معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج
قیمت:
14000 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج

اگر احساس می‌کنید به‌اندازه‌ی تلاشتان نتیجه نمی‌گیرید و هرچقدر بیشتر وقت می‌گذارید کمتر به نتیجه می‌رسید، حتماً یک جای کار می‌لنگد. برای حل این مشکل مارک مک کورمک در خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج به شما کمک خواهد کرد بازدهی تلاش‌ها و انرژی صرف‌شده‌ی خود را بالاتر ببرید و هر قدمی را با برنامه و چشم‌انداز مشخص بردارید.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج

هیچ‌کسی به‌صورت مادرزادی و خودبه‌خود عادت‌های خوب نداشته است. برای به دست آوردن اکثر عادت‌های خوب باید سخت تلاش کرد. مارک مک کورمک (Mark H. McCormack) در خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج، فراگرفتن عادت‌های خوب را از آن رو ضروری می‌داند که در دست‌یابی ما به بهترین نتایج سهم عمده‌ای دارند. این خلاصه کتاب صوتی در واقع بخشی از کتاب راه و چاه موفقیت (Getting Results For Dummies) است.

مارک مک کورمک ده راهکار در اختیار ما می‌گذارد که به کمک آن‌ها تلاش‌هایمان را به موفقیت تبدیل کنیم؛ راهکارهایی مثل: «فهرست خود را مجسم کنید»، «حتی وقتی نیازی نیست، در اتاقتان را ببندید» و «تعیین هدف‌هایی روزانه که فراتر از فهرستتان باشند».

در خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج با معنای واقعی برنامه‌ریزی آشنا می‌شویم. برنامه‌ریزی شامل یک جدول زمانی واقع‌گرایانه و دقیق است، نه فهرست کلی کارها بدون محاسبه‌ی زمان واقعی دست‌یابی به آن‌ها. برای انجام برنامه‌ریزی‌هایی از این نوع باید از خلاقیت و هوشمندی کافی برخوردار باشید تا همه‌ی اتفاقات احتمالی را هم پیش‌بینی کنید. این تنها یکی از نکات مهمی است که به اعتقاد مارک مک کورمک از شرط‌های رسیدن به نتایج مطلوب است.

شرط یا راهکار بعدی این است که جلوی هرگونه احتمال مزاحمت و اختلال در کارهایتان از طرف دیگران را بگیرید. وقت شما آن‌قدر مهم و محدود است که نمی‌توانید خارج شدن آن از برنامه را نادیده بگیرید. اگر واقعاً تصمیم دارید به نتایج دلخواهتان برسید باید این قضیه را جدی بگیرید و هرگز تصور نکنید که می‌شود بدون برنامه و استفاده‌ی درست از زمان به جای خوبی رسید. به‌همین ترتیب مارک مک کورمک در هر بخش از خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج، ما را برای رسیدن به بهترین نتایج در کار و زندگی و درس خود کمک خواهد کرد.

خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج را نشر صوتی نوار با صدای تایماز رضوانی و براساس ترجمه‌ی سعید خاموش منتشر کرده و نسخه‌ی متنی این کتاب را انتشارات آوند دانش به چاپ رسانده است.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های دامیز

مجموعه کتاب‌های دامیز (For Dummies) که به زبان طنز یعنی جهت استفاده‌ی ابله‌ها، متعلق به کسانی است که آموزش و دانایی را ضروری می‌دانند. این مجموعه تلاش دارد تا هر رشته‌ی دشوار یا آسانی را به روشی قابل فهم برای همه ارائه کند. نویسندگان هرجلد از مجموعه‌ کتاب‌های دامیز، متخصصان آن حوزه‌ی خاص هستند که در قالب فصل‌های کتاب، تجربیات جذاب و رویکردهای روشمند خود به مسئله را در اختیار خوانندگان قرار داده‌اند.

مخاطبان این کتاب‌ها می‌توانند با آسودگی و اطمینان کامل هر جلد را مطالعه کنند، دانش خود را ارتقا دهند و از این دانش برای پیشرفت در امور شخصی و حرفه‌ای خود استفاده کنند. مجموعه کتاب‌های دامیز به حفظ کیفیت و استانداردهای لازم برای کتاب‌های خود متعهد است و استفاده از به‌روزترین ابزارها برای ارائه‌ی کتاب‌ها را وظیفه‌ی خود می‌داند. کتاب‌های دامیز حوزه‌های متنوعی مثل تکنولوژی، هنر، علم، روان‌شناسی، مشاغل، کسب درآمد، سلامت، عادات و خانه‌داری را پوشش می‌دهند. «یوگا»، «آموزش زبان چینی»، «آلزایمر و زوال عقل»، «مدیریت استرس»، «اقتصادسنجی» و «تقویت حافظه» ازجمله کتاب‌های دیگر این مجموعه هستند.

خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که در برنامه‌ریزی برای انجام کارهای روزانه‌ی خود با مشکل روبه‌رو هستند می‌توانند از مطالبی که مارک مک کورمک ارائه می‌دهد استفاده کنند. این خلاصه کتاب صوتی به مخاطبان کتاب‌های روان‌شناسی، خودسازی و انگیزشی توصیه می‌شود.

با مارک مک کورمک بیشتر آشنا شویم

مارک مک کورمک (1930 – 2003) یک نویسنده و حقوقدان آمریکایی بود. شهرت او به فعالیت‌های پیشگامانه و ابداعی‌اش در دنیای ورزش بود. مارک هیوم مک کورمک با بنیان‌گذاری کمپانی IMG تحولی در جهان ورزش ایجاد کرد و این حوزه را به بازاریابی نزدیک ساخت. این کمپانی، نماینده‌ی حقوقی تعداد زیادی از ورزشکاران در سرتاسر جهان است. «ده خصلت که باید کنار گذاشت»، «ده بهانه‌ی آدم‌های نامنظم» و «ده پرسش هدفمند از خودتان» ازجمله کتاب‌هایی هستند که از مارک مک‌کورمک منتشر شده‌اند.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج می‌شنویم

مجسم کردن فهرست به مدیتیشن شباهت دارد؛ با این تفاوت که پربارتر و خلاقانه‌تر است. فهرست شما شاید خوش‌بینانه یا بدبینانه باشد، اما تنها روش واقعی برای اضافه کردن خود به فهرست این است که مشخص کنید هر کار آن چقدر طول می‌کشد و میزان موفقیت را با در نظر داشتن موانع مشخص کنید. فقط در آن صورت است که می‌توان جدول زمان‌بندی‌تان را اصلاح و آن را واقع‌گرایانه‌تر کرد. مجسم کردن، تلپاتی یا مثل سقوط آزاد چتربازها نیست. فقط می‌باید چشم‌هایتان را ببندید و خود را در حال انجام فعالیتی ببینید که در فهرست نوشته‌اید. اگر نخستین کار فهرست رفتن به مجتمع تجاری و خرید چند قلم جنس است، لازم است خود را در اتومبیل تصور کرده و سفر رفت و برگشتتان را به آن مجتمع مجسم کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
20 دقیقه
ده راهکار برای بهبود نتایج
2 دقیقه
عوامل تولید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج
نویسنده
مترجمسعید خاموش
گویندهتایماز رضوانی
ناشر چاپیانتشارات آوند دانش
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۲
فرمت کتابMP3
مدت۲۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
14000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی ده راهکار برای بهبود نتایج و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.