معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن
قیمت:
۹۸۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن

مارک منسون، نویسنده‌ی کتاب پرفروش هنر ظریف بی‌خیالی، در خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن، به شما می‌آموزد که در مسیر دنبال کردن رویاهایتان گام بردارید. مخاطب این میکروکتاب صوتی افرادی‌اند که عزمی جزم دارند تا آرزو را به هدف بدل کنند و به اهداف‌شان جامه‌ی عمل بپوشانند.

درباره خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن:

آیا تا به حال درباره‌ی خود احساس شرمندگی کرده‌اید؟ آیا پیش آمده که با حسرت، موقعیت خود در زندگی را با موقعیت فردی دیگر مقایسه کنید؟ آیا تا به حال احساس یک بازنده را داشته‌اید، فردی که نخواسته یا نتواسته با آن چیزی بدل شود که همواره رویایش را در سر می‌پرورانده؟ آیا حتی برای یک بار هم که شده، به خود گفته‌اید «این آن زندگی‌ای نبود که من می‌خواستم...»؟

اگر پاسختان به حتی یکی از این سوالات مثبت باشد، باید گفت که شما مخاطب اصلی مارک منسون در کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن (Finding Your Life Purpose) هستید. او به شما خواهد گفت که ابداً جای افسوس خوردن نیست. چون هیچ‌وقت برای تغییر کردن دیر نیست. تنها باید بخواهید و تلاش کنید. آنگاه خواهید دید که درهای خوشبختی یکی پس از دیگری به رویتان گشوده خواهد شد.

حرف حساب مارک منسون در این کتاب ساده است: هر انسانی در زندگی یک رویا دارد. در واقع، ما آدم‌ها با رویاهایمان تعریف می‌شویم، و رویا زبان مشترک تمامی ماست. برای رسیدن به موفقیت، کافی است رویاهای خود را به هدف بدل کنیم. حال سوال این است: چگونه؟ این همان مطلبی است که در خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن درباره‌اش بحث شده است...

خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن مناسب چه کسانی است؟

گوش سپردن به این اثر را به تمام افرادی که خواهان ایجاد تغییرات اساسی در زندگی خود هستند توصیه می‌کنیم.

با مارک منسون بیشتر آشنا شویم:

وی در سال 1984 به دنیا آمده است. او این روزها علاوه بر نویسنده‌ای موفق و پرفروش، به عنوان کارآفرینی پرشور نیز شناخته می‌شود. تحسین‌شده‌ترین کار منسون کتاب هنر ظریف بی‌خیالی است، که در ایران با عناوینی چون «هنر ظریف رهایی از دغدغه‌ها» و «هنر ظریف اهمیت ندادن» نیز ترجمه و منتشر شده است. از میان سایر آثار مارک منسون (Mark Manson) می‌توان به کتاب‌هایی مانند «اوضاع خیلی خراب است»، «هدف زندگی‌ات را پیدا کن» و «عشق کافی نیست» اشاره کرد.

میکروکتاب چیست؟

میکروبوک‌ها نسخه‌هایی خلاصه از کتاب‌هایی نسبتاً حجیم‌اند که تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. در واقع شما با شنیدن یا مطالعه‌ی آنها همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد. این کتاب صوتی نیز در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از محتوای اصلی بخش‌های مهمِ کتاب بهره‌مند شوید.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن می‌شنویم:

خبر خوب این است که من تعدادی سوال آماده کرده‌ام. این سوال‌ها به شما کمک می‌کنند تا اولین گام را بردارید و بفهمید باید با زندگی‌تان چه کار کنید. این سوال‌ها جامع و تعیین‌کننده نیستند. در حقیقت، حتی شاید کمی هم مسخره باشند. اما خواستم مسخره باشند، چون کشف هدف زندگی باید جذاب و سرگرم‌کننده باشد. نه کاری سخت و خسته‌کننده.

یک: حاضرید چه تجربیات تلخ و چه دردهایی را تحمل کنید؟

بله، این سوال خیلی مهمی‌ست. «حاضرید چه تجربیات تلخ و چه دردهایی را تحمل کنید؟» یک حقیقت مسلم درباره زندگی وجود دارد. همان چیزی که در دوران دبیرستان به شما نگفتند. بعضی وقت‌ها ممکنه هر چیزی، هر چیزی! به طرز وحشتناکی ناخوشایند و دردناک و غیرقابل تحمل شود...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۵ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول: چیزی را که دوستش دارید پیدا کنید
۱۴ دقیقه
فصل دوم: مهم‌ترین سوال تمام عمرتان
۲۰ دقیقه
فصل سوم: سوالات عجیب و غریب، برای پیدا کردن هدف زندگی
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۹۸۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن

عادل آتشین
۱۴۰۱/۴/۳۰
یافتن هدف در زندگی به منزله‌ی شناخت خود و توانایی هاست و اگر ما به خودشناسی رسیده باشیم میتوانیم هدف و رسالت زندگیمونو پیدا کنیم که باعث میشه به کمال برسیم و هدفمون از آفرینش را پاسخ دهیم
فاطمه احمدی
۱۴۰۰/۱۱/۴
یه میکروکتاب عالی که یه جور دیگه به رویاها و هدفهای زندگیمون نگاه کرده و مارو با جنبه‌های دیگه هدفمون روبرو میکنه و واقعی تر از کتاب‌های انگیزشی که فقط به جنبه‌های مثبت نگاه میکنن
mohammad hosseini
۱۴۰۰/۱۱/۲۹
کتاب بیشتر جذاب و مفیدی بود نکات کاربردی داشت و با یادداشت نکاتش میتونید هر روز ازشون استفاده کنید
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۰/۱۰/۱۶
هدفت و روشن کن
دقیق باش
پای اهدافت وایسا
دیانا حکیمیان
۱۴۰۱/۷/۱۶
کتاب خیلی خوبیه. خلاصه و مختصر و مفید. سوال‌های خوبی پرسید
زهرا ثامری
۱۴۰۰/۱۱/۷
کتاب خوبی بود برخلاف همه کتاب‌های دیگر بود
Zahra M
۱۴۰۰/۹/۱۰
با اینکه کتاب خلاصه بود ولی مطالب کاربردی و اموزنده بود
فاطمه عبداله زاده
۱۴۰۱/۸/۱۲
میکروکتاب خوبیه هم مختصر هم مفید
e sh
۱۴۰۱/۷/۱۷
خوب و مفید بود من چندبار گوش کردم
احسان سعیدی
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
خیلی خوب بود برای شروع عالیه
مشاهده همه نظرات ۱۰

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی هدف زندگی‌ات را پیدا کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.