معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی قدرت

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی قدرت
قیمت:
9800 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی قدرت

اگر می‌خواهید بزرگ‌ترین قدرت جهان را کشف کنید و توانایی آن را داشته باشید که به هر خواسته‌ای برسید، شنیدن کتاب صوتی قدرت (میکروکتاب) نوشته‌ی راندا برن را از دست ندهید. اثری ماندگار از نویسنده کتاب مشهور راز که به شما نشان می‌دهد چگونه با تکیه بر نیروی درون و قانون جذب به آرزوهایتان دست یابید.

درباره میکروکتاب صوتی قدرت:

راندا برن پس از کشف راز قانون جذب، حالا به سراغ آشکار کردن مهم‌ترین قدرت جهان رفته و می‌خواهد به شما نشان دهد که تمام خواسته‌هایتان در یک قدمی شما قرار داد و به راحتی می‌توانید به آن‌ها برسید. در میکروکتاب صوتی قدرت (The Power) متوجه خواهید شد که برای ایجاد تغییرات مثبت در روابط، پول، سلامتی، خوشبختی، کار و کل زندگی‌تان تنها به یک چیز احتیاج دارید و آن هم قدرت درون‌تان است.

شما با شنیدن این میکروکتاب متوجه خواهید شد که خلقت‌تان هدفی داشته و برای داشتن یک زندگی شاد و خوشبخت به دنیا آمده‌اید. این حق شماست که بخواهید آرامش، سلامتی و زیبایی داشته باشید و از تک تک لحظات‌تان لذت کافی را ببرید. درواقع کتاب قدرت به شما یادآوری می‌کند با اعتماد به نیروی درونی‌تان می‌توانید رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید و از یک زندگی ملال آور و استرس زا دور شوید.

راندا برن درباره نوشتن این اثر ارزشمند می‌گوید که پس از نگارش کتاب راز، چندین هزار نامه از طرف هوادارنش به او رسیده و سرانجام تصمیم گرفته که در سال 2010 کتاب قدرت را منتشر کند.

حتی در میکروکتاب قدرت مثال‌های واقعی برای شما زده می‌شود تا به اهمیت تفکر و انرژی مثبت پی ببرید. برای مثال مشاهداتی وجود دارد که نشان می‌دهد وقتی آب در معرض کلمات مثبت احساساتی مانند عشق و قدرشناسی قرار می‌گیرد، سطح انرژی آب افزایش پیدا می‌کند اما وقتی اتفاقی برعکس برایش پیش بیاید، تغییرات منفی برای آب رخ می‌دهد.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

خالق کتاب معروف و پرفروش راز که زندگی میلیون نفر را در سراسر جهان تغییر داد، راندا برن (Rhonda Byrne) نام دارد. او یک نویسنده و تهیه کننده تلویزیونی اهل استرالیا است که پس از نوشتن کتاب راز به شهرتی جهانی رسید. اثری که پس از انتشار حدود 19 میلیون نسخه فروخت و حتی از روی آن فیلم مستندی در سال 2006 ساخته شد.

راندا برن پس از آن نیز سه کتاب پرفروش دیگر نوشت که به نوعی ادامه دهنده اولین اثرش بودند؛ کتاب قدرت (2009)، جادو (2010) و قهرمان (2013).

مجله تایم در سال 2007 او را یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد و از سال 2010 نیز هر سال در لیست صد نفره مجله Watkins Mind Body Spirit به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار قرار دارد.

همچنین برن محبوبیت و موفقیت تجاری خود را با شرکت در برنامه تلویزیونی اپرا وینفری به دست آورد و پس از آن به عنوان چهره‌ای شناخته شده به زندگی خود ادامه داد.

راندا برن زندگی پرتلاطمی را گذرانده و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی فراوانی کشیده است. او در سال 2004 پس از مرگ پدرش بیماری افسردگی می‌گیرد اما به خاطر حمایت‌های دخترش هیلی، کتاب علم ثروتمند شدن والاس دی واتلز را خواند و پس از آن تغییرات روحی‌اش آغاز شد. او به مرور تفکر مثبت، قوانین جذب و چگونگی دستیابی به موفقیت بیشتر را در زندگی خود کشف کرد و پس از تحقیقات فراوان کتاب راز را نوشت.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

میکروکتاب صوتی قدرت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر آرزوی آن را دارید که به تک تک کشورها سفر کنید یا ساز پیانو را یاد بگیرید یا کسب‌وکار موفق و پردرآمدی برای خودتان داشته باشید، این کتاب راز رسیدن به رویاهایتان را نشان‌تان خواهد داد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی قدرت می‌شنویم:

راه‌های در اختیار قرار گرفتن نیروی عشق و علاقه در زندگی آنقدر آسان است که حتی کودکان می‌توانند آن را یاد بگیرند. باید عشق را به گونه‌ای در زندگی‌ات پیاده کنی که انگار بار اولی‌ست که این کار را انجام می‌دهی؛ این یعنی اینکه تو باید عاشق زندگی و زندگی کردن بشوی.

فرقی نمی‌کند که قبلا چقدر به زندگی علاقه داشته‌ای یا عاشقش بودی. اگر این موضوع دو درصد باشد، آن را به صد یا هزار درصد افزایش بده. تنها با همین میزان عشق است که می‌توانی احساس واقعی خوشبختی را درک کنی و خوشحال باشی. خلقت تو با عشق صورت گرفته و در همه‌ی وجودت نهفته است و می‌توانی به میزان بالایی از آن برای دستیابی به رویاهات استفاده کنی. وقتی پایه زندگی‌ات براساس عشق ورزیدن استوار شده باشد، می‌توانی همه‌ی محدودیت‌ها را از بین ببری.

شاید برای‌تان سوال باشد که چگونه باید عشق ورزید؟ همانطور که به فردی علاقه دارید و عشق می‌ورزید، از صمیم قلب چیزی را دوست داشته باشید و آن را با تمام روح‌تان احساس کنید. برای این کار به دنبال چیزی برو که به آن علاقه داری؛ مثلا ماشین، ساختمان یا مواد غذایی را که دوست داری، دنبال کن. هر قدمی که برمی‌داری، با این هدف بردار که می‌خواهی چیزی را پیدا کنی که به آن عشق بورزی.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
میکروکتاب چیست؟
3 دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
4 دقیقه
مقدمه
12 دقیقه
فصل اول: قدرت چه مفهومی دارد؟
7 دقیقه
فصل دوم: قدرت بی‌کران احساسات
8 دقیقه
فصل سوم: تکرار احساسات
7 دقیقه
فصل چهارم: قدرت و آفرینش
5 دقیقه
فصل پنجم: احساسات، خلق کننده هستند
4 دقیقه
فصل ششم: زندگی تسلیم خواسته‌های شماست
8 دقیقه
فصل هفتم: راه‌هایی برای رسیدن به قدرت بی‌کران درون
9 دقیقه
فصل هشتم: قدرت بی‌کران درون و ثروت
7 دقیقه
فصل نهم: قدرت معجزه‌آسای درون و روابط
5 دقیقه
فصل دهم: قدرت جادویی درون و سلامتی
5 دقیقه
فصل یازدهم: قدرت بی‌کران درون و شما
5 دقیقه
فصل دوازدهم: قدرت بی‌کران جاودانه درون و زندگی
2 دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی قدرت
نویسنده
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
9800 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی قدرت

مینا معتمدی
۱۴۰۱/۲/۲۴
این کتاب رو به پیشنهاد استاد گرامی جناب آقای پورندی خریداری کردم، قبلا کتاب راز رو هم گوش کردم و اونجا یک حلقه مفقوده دیدم که در کتاب راز نبود، قبل از ادامه تحلیل کتاب باید بگم من دوره تخصصی‌ای آف تی و پیش نیاز اون قوانین کیهانی رو یاد گرفتم، دز این دیدگاه به قول آقای گری کریگ، ۹۵ درصد ارتعاشاتی که به جهان هستی ارسال میکنیم حاصل ضمیر ناخودآگاه ماست و این باورها تا حد زیادی در خاطرات زیر پنج سال ما نهفته شده، و گاها برای تغییر یک باور غلط مدت طولانی و تعداد بالایی تکرار نیازه و گاها به همین خاطر قانون جذب جواب نمیده، در حالی که ما با eft تخته رو پاک میکنیم و با یک بار تکرار جمله تاکیدی اون در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت میشه،
با کمال احترام و تشکر از زحمات تیم کتاب راه
من کتاب معجزه شکرگذاری راندابرن رو خیلی دوست داشتم،
ولی در کتاب قدرت و راز یک حلقه مفقوده هست که در موردش توضیح دادم........
بابک نیکوئیان
۱۴۰۰/۲/۲۵
واقعا این کتاب عالی خلاصه شده است، من کتاب اصلی و کامل را هم دارم، ولی اینقدر که این کتاب که چکیده نکات مهم از کتاب اصلی را گرد آورده است برایم مفید و قابل استفاده بود، شاید کتاب کامل اصلی اینقدر برایم مفید نبود، زیرا کتاب اصلی، بعد از چندین بار گوش کردن، کمی برای انسان طولانی و خسته کننده میشود، و ولی این کتاب خلاصه مختصر و مفید، تمام نکات اصلی را در خود دارد، و برای کسانی که با قانون جذب آشنایی دارند این خلاصه، واقعا موهبتی محسوب میشود، یعنی اگر خودمان میخواستیم از کتاب اصلی خلاصه برداری کنیم به این زیبایی از کار در نمی‌آمد، البته کتاب اصلی را هم اگر در کنار این کتاب بشنویم که نور الی نور است مخصوصا با ترجمه زیبای آقای مسیحا برزگر، ممنونم از تمامی عوامل ایجاد کننده این اثر جذاب و عالی
سمیه صفدری
۱۴۰۰/۲/۱۷
خیلی کتاب عالی هستش و اقای دادابه دامهر هم خیلی با صدای ملایم اجرا کردنش و هربار که یک قسمت کتاب تمام میشه که بره قسمت بعدی یک اهنگ زیبا گذاشته میشه که نقش مهمی در خوب شدن احساس داره اصلا عالی هست از کتابراه ممنونم که کتاب‌ها رو دسترس قرار میدن چون من اصلا بدون کتاب تحمل نمیتونم هفت ماهی میشه قانون جذبی شدم ودنبال کتابهاش بودم از خدا ممنمونم خیلی خیلی که کمکم کرد و یکی رو سر راهم گذاشت تا پول کتابراه رو برام کارت به کارت کنه چون من کارت بانکی ندارم خدایا شکرت خیلی خیلی شکرت
Morteza Nasiri
۱۴۰۱/۶/۲۵
یادتون باشه هرچی کتاب از راندا برنداسترالیایی دیدید بخونید.
راندا برن همون کسیه که کتاب معروف راز رو نوشته و یک فیلم معروف (کلیپ) هم ازش ساخته.
بعد از موفقیت چاپ کتاب راز راندا برن چند کتاب معروف و پرفروش و عالی نوشته که کتاب قدرت یکی از اونهاست.
نظر نهایی: یک لحظه هم شکن نکن و کتاب قدرت راندا برن رو از کتابراه تهیه کن و ازش لذت ببر و گامهای بلند برای رسیدن به موفقیت بردار.
abbas masjedian
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
سلام.. با اینکه این کتاب صوتی یه میکرو کتابه ولی خیلی جامع و‌کامل بود.. صدای گوینده عالیه و خیلی با احساس و‌ملایم گویش انجام میشه.... خود کتاب مذمون کاملا عرفانی و دقیقی داره.. درک مطالب این کتاب ساده است فقط انشالله همه شنوندگان تمام مطالب این کتاب را تو‌ ضمیر ناخودآگاهشون ذخیره کنند تابتونند تو زندگی بکار بگیرند... یقینا تاثیر انها دیده میشه اونم خیلی زود
___ MARYAM ___
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
این میکرو‌کتاب بسیار عالی و اصولی خلاصه شده بود و خیلی مختصر و مفید تمام آنچه که باید را به مخاطب رسانید،
خوانش کتاب نیز بسیار عالی ممنونم،
کتابهای راندا برن همگی عالی و فوق العاده هستند و هرکدام درسیست برای زندگی،
این کتاب اما بسیار عالی حق مطلب را به زبانی ساده و عمیقاً قابل درک بیان میکند با سپاس فراوان از کتابراه.
مریم نجم آبادی
۱۴۰۱/۹/۱۳
با سلام، کتاب فوق‌العاده ایه، مباحثش خیلی کاربردی و آرامش بخشه، فقط نکته‌ای ک دوست دارم عنوان کنم در رابطه با این کتاب، اینکه نویسنده خانم هستش ولی صدای گوینده آقا هست البته مشکلی نیست ولی اگه کتابهایی رو ک نویسندش خانمه، گویندش هم خانم باشه انگار ک بهتر میشه ارتباط برقرار کرد با کتاب، به غیر از این مورد کتاب خیلی عالی‌ای هستش با تشکر
رویا بشیری
۱۴۰۲/۱/۴
من تقریبا تمام کتاب‌های روانشناسی را خواندم ولی به جرات میگم این کتاب فوق العاده‌ترین کتابیست که به تنهایی برای تغییر زندگی و داشتن یک زندکی شگفت انگیز کافیست. تنها کتابیست که قدرتمندترین نیروی جهان را به مانشان میدهد. فقط به نظرم کتاب و بخرید و نت برداری کنید. کتاب صوتی خیلی خلاصه شده است
سعید نعمت زاد
۱۴۰۰/۱۲/۶
درود و تشکر از کتابراه
از خداوند سپاسگزارم که این کتاب رو در مسیرم قرارداد بسیار کتاب موثر و عمیق.. اگر تمام نکات این کتاب در زندگی رعایت کنیم مطمئنم که جهان ایده‌آل خواهد شد... تمام نکات که یک انسان به آدمیت واقعی برسد و بنده پاک و خالص خداوند.. در این کتاب یاد شده
باز هم ممنونم
سامان نظری
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
بسیاری عالی این کتاب.... من افسرد و با داشتن بیماری اعتیاد و نا امید از همه جا شروع به خواندن این کتاب کردم خواستار تغییر بودم ولی احساسات گذشتم مانع تغییر من میشد ولی با خوندن این کتاب تونستم احساس توانایم و عشق به زندگی بهم برگرده و قدم اول را بردارم و شروع به تغییر خود و افکارم بشوم..
فاطمه ملاحبیب
۱۴۰۱/۱۲/۱
سلام به دوستان کتابراه، گوینده عالی و بیان مطالب چکیده و مهم. کتاب‌های خانم راندا برن که دیگه احتیاج به تعریف نداره هرکسی کتاب‌های ایشون رو خونده باشه میدونه محتوا و موضوع چی هست.
ممنون از کتابراه و گوینده و انتشارات این نشر. 🙏🏻🌹
شبنم الیوند
۱۴۰۱/۱۱/۱۸
بشنوید عمل کنید معجزه ببینید. من چند ساله کتابهای راندا برن را میخونم تمام که میشه دوباره از اول میخونم جزوی از زندگیه من شده خیلی درخشانه. واقعا خیلی خوبه یه نویسنده اینقدر حرفه‌ای باشه که با کتابهاش بتونه زندگیه خیلی‌ها رو عوض کنه
سعید سعادت
۱۴۰۰/۲/۱۱
ارزش خواندن وشنیدن را دارد، گوینده خوبه وآهنگ صداش گرم است ولی یکنواخته، درمورد رابطه با اطرافیان و دیدت نسبت به پول وتعبیر وتفسیرها نسبت به زندگی ما را به داشتن عادات خوب هدایت میکند. تشکر از زحمات کتابراه وگوینده محترم
MARYAM SHAKER
۱۴۰۲/۱/۱۶
واقعا لذت بخش بود
پیشنهاد میکنم حتما این کتاب را دانلود و گوش کنید.
صدای گوینده و انتخاب موسیقی هم عالی بود
در کل اگاهی. ارامش. و زیبایی حیرت انگیزی داشت. از تمام عوامل تشکر میکنم 🌹
ن ب
۱۴۰۱/۱۰/۲۱
به این کتاب چهار امتیاز دادم چون نسبت به سایر کتابهای راندا برن ضعیفه، اگر کتاب راز و معجزه شکرگزاری رو خونده باشید مطلب چندان جدیدی اینجا پیدا نمیکنید. خصوصا اینکه این کتاب خلاصه هست
مشاهده همه نظرات 131

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی قدرت

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی قدرت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.