معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی قدرت

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی قدرت
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی قدرت

اگر می‌خواهید بزرگ‌ترین قدرت جهان را کشف کنید و توانایی آن را داشته باشید که به هر خواسته‌ای برسید، شنیدن کتاب صوتی قدرت (میکروکتاب) نوشته‌ی راندا برن را از دست ندهید. اثری ماندگار از نویسنده کتاب مشهور راز که به شما نشان می‌دهد چگونه با تکیه بر نیروی درون و قانون جذب به آرزوهایتان دست یابید.

درباره میکروکتاب صوتی قدرت:

راندا برن پس از کشف راز قانون جذب، حالا به سراغ آشکار کردن مهم‌ترین قدرت جهان رفته و می‌خواهد به شما نشان دهد که تمام خواسته‌هایتان در یک قدمی شما قرار داد و به راحتی می‌توانید به آن‌ها برسید. در میکروکتاب صوتی قدرت (The Power) متوجه خواهید شد که برای ایجاد تغییرات مثبت در روابط، پول، سلامتی، خوشبختی، کار و کل زندگی‌تان تنها به یک چیز احتیاج دارید و آن هم قدرت درون‌تان است.

شما با شنیدن این میکروکتاب متوجه خواهید شد که خلقت‌تان هدفی داشته و برای داشتن یک زندگی شاد و خوشبخت به دنیا آمده‌اید. این حق شماست که بخواهید آرامش، سلامتی و زیبایی داشته باشید و از تک تک لحظات‌تان لذت کافی را ببرید. درواقع کتاب قدرت به شما یادآوری می‌کند با اعتماد به نیروی درونی‌تان می‌توانید رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید و از یک زندگی ملال آور و استرس زا دور شوید.

راندا برن درباره نوشتن این اثر ارزشمند می‌گوید که پس از نگارش کتاب راز، چندین هزار نامه از طرف هوادارنش به او رسیده و سرانجام تصمیم گرفته که در سال 2010 کتاب قدرت را منتشر کند.

حتی در میکروکتاب قدرت مثال‌های واقعی برای شما زده می‌شود تا به اهمیت تفکر و انرژی مثبت پی ببرید. برای مثال مشاهداتی وجود دارد که نشان می‌دهد وقتی آب در معرض کلمات مثبت احساساتی مانند عشق و قدرشناسی قرار می‌گیرد، سطح انرژی آب افزایش پیدا می‌کند اما وقتی اتفاقی برعکس برایش پیش بیاید، تغییرات منفی برای آب رخ می‌دهد.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

خالق کتاب معروف و پرفروش راز که زندگی میلیون نفر را در سراسر جهان تغییر داد، راندا برن (Rhonda Byrne) نام دارد. او یک نویسنده و تهیه کننده تلویزیونی اهل استرالیا است که پس از نوشتن کتاب راز به شهرتی جهانی رسید. اثری که پس از انتشار حدود 19 میلیون نسخه فروخت و حتی از روی آن فیلم مستندی در سال 2006 ساخته شد.

راندا برن پس از آن نیز سه کتاب پرفروش دیگر نوشت که به نوعی ادامه دهنده اولین اثرش بودند؛ کتاب قدرت (2009)، جادو (2010) و قهرمان (2013).

مجله تایم در سال 2007 او را یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد و از سال 2010 نیز هر سال در لیست صد نفره مجله Watkins Mind Body Spirit به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار قرار دارد.

همچنین برن محبوبیت و موفقیت تجاری خود را با شرکت در برنامه تلویزیونی اپرا وینفری به دست آورد و پس از آن به عنوان چهره‌ای شناخته شده به زندگی خود ادامه داد.

راندا برن زندگی پرتلاطمی را گذرانده و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی فراوانی کشیده است. او در سال 2004 پس از مرگ پدرش بیماری افسردگی می‌گیرد اما به خاطر حمایت‌های دخترش هیلی، کتاب علم ثروتمند شدن والاس دی واتلز را خواند و پس از آن تغییرات روحی‌اش آغاز شد. او به مرور تفکر مثبت، قوانین جذب و چگونگی دستیابی به موفقیت بیشتر را در زندگی خود کشف کرد و پس از تحقیقات فراوان کتاب راز را نوشت.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

میکروکتاب صوتی قدرت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر آرزوی آن را دارید که به تک تک کشورها سفر کنید یا ساز پیانو را یاد بگیرید یا کسب‌وکار موفق و پردرآمدی برای خودتان داشته باشید، این کتاب راز رسیدن به رویاهایتان را نشان‌تان خواهد داد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی قدرت می‌شنویم:

راه‌های در اختیار قرار گرفتن نیروی عشق و علاقه در زندگی آنقدر آسان است که حتی کودکان می‌توانند آن را یاد بگیرند. باید عشق را به گونه‌ای در زندگی‌ات پیاده کنی که انگار بار اولی‌ست که این کار را انجام می‌دهی؛ این یعنی اینکه تو باید عاشق زندگی و زندگی کردن بشوی.

فرقی نمی‌کند که قبلا چقدر به زندگی علاقه داشته‌ای یا عاشقش بودی. اگر این موضوع دو درصد باشد، آن را به صد یا هزار درصد افزایش بده. تنها با همین میزان عشق است که می‌توانی احساس واقعی خوشبختی را درک کنی و خوشحال باشی. خلقت تو با عشق صورت گرفته و در همه‌ی وجودت نهفته است و می‌توانی به میزان بالایی از آن برای دستیابی به رویاهات استفاده کنی. وقتی پایه زندگی‌ات براساس عشق ورزیدن استوار شده باشد، می‌توانی همه‌ی محدودیت‌ها را از بین ببری.

شاید برای‌تان سوال باشد که چگونه باید عشق ورزید؟ همانطور که به فردی علاقه دارید و عشق می‌ورزید، از صمیم قلب چیزی را دوست داشته باشید و آن را با تمام روح‌تان احساس کنید. برای این کار به دنبال چیزی برو که به آن علاقه داری؛ مثلا ماشین، ساختمان یا مواد غذایی را که دوست داری، دنبال کن. هر قدمی که برمی‌داری، با این هدف بردار که می‌خواهی چیزی را پیدا کنی که به آن عشق بورزی.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۳ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۴ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول: قدرت چه مفهومی دارد؟
۷ دقیقه
فصل دوم: قدرت بی‌کران احساسات
۸ دقیقه
فصل سوم: تکرار احساسات
۷ دقیقه
فصل چهارم: قدرت و آفرینش
۵ دقیقه
فصل پنجم: احساسات، خلق کننده هستند
۴ دقیقه
فصل ششم: زندگی تسلیم خواسته‌های شماست
۸ دقیقه
فصل هفتم: راه‌هایی برای رسیدن به قدرت بی‌کران درون
۹ دقیقه
فصل هشتم: قدرت بی‌کران درون و ثروت
۷ دقیقه
فصل نهم: قدرت معجزه‌آسای درون و روابط
۵ دقیقه
فصل دهم: قدرت جادویی درون و سلامتی
۵ دقیقه
فصل یازدهم: قدرت بی‌کران درون و شما
۵ دقیقه
فصل دوازدهم: قدرت بی‌کران جاودانه درون و زندگی
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی قدرت
نویسنده
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی قدرت

مینا معتمدی
۱۴۰۱/۲/۲۴
این کتاب رو به پیشنهاد استاد گرامی جناب آقای پورندی خریداری کردم، قبلا کتاب راز رو هم گوش کردم و اونجا یک حلقه مفقوده دیدم که در کتاب راز نبود، قبل از ادامه تحلیل کتاب باید بگم من دوره تخصصی‌ای آف تی و پیش نیاز اون قوانین کیهانی رو یاد گرفتم، دز این دیدگاه به قول آقای گری کریگ، ۹۵ درصد ارتعاشاتی که به جهان هستی ارسال میکنیم حاصل ضمیر ناخودآگاه ماست و این باورها تا حد زیادی در خاطرات زیر پنج سال ما نهفته شده، و گاها برای تغییر یک باور غلط مدت طولانی و تعداد بالایی تکرار نیازه و گاها به همین خاطر قانون جذب جواب نمیده، در حالی که ما با eft تخته رو پاک میکنیم و با یک بار تکرار جمله تاکیدی اون در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت میشه،
با کمال احترام و تشکر از زحمات تیم کتاب راه
من کتاب معجزه شکرگذاری راندابرن رو خیلی دوست داشتم،
ولی در کتاب قدرت و راز یک حلقه مفقوده هست که در موردش توضیح دادم........
بابک نیکوئیان
۱۴۰۰/۲/۲۵
واقعا این کتاب عالی خلاصه شده است، من کتاب اصلی و کامل را هم دارم، ولی اینقدر که این کتاب که چکیده نکات مهم از کتاب اصلی را گرد آورده است برایم مفید و قابل استفاده بود، شاید کتاب کامل اصلی اینقدر برایم مفید نبود، زیرا کتاب اصلی، بعد از چندین بار گوش کردن، کمی برای انسان طولانی و خسته کننده میشود، و ولی این کتاب خلاصه مختصر و مفید، تمام نکات اصلی را در خود دارد، و برای کسانی که با قانون جذب آشنایی دارند این خلاصه، واقعا موهبتی محسوب میشود، یعنی اگر خودمان میخواستیم از کتاب اصلی خلاصه برداری کنیم به این زیبایی از کار در نمی‌آمد، البته کتاب اصلی را هم اگر در کنار این کتاب بشنویم که نور الی نور است مخصوصا با ترجمه زیبای آقای مسیحا برزگر، ممنونم از تمامی عوامل ایجاد کننده این اثر جذاب و عالی
سمیه صفدری
۱۴۰۰/۲/۱۷
خیلی کتاب عالی هستش و اقای دادابه دامهر هم خیلی با صدای ملایم اجرا کردنش و هربار که یک قسمت کتاب تمام میشه که بره قسمت بعدی یک اهنگ زیبا گذاشته میشه که نقش مهمی در خوب شدن احساس داره اصلا عالی هست از کتابراه ممنونم که کتاب‌ها رو دسترس قرار میدن چون من اصلا بدون کتاب تحمل نمیتونم هفت ماهی میشه قانون جذبی شدم ودنبال کتابهاش بودم از خدا ممنمونم خیلی خیلی که کمکم کرد و یکی رو سر راهم گذاشت تا پول کتابراه رو برام کارت به کارت کنه چون من کارت بانکی ندارم خدایا شکرت خیلی خیلی شکرت
abbas masjedian
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
سلام.. با اینکه این کتاب صوتی یه میکرو کتابه ولی خیلی جامع و‌کامل بود.. صدای گوینده عالیه و خیلی با احساس و‌ملایم گویش انجام میشه.... خود کتاب مذمون کاملا عرفانی و دقیقی داره.. درک مطالب این کتاب ساده است فقط انشالله همه شنوندگان تمام مطالب این کتاب را تو‌ ضمیر ناخودآگاهشون ذخیره کنند تابتونند تو زندگی بکار بگیرند... یقینا تاثیر انها دیده میشه اونم خیلی زود
___ MARYAM ___
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
این میکرو‌کتاب بسیار عالی و اصولی خلاصه شده بود و خیلی مختصر و مفید تمام آنچه که باید را به مخاطب رسانید،
خوانش کتاب نیز بسیار عالی ممنونم،
کتابهای راندا برن همگی عالی و فوق العاده هستند و هرکدام درسیست برای زندگی،
این کتاب اما بسیار عالی حق مطلب را به زبانی ساده و عمیقاً قابل درک بیان میکند با سپاس فراوان از کتابراه.
سعید نعمت زاد
۱۴۰۰/۱۲/۶
درود و تشکر از کتابراه
از خداوند سپاسگزارم که این کتاب رو در مسیرم قرارداد بسیار کتاب موثر و عمیق.. اگر تمام نکات این کتاب در زندگی رعایت کنیم مطمئنم که جهان ایده‌آل خواهد شد... تمام نکات که یک انسان به آدمیت واقعی برسد و بنده پاک و خالص خداوند.. در این کتاب یاد شده
باز هم ممنونم
سعید سعادت
۱۴۰۰/۲/۱۱
ارزش خواندن وشنیدن را دارد، گوینده خوبه وآهنگ صداش گرم است ولی یکنواخته، درمورد رابطه با اطرافیان و دیدت نسبت به پول وتعبیر وتفسیرها نسبت به زندگی ما را به داشتن عادات خوب هدایت میکند. تشکر از زحمات کتابراه وگوینده محترم
افشین آیتی
۱۴۰۰/۲/۱۷
خانم راندابرن دیدگاهشون بیشترتکیه برمعنویات وخداونده بایداین کتاب رومثل کتاب رازایشون چندبارمرورکردتاتقریباملکه ذهن بشه که بتونه کاربردی باشه
Taybe Aligoli
۱۴۰۱/۲/۳
بسیار بسیار، عالی وقدرتمند، وخلاق وشناخت قدرت درون خود وچگونگی استفاده از این ومعجزه درون، وتغییر دادن خود در زندگی پدر لحظه زندگی کردن
mahsa yousefi
۱۴۰۰/۸/۱۸
خلاصه‌ی کتاب اصلی و بهترین نکات در اصل لپ کلام بود، برای دوستانی که قبلا کتاب رو خوندن و دوست دارن یاداوری بشه فوق العادس
وجیهه عنابستانی
۱۴۰۰/۷/۱
کتاب خوبی بود یک تلنگر برای بهتر زیستن و بهتر فکر کردن و تصمیم درست گرفتن فقط جدیت تو عمل میخاد که متاسفانه بشخصه کمی ازش دور شدم
Mahmoud Sb
۱۴۰۰/۶/۱۷
سلام عالی بود. خیلی قشنگ درمورد ضمیرناخوداگاه وچطور میتوانیم روی خودکارکنیم تابتوانیم باکمک عشق به قدرت برسیم. ممنون ازکتابراه
جواد امینی
۱۴۰۰/۵/۲۸
من این کتاب رو قبلا یک بار خواندم ولی فکر می‌کنم ارزش داره یک باره دیگه و البته این بار از طریق شنیدن این کتاب رو مجدد مطالعه کنم
Rezvan
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
کتاب بسیار ارزشمندی هست. ممنون که میکروکتاب اون موجود شد🙏🌹
اما تشکر ویژه میکنم از راوی که بسیار عالی و دلنشین کتاب رو روایت کردن🙏🌹
zahra karbalaizadeh
۱۳۹۹/۹/۲۵
بی نظیر است اگر به دنبال تغییر هستید حتما گوش بدهید وعمل نمایید. موفق باشید 👌👌👌
مشاهده همه نظرات ۹۲

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی قدرت

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی قدرت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.