معرفی و دانلود کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای

عکس جلد کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای

کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای اثر دان هاتسون و جورج لوکاس به شما کمک می‌کند تا ترس خود را از بحث کردن با دیگران کنار بگذارید و با روشی کاملاً اصولی در این زمینه موفق عمل کنید. کن بلانچارد که یکی از نویسندگان مشهور در حوزه مدیریت محسوب می‌شود، مقدمه‌ای جذاب و شنیدنی برای این کتاب نوشته است.

درباره‌ی کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای:

مذاکره بر تمامی جنبه‌های زندگی شما تأثیرگذار است؛ از معامله‌ای در کار گرفته تا روابطتان با اعضای خانواده و همسایگان، همگی نیاز به حدی از توان مذاکره دارد. با وجود اهمیت این مهارت مردم برای جلوگیری از مذاکره هر کاری از دستشان برمی‌آید؛ چرا که از مذاکره هراسی رنج می‌برند و این دقیقاً همان مشکلی است که شما با شنیدن کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای (The One Minute Negotiator) آن را برطرف خواهید کرد.

وقتی به مذاکره فکر می‌کنید، به احتمال زیاد برد و باخت در ذهنتان تداعی می‌شود؛ بسیاری از مردم این‌گونه تصور می‌کنند: «قبل از شکست، طرف مقابل را شکست بده.» موضوع کتاب مذاکره کننده‌ی یک دقیقه‌ای چنین چیزی نیست. یکی از پیام‌‌های اصلی کتاب حاضر این است که می‌توان بدون نابود کردن دیگران، در مذاکره موفق شد. به‌جای اینکه برای یک ‌تکه کیک دعوا کنید، با استفاده از اصول این کتاب کیکِ بزرگتری درست کنید.

شاید با خودتان تصور می‌کنید نیازی به مهارت‌‌های مذاکره و گفت‌وگو ندارید ولی اگر در حال مذاکره با شخصی سرسخت باشید که هیچ تمایلی به مصالحه ندارد، مطمئن باشید آگاهی به اصول مباحثه با چنین افرادی به کارتان می‌آید.

با کمک دان هاتسون (Don Hutson) و جورج لوکاس (George Lucas) یاد می‌گیرید که از چهار استراتژی مذاکره یعنی سازگاری، پرهیز، همکاری و رقابت کمک بگیرید و در این زمینه موفق عمل کنید.

دیگر لازم نیست از مذاکره و بحث کردن با دیگران هراس به دل خود راه دهید، داستان جذاب این کتاب صوتی را بشنوید و از رسیدن به موفقیت‌‌های بیشتر لذت ببرید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای:

- دان هاتسون و دکتر جورج لوکاس نابغه هستند! کتاب مذاکره کننده یک دقیقه‌ای ذهنیت شما را برای دستیابی به بهترین نتایج در سخت‌ترین مذاکرات آماده می‌کند. (Harvey Mackay)

- مذاکره کننده یک دقیقه‌ای کوتاه اما قدرتمند است! هاتسون و لوکاس برخی از بهترین ایده‌ها را در مورد مذاکرات موفقیت‌آمیز که دیده‌ام در قالب کپسول قرار داده‌اند. (Darren Hardy)

- آرزو می‌کنم ده‌ها سال پیش این کتاب را می‌خواندم! این کتاب با بهترین مهارت‌های مذاکره‌ای که تاکنون دیده‌ام همراه است. نمی‌توانم تصور کنم شخصی فعال در دنیای تجارت این کتاب را نخوانده باشد. (Howard Putnam)

کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید در زندگی به فرد موفقی تبدیل شوید، باید یاد بگیرید در مذاکرات پیروز شوید؛ چرا که دنیای امروز چنین مهارتی را می‌طلبد. بنابراین بیشتر از این معطل نکنید و به کتاب مذاکره کننده یک دقیقه‌ای گوش فرادهید.

در بخشی از کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای می‌شنویم:

روی تابلوی نصب شده در ترمینال اچ فرودگاه بین‌المللی میامی، نوشته شده به میامی خوش آمدید. جی بکستر همونطور که این نوشته رو می‌خوند و دنبال تابلوی راهنمای بخش تحویل بار می‌گشت لحظه‌ای به فکر فرو رفت. انگار تابه‌حال هیچ‌ جا و هیچ زمانی به این اندازه احساس خوشایندی بهش دست نداده بود.

اون و لورا همسرش برنده‌ی سفر تفریحی برای شرکت در مراسم انتخاب برترین تهیه کنندگان سینما شده بودند. هر ساله شرکتی که براش کار می‌کردن این سفر تفریحی رو به فروشنده‌هایی جایزه می‌داد که تونسته بودن 10 درصد بیشتر از هدف سالیانه‌ی خودشون فروش داشته باشند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۴ دقیقه
مقدمه
۲۱ دقیقه
فصل اول: آیا من مبتلا به مذاکره هراسی‌ام؟
۱۷ دقیقه
فصل دوم: بازتاب نور ماه و اصلاحات میانه‌ی راه
۲۷ دقیقه
فصل سوم: رویه‌ای ساده برای درمان مذکره هراسی
۲۶ دقیقه
فصل چهارم: مشغول فرآیند درمان بشوید
۳۰ دقیقه
فصل پنجم: ارزیابی تمایلات
۲۴ دقیقه
فصل ششم: واکاوی و ارزیابی تمایلات
۲۵ دقیقه
فصل هفتم: یک روش در همه‌جا کار ساز نیست
۲۳ دقیقه
فصل هشتم: دوره‌ی تمرین یک دقیقه‌ای
۵ دقیقه
سخن پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای
نویسنده،
مترجمنوید اصلانی
گویندهغلامرضا صادقی، محسن زرآبادی پور، اعظم حبیبی، معصومه عزیز محمدی، سورنا طاهری، سید ایمان اصفهانی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای

افشین آیتی
۱۴۰۰/۳/۲
کتاب خوبیه فقط باجامعه ماسازگاری نداره
مجتبی ملکی
۱۴۰۰/۳/۱۷
خیلی عالی و کاربردی
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای

برای دریافت کتاب صوتی مذاکره کننده‌ یک دقیقه‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.