معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری
قیمت:
14000 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری

توانایی فراموش کردن دیروز و باور به اینکه هر روز، روزی متفاوت است از تکنیک‌ها و مهارت‌های مهم برای موفقیت در کسب‌وکار است. مارک مک کورمک در خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری، مخاطبان خود را تشویق می‌کند که هر صبح از روزهای کاری خود را با انرژی و انگیزه‌ی بالا آغاز کنند تا در انتهای آن روز به نتایج مثبت و دلخواهشان رسیده باشند.

درباره‌ی خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری

احتمالاً همه‌ی ما این باور معروف را شنیده‌ایم و بسیاری هم به آن اعتقاد داریم که صبح خود را به هر شکلی آغاز کنیم، تا انتهای روز را به همان حال و با همان انرژی خواهیم گذراند. مارک مک کورمک (Mark H. McCormack) هم از آن دسته افرادی است که باور دارند اگر روزی را با انرژی منفی شروع کنیم، به احتمال زیاد تا شب به نتایج خوب و مثبتی نخواهیم رسید. خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری، شامل تکنیک‌ها و راهکارهایی است که او برای داشتن یک صبح کاری خوب در اختیار ما می‌گذارد. این کتاب در واقع بخشی از کتاب راه و چاه موفقیت (Getting Results For Dummies) است.

مارک مک کورمک در خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری، توجه مخاطبان خود را به این نکته جلب می‌کند که اگر صبح کاری خود را با کاری مثبت و مهم آغاز کنید، احتمال تبدیل شدن آن روزتان به یک روز کاری موفق بالا خواهد رفت. «تأثیرگذاری عالی با یک تلفن صبحگاهی»، «گنجاندن صبحانه‌ی کاری در جدول زمان‌بندی خود»، «برنامه‌ریزی برای نوشتن در صبح زود»، «حذف خرت‌وپرت‌های دیروز» و «نگاهی به فهرست کارهای دیروز» ازجمله روش‌های پیشنهادی مارک مک کورمک برای آغاز یک روز کاری خوب و مفید هستند.

بنابر پیشنهادات و نظرات مارک مک کورمک اگر تصمیمات مهم کاری را به صبح که همه در اوج خلاقیت هستند، ذهنی تازه‌تر و وقتی آزادتر دارند منتقل کنیم، موفق‌تر خواهیم بود. همچنین اگر قبل از شروع شدن روند جدی کار، تکلیف خرده‌کارهای باقی‌مانده از روزهای قبل را روشن کنیم، نتیجه‌ی بهتری خواهیم گرفت. این دو مورد و موارد دیگری که در خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری مطرح می‌شوند، روش‌هایی کاربردی از طرف یک فرد موفق در کسب‌وکار خود هستند که اکنون در اختیار ما قرار داده شده‌اند.

خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری را نشر صوتی نوار با صدای سحر بیرانوند و براساس ترجمه‌ی سعید خاموش منتشر کرده و نسخه‌ی متنی این کتاب را انتشارات آوند دانش به چاپ رسانده است.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های دامیز

مجموعه کتاب‌های دامیز (For Dummies) شامل ده‌ها جلد کتاب در حوزه‌هایی بسیار متنوع است؛ از تکنولوژی، هنر، علم و روان‌شناسی گرفته تا مشاغل، کسب درآمد، سلامت، عادات و خانه‌داری. این مجموعه تلاش دارد تا هر رشته‌ی دشوار یا آسانی را به روشی قابل فهم برای همه ارائه کند. نویسندگان هرجلد از مجموعه‌ کتاب‌های دامیز، متخصصان آن حوزه‌ی خاص هستند که در قالب فصل‌های کتاب، تجربیات و رویکردهای خود به مسئله را در اختیار خوانندگان قرار داده‌اند.

این مجموعه به حفظ کیفیت و استانداردهای لازم برای کتاب‌های خود متعهد است و استفاده از به‌روزترین ابزارها برای ارائه‌ی کتاب‌ها را وظیفه‌ی خود می‌داند. امتیاز چاپ و نشر مجموعه کتاب‌های دامیز در ایران با انتشارات آوند دانش است. این انتشارات تابه‌حال جلدهای متعددی از این مجموعه را منتشر کرده که بعضی از آن‌ها به این ترتیب هستند: «نت‌خوانی»، «فیلمسازی»، «اصول ارتباطات»، «تاریخ هنر» و «مذاکره».

خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری برای چه کسانی مناسب است؟

خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری، برای تمام کسانی که به دنبال ارتقای کیفیت روزهای کاری خود هستند مناسب است. این خلاصه کتاب صوتی به تمام مخاطبان کتاب‌های تکنیک‌های موفقیت در کسب‌وکار و زندگی توصیه می‌شود.

با مارک مک کورمک بیشتر آشنا شویم

سال 1990، مجله‌ی ورزشی Sports Illustrated مارک مک کورمک را «قدرت‌مندترین مرد در جهان ورزش» نامید. زمانی که فعالیتش در رشته‌ی تنیس تمام شد هم Tennis Magazine او را «قدرت‌مندترین مرد در جهان تنیس» نامید. مارک مک کورمک با تبدیل کردن IMG به بزرگ‌ترین کمپانی نمایندگی ورزشکاران در جهان که درآمدی میلیارد دلاری داشت، جهان ورزشی را متحول کرد.

مارک مک کورمک در سال 1930 در آمریکا متولد شد و در سال 2003 از دنیا رفت. او یک نویسنده و حقوقدانِ فارغ‌التحصیل از دانشکده‌‎ی حقوق دانشگاه ییل بود. مارک مک کورمک در سال 1960 برای اولین‌بار با یک گلف‌باز به نام آرنولد پالمر قراردادی مبنی بر نمایندگی حقوقی او امضا کرد. این قرارداد که تنها توافقی ساده با مبلغی نه‌چندان بالا بود، آغاز بازاریابی ورزشی در جهان شد.

«ده خصلت که باید کنار گذاشت»، «ده بهانه‌ی آدم‌های نامنظم» و «ده پرسش هدفمند از خودتان» ازجمله کتاب‌هایی هستند که از مارک مک کورمک منتشر شده‌اند.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری می‌شنویم

تأثیرگذاری عالی با یک تلفن صبحگاهی: لندن پنج ساعت از نیویورک جلوتر است. بنابراین اگر می‌‎خواهید صبح زود کسی را در دفترش در لندن یا پاریس گیر بیاورید باید ساعت چهار صبح به او زنگ بزنید. این را فقط به شرطی به شما پیشنهاد می‌کنم که قرار باشد مدام این کار را انجام دهید؛ وگرنه چنین پیشنهادی نمی‌دهم. به‌هرحال اگر می‌خواهید تأثیر خوبی روی کسی بگذارید، صبح زود به او زنگ بزنید. طرف مقابل یادش خواهد ماند که صرفاً برای صحبت کردن با او چه زحمتی به خود داده‌اید.

گنجاندن صبحانه‌ی کاری در جدول زمان‌بندی خود: ذهن شما معمولاً صبح‌ها تروتازه و آماده‌تر است و از آنجا که دیگران کارهای خود را دارند، بنابراین طی یک صبحانه‌ی کاری می‌توانید کارهای بیشتری پیش ببرید تا برنامه‌ریزی جلسه‌ای حدود ده صبح یا نزدیک ظهر. ضمن آنکه لغو یک صبحانه‌ی کاری در آخرین لحظه کمتر پیش می‌آید. وقتی کسی در دفترش نشسته، همیشه این امکان وجود دارد که کاری ضروری پیش بیاید و ناهار کاری‌تان حذف شود، ولی این موضوع در مورد صبحانه پیش نمی‌آید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
شناسنامه
10 دقیقه
ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری
2 دقیقه
عوامل تولید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری
نویسنده
مترجمسعید خاموش
گویندهسحر بیرانوند
ناشر چاپیانتشارات آوند دانش
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۲
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه صوتی
14000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی ده روش عالی برای آغاز یک روز کاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.