت باید رفتارهای درست و قاطعی از خود نشان دهید. ممکن است تعدادی از کارمندان از اینکه نمی‌توانند پاداش خوبی بگیرند اعتراض کنند. این در حالی است که اصلا کار مهمی انجام ندادند که لایق پاداش باشند. اگر مدیر به آن‌ها پاداش دهد، سایرین هم این کار را انجام می‌دهند. این را می‌توان یک رفتار سیاسی دانست که توسط رفتار اشتباه مدیر رخ داده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
میکروکتاب چیست
1 دقیقه
درباره کتاب
1 دقیقه
درباره نویسنده
2 دقیقه
مقدمه
12 دقیقه
فصل اول: از کمونیست تا سرمایه‌داری
13 دقیقه
فصل دوم: زنده می‌مانم
10 دقیقه
فصل سوم: این لحظه احساسی
14 دقیقه
فصل چهارم: وقتی همه چیز از هم می‌پاشد
8 دقیقه
فصل پنجم: به ترتیب، اول افراد، بعد محصولات و در آخر سود را در نظر بگیر
14 دقیقه
فصل ششم: نگرانی مداوم
10 دقیقه
فصل هفتم: چطور حتی وقتی نمی‌دانید به کدام سو می‌روید، رهبری کنید؟
5 دقیقه
فصل هشتم: قانون اول کارآفرینی: قانونی وجود ندارد
5 دقیقه
فصل نهم: پایانی بر آغاز
1 دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی سختی کارهای سخت
نویسنده
مترجمفاطمه فراهانی
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه صوتی
9800 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی سختی کارهای سخت

مهرداد زمانی
۱۴۰۱/۳/۵
فصل اول تا سوم مرور خاطرات شخصی نویسنده در خصوص چگونگی اتفاقات و چالشهای پیش آمده در دوران مدیریت کسب و کارش است و راهنمایی‌های اصلی از فصل چهارم به بعد شروع میشه و راهکارهای مهم برای مدیریت مجموعه‌های بزرگ و صنایعی که مداوم در حال تغییر هستند بیان میکنه
مصطفی میرجمال الدین
۱۳۹۹/۴/۱۶
کتاب خیلی خوبیه به ما نشون میده کارآفرینی و مدیر عاملی و راه اندازی کسب و کار و زنده ماندن در اون و در نهایت به موفقیت رسیدن چقدر میتونه سخت باشه.
حامد نیک مهر
۱۳۹۹/۴/۱۳
کتاب خیلی جالبی هست یه مجموعه‌ای از تجربیات که یا به دردتون میخوره یا حداقل بهتون نشون میده چرا اقتصاد ایران نباید زیاد رو صنعت حساب کنه...
Mahdi Borojerdi
۱۴۰۰/۶/۳
نگارنده تجربیات با ارزشی را در طی سال‌ها کارکردن بدست آورده بود.
مصطفی نامور
۱۴۰۰/۶/۷
این کتاب همه‌ی آنچه از فروش باید بدانیم رو آموزش میده
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
تفکراتی در باب اقتصاد
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی سختی کارهای سخت

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی سختی کارهای سخت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.