معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی شگرد گرگ

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی شگرد گرگ
قیمت:
7700 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی شگرد گرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی شگرد گرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی شگرد گرگ

کتاب صوتی شگرد گرگ (چکیده کتاب) نوشته‌ی جردن بلفورت، هنر برقراری ارتباط و قانع کردن دیگران را با رعایت چارچوب‌های اخلاقی به شما آموزش می‌دهد تا بتوانید به واسطه‌ی این آموزش‌ها در بازاریابی و فروش به موفقیت برسید. این کتاب صوتی چکیده‌ی اثر اصلی است و از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز به شمار می‌آید.

درباره کتاب صوتی شگرد گرگ:

جردن بلفورت (Jordan Belfort) چگونگی فروش قدم به قدم خود را در کتاب صوتی شگرد گرگ (Way of the wolf) آشکار می‌سازد که با استفاده از آن، هر شخصی می‌تواند در زمینه‌ی فروش به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند. این کتاب با لحن و ادبیاتی جذاب و دلنشین همه‌چیز را درباره‌ی متقاعد کردن دیگران، فروش، نفوذ کلام و ... در اختیارتان قرار می‌دهد.

جردن بلفورت زمانی که تنها 26 سال داشت، توانست درآمدی نزدیک به 49 میلیون دلار در سال به دست بیاورد! شاید برای‌تان غیرقابل‌باور باشد، اما جردن از این موضوع ناراحت بود؛ چرا که اگر سه میلیون بیشتر درآمد داشت، به درآمد هفته‌ای یک میلیون دلار می‌رسید.

بلفورت برای نخستین بار تمام اسرار خود را فاش می‌کند و توضیح می‌دهد که چگونه توانسته است با سیستم منحصربه‌فرد خود پله‌های موفقیت را با سرعتی عجیب و باورنکردنی طی کند. سیستم خاص جردن حتی تیم فروشش را هم به ثروت و موفقیت بسیار زیادی رساند.

او تاکنون مشاور بیش از پنجاه شرکت بوده و برای بسیاری از مجله‌ها و روزنامه‌های مطرح مانند فوربز، وال استریت ژورنال نیویورک تایمز، لس‌آنجلس تایمز، رولینگ استون و ... نوشته است. با وجود تمام این فعالیت‌ها، دلیل اصلی شهرت وی به فیلم گرگ وال استریت بازمی‌گردد که در سال 2013 توسط یکی از کارگردانان بزرگ سینما یعنی مارتین اسکورسیزی ساخته شد و لئوناردو دی کاپریو نیز در این فیلم نقش آفرینی کرد.

کتاب صوتی شگرد گرگ مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای آن دسته از افرادی که در کار فروش هستند یا کسب‌وکار خودشان را اداره می‌کنند، به معنای واقعی کلمه سرنوشت‌ساز خواهد بود و نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید چرخه‌ی فروش‌تان را کاهش دهید، بر معاملاتتان بیفزایید، بازگشت مشتریانتان را تثبیت کنید و مشتریانی دائمی برای خودتان داشته باشید. علاوه‌ بر آن، فرمولی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید فروشندگانی در کلاس جهانی آموزش دهید.

کتاب صوتی شگرد گرگ برای آن دسته از افرادی که با فروش سر و کاری ندارند نیز حرف‌هایی برای گفتن دارد. برای نمونه یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که «مردم عادی» مرتکب می‌شوند این است که هنوز هم همان نگاه مرسوم و قدیمی را به مسئله‌ی فروش و متقاعد کردن دارند: «معامله کارِ فروشندگان است.» به همین دلیل هم از خودشان می‌پرسند: «من که قرار نیست چیزی بفروشم، پس چرا باید بدانم چطور بفروشم؟» حتی اگر قرار نیست چیزی بفروشید باید تا حدی مهارتی در فروش و هنر متقاعد کردن مشتری کسب کنید. در غیر این‌صورت زندگی چندان خوبی نخواهید داشت. فروش در زندگی مهم‌ترین حرف را می‌زند. در حقیقت شما یا در حال متقاعد کردن هستید یا در حال شکست‌خوردن.

نکوداشت‌های کتاب صوتی شگرد گرگ:

- این اثر، از راز چگونگی مجاب کردن هر کسی برای انجام هر کاری پرده برمی‌دارد. (Barnes & Noble)
- اگر می‌خواهید به عنوان یک فروشنده به بالاترین سطح ممکن برسید، این کتاب را از دست ندهید. (Craig Scoogie – CEO – NextDC)
- این کتاب بدون در نظر گرفتن سن و سال، تحصیلات یا سطح مهارت، به مخاطبین می‌آموزد که فروشنده، مذاکره کننده، کارآفرین یا سخنرانی ماهر باشند. (Amazon)

نکاتی از کتاب شگرد گرگ:

- مشتری باید صد در صد یقین داشته باشد محصول شما بهترین و مفیدترین چیزی است که دیده است. آن‌ها باید شیفتۀ محصول، ایده یا مفهومی که ارائه می‌دهید شوند.
- مشتری باید به برند یا شرکت شما اعتماد کرده و با آن ارتباط برقرار کند. باید ایمان داشته باشد شرکت شما به آنچه می‌گوید پایبند است.
- ارتباطی دوستانه با مشتری احتمالی‌تان برقرار کنید و در کنار آن تا می‌توانید دربارۀ او اطلاعات جمع‌آوری کنید.

در بخشی از کتاب صوتی شگرد گرگ می‌شنویم:

در فروش خط مستقیم هر کلامی که ادا می‌کنید، هر عبارتی که بر زبان می‌آورید، هر سوالی که می‌پرسید، هر لحنی که به کار می‌گیرید؛ همه باید در راستای یک هدف باشند، یعنی افزایش میزان اطمینان مشتری؛ تا آن جا که در پایان جلسه فروش، مشتری چنان اعتمادی در خود حس کند که چاره‌ای جز پاسخ مثبت دادن، نداشته باشد. این همان هدف نهایی شماست.

در بیشتر پژوهش‌ها تعداد دفعاتی که یک فروشنده باید خرید محصولش را به مشتری پیشنهاد کند حدودا پنج تا هفت بار است اما من با این عدد صددرصد مخالفم و معتقدم این تعداد بیشتر به کار فروشندگان ناآزموده و نابلدی می‌آید که اصلاً بلد نیستند فروش را نهایی کنند. وقتی از روش خط مستقیم استفاده می‌کنید، سه یا چهار بار زیاد هم هست.

دقیق‌تر که بنگرید به این نتیجه می‌رسید آنچه این خریداران احتمالی را از یکدیگر متمایز می‌کند باورهایشان دربارۀ خرید، تصمیم‌گیری، اعتماد به دیگران و به‌خصوص اعتماد به آن کسانی است که سعی در فروختن چیزی به آن‌ها دارند. مجموع این باورها، در کنار تمامی آن تجاربی که نقشی در خلق این باورها داشته‌اند، «آستانۀ یقین»‌ی را می‌سازند که مشتری پیش از آن‌که اقدام به خرید کند باید پا را از آن فراتر نهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
مقدمه
6 دقیقه
فصل اول: کلید فروش و تاثیرگذاری
6 دقیقه
فصل دوم: فروش خط مستقیم
4 دقیقه
فصل سوم: سریع کنترل را به دست بگیرید
16 دقیقه
فصل چهارم: لحن بیان و زبان بدن
4 دقیقه
فصل پنجم: کنترل و مدیریت حالت
6 دقیقه
فصل ششم: تکیه‌گاه ذهنی در ان.ال.پی
5 دقیقه
فصل هفتم: زبان بدن پیشرفته
6 دقیقه
فصل هشتم: هنر تشخیص مشتری در فروش خط مستقیم
9 دقیقه
فصل نهم: ده قانون مشتری‌یابی خط مستقیم
3 دقیقه
فصل دهم: کاریزما یا جذابیت فردی
4 دقیقه
فصل یازدهم: متن فروش در روش خط مستقیم
6 دقیقه
فصل دوازدهم: هنر فروش در روش خط مستقیم
7 دقیقه
فصل سیزدهم: الگوهای زبانی
8 دقیقه
فصل چهاردهم: هنر و علم از سرگیری
9 دقیقه
فصل پانزدهم: معرفی محصول در روش خط مستقیم
1 دقیقه
درباره ما

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی شگرد گرگ
نویسنده
مترجمزهره نوروزی
گویندهاحسان اطهری
ناشر صوتی ماهنامه ره آورد مدیریت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه صوتی
7700 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی شگرد گرگ

Amin Alamy
۱۳۹۹/۶/۳۱
سلام عرض میکنم و ممنونم از بابت ارائه مطالب مفیدو به روز راجع به مسائل دنیای تجارت، بنظر اینجانب اگر در بین کتابهای منتخب در آینده لطف نموده و کتابهایی در همین راستا رو در قالب کتابهای داستانی ارائه دهید میتونه جذاب تر باشه مثل کتاب "دوازده ستون موفقیت"از جیم ران که من نسخه صوتی اون رو گوش کردم و و یا "دولت وفرزانگی"از مارک فیشر چون معمولا داستان هم بهتر به ذهن میشینه هم مردم داستان رو بیشتر دوست دارند و توی دوره‌های مدیریتی که شرکت میکردم چندین نوبت شنیدم که سخنران میگفت: برای مشتری داستان بساز و داستان هست که طرف برای دیگران نقل میکنه در نهایت عالی بود وصدای گوینده همچون تن خوبی داره بیشتر شنونده اعتماد میکنه والبته برای ادم شنیدن اسون نیست که به مراتب با توجه به محدودیت زمان کتاب صوتی گزینه مناسبی هست تشکر
مسعود حسینی
۱۳۹۹/۶/۳۱
باسلام، اول از همه به خاطر تهیه کتاب‌های جدید و به روز دنیا، از تهیه کنندگان و ارائه آن از سوی کتابراه سپاس گزارم.
خواندن و شنیدن این کتاب را در دنیای امروز، نه فقط به خاطر شرایط اقتصادی بلکه به منظور بهبود مدیریت روابط در تمام زمینه‌ها به همه پیشنهاد می‌کنم و البته به طور خاص به افرادی که به هر
شکلی با فرآیند مدیریت، فروش و بازاریابی مرتبط هستند.
در پایان هم باید به کیفیت خوب کتاب، هم از لحاظ کیفیت ضبط و شیوایی صدا و هم ترجمه روان کتاب به عنوان نقطه قوت دیگر این کتاب اذعان کنم.
موفق و موید باشید.
مهدی نجفی
۱۳۹۹/۶/۳۱
خیلی دوست داشتم... به همه توصیه می‌کنم. صدای گیرا و شفاف و از اون مهمتر محتوای کتاب که شما رو درگیر می‌کنه و نمونه‌های مدیریتی که مطرح می‌کنه فوق العاده مفیده... جملات اثر گذار و عمیق... باید کتاب رو بارها و بارها خوند و گوش داد... گرچه هیچی جای کاغذ و کتاب رو نمی‌گیره اما دنیای امروز ما رو ناگزیر از استفاده از متابهای صوتی کرده که برای من مفید بود. سپاس
هادی خادمی
۱۴۰۲/۶/۲۸
اون کسایی که میگن جردن در بازه‌ای از زندگیش با کلاهبرداری پول درآورده و آخرشم رفته زندان پس کتاب خوبی نیست، در جواب باید گفت که عزیزان آقای جردن از روی مهارتش تونسته ان همه سهام بدرد نخور رو با سود بالایی بفروشه و این مهارتشه که نه تنها در فروش بلکه در زندگی روزمره هم مفیده و قابل توجه معامله گر از خودش انتخاب می‌کنه مهارتش به درستی استفاده کنه یا کلاهبرداری کنه. توی کتابهم آموزش فروش داده شده، دیگه با خودتون هست که مثل گذشته جردن باشید یا بدرستی استفاده کنید.
علی صوفی
۱۴۰۰/۲/۱۸
من کتاب کامل را دست کم ۱۰بار گوش کرده بودم و حتی تا حدودی هم یادداشت برداری کرده ام. به جرات می‌گویم با اینکه کتاب خلاصه سازی شده حتی یک نکته کوچک هم از کتاب اصلی جا نیافتاده. واقعا کار بی نقصی ارائه شده. توصیه می‌کنم حتما مطالعه بفرمایید. کار ارزشمندی است.
سپاسگزارم
یاسر عاقل
۱۴۰۲/۷/۱
من خودم از کتابهای گرگ دو بار رد شدم و فهرست مورد علاقه دادم وقتی در اولویتهای بعدی این کتابها رو مطالعه کردم الان یکی از الویت اول قرار دادم چون زبانی عامیانه و قابل فهم دارای لایه‌های کاربردی در تمام مقاطع زندگی و دادو ستد حیاتمان است و اجباری در خواندن این مطالب نیس مگر حاضر باشید.
لاله رحمانی
۱۴۰۱/۷/۳
کتاب شگرد گرگ را یکبار از روی کتاب خواندم بسیار موثر بود و تصمیم گرفتم این کتاب صوتی با صدای دل‌انگیز رو هم خریداری کنم تا همیشه در دسترس م باشد و گوش فرا بدهم، پیشنهادم این است که کسانی که فروش حصوری تلفنی دارند حتما از این کتاب فوق العاده نهایت استفاده را ببرند، 🌷😊
مرضیه مهجوری
۱۴۰۱/۶/۲۱
کتابی فوق العاده درباره شگرد‌های فروش. کتابی که صفر تا صد فروش را آموزش می‌دهد. و برای هر کدام مثالی میزند. از تجربیات فروش هر تکنیک صحبت می‌کند و همین سبب می‌شود یکبار خواننده آن تجربه را تجربه کند و در تحلیل آخر همان تکنیک اشتباهات و خطاها را تذکر می‌دهد.
Tαɾα 𝘎𝘩𝘰𝘳𝘣𝘢𝘯𝘪
۱۴۰۰/۱۲/۲
نکاتی که بیان شد کاربردی بود. این مورد که بعد از توضیح روش مورد نظر براش مثال‌های مختلف می‌آورد خیلی به درک بهتر مطالب کمک میکرد.
ومورد آخر هم اینکه برخلاف بعضی کتاب‌های صوتی این کتاب با موسیقی ملایمی که آزاردهنده نبود و خوانش مناسب گوینده باعث شد بیشتر از کتاب لذت ببرم.
محبوبه حسینی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
من این کتاب رو خوندم، ولی باهاش ارتباط برقرار نکردم، برای منی که یه کسب و کار دارم نکاتی میگفت که اصلا قابل اجرا شدن نبود، حالا یا من نمیتونم اجرا کنم، یا توی ایران جواب نمیده، یا اونقدری که واضح باید صحبت می‌کرد، نکرده، نمیدونم ولی من هیچ خوشم نیومد:)))
محمد حسنوند حیدرخانی
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
واقعا کتاب خوبیه من‌ قبلا خو‌دم از مغازه‌ای خرید میکردم فروشنده‌اش خیلی بهم میچسبید و بخاطر همین دیگه ازش خرید نکردم.
توو این کتاب قشنگ توضیح میده که از این کارای اشتباه نباید انجام داد و هزاران تاکتیک دیگه.. واقعا کتاب خوبیه
ali ghafurian
۱۳۹۹/۶/۳۰
خیلی عالی بود از شنیدنش واقعا لذت بردم به همه کسایی که به دنبال یک کتاب در خصوص فروشندگی و مشتری شناسی میگردن توصیه میکنم حتما این کتاب گوش کنن
اسما رضوی
۱۴۰۰/۱۲/۲۳
سلام و وقتتون بخیر ممنونم بابت ارائه این کتاب با صدای خیلی خوب و لحن بیان موثر این کتاب کمک زیادی به نگرش متفاوت در دنیای فروش میشه و اگر درست متوجه نکات بشیم میتونه به فروش وب عالی خیلی کمک کنه
ملیکا دریانی
۱۴۰۲/۶/۱۸
واقعا کتاب خوبی بود. هم تایم خوبی داشت هم راوی ش خوب بود و صداش دلنشین بود، و اگر به هر صورتی بیزینس یا فروشی دارید یا در آینده خواهید داشت واقعا کتاب خوبی بود.
تشکر‌.
نگار صادقی
۱۴۰۱/۵/۱۶
جالبه
برای قانع کردن و فروش خیلی خوبه
بیشتر بدرد کاسب‌ها و بازاریاب‌ها میخوره
اما فکر میکنم هرکسی باید بخونه
مهارت‌های سخنوری ک قانع کردن مودبانه رو توضیح‌داده
مشاهده همه نظرات 196

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی شگرد گرگ

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی شگرد گرگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.