معرفی و دانلود کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی: داستان‌هایی واقعی برای تحول زندگی و محیط کار

عکس جلد کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی: داستان‌هایی واقعی برای تحول زندگی و محیط کار
قیمت:
۲۱۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی: داستان‌هایی واقعی برای تحول زندگی و محیط کار

چگونه می‌توان روحیه خود را تقویت کرد و نتایج بهتری در زندگی به دست آورد؟ کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی نوشته استفان سی لاندین و هری پل و جان کریستنسن روشی اثبات شده را به شما معرفی می‌کنند که با کمک آن می‌توانید در زندگی و شغل خود تجدیدنظری داشته باشید و نیرویی جدید کسب کنید.

درباره کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی:

به نظر شما از چه طریقی می‌توان محل کار و زندگی خود را پر از انرژی مثبت کرد؟

کتاب داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی (Fish! Tales) که درواقع به‌نوعی ادامهٔ کتاب پرفروش «ماهی» است، درس‌هایی را در اختیار شما می‌گذارد که با کمک آن‌ها قادر خواهید بود از وضعیت تکراری و خسته‌کننده و محیط‌های ملالت‌آور خلاص شوید و با انرژی خیلی بیشتری به زندگی و کار خود ادامه دهید.

دکتر استفان سی لاندین و گروه خود سعی کرده‌اند تا اصول اصلی رسیدن به موفقیت و داشتن زندگی شاد را با روایت داستان‌هایی کوتاه و واقعی برایتان بازگو کنند. داستان‌هایی که در این کتاب روایت می‌شوند درواقع شرح‌حال شرکت‌هایی را بازگو می‌کنند که روند کسب انرژی را طی کرده‌اند و به جایگاه بهتری در کسب‌وکارشان دست یافته‌اند.

کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی به شما نشان می‌دهد چگونه کسب‌وکارهای بزرگ می‌توانند با به‌کارگیری درس‌هایی ساده به کسب‌وکار و محیطی که در آن کار می‌کنند انرژی بیشتری ببخشند. چهار نمونه موفقی که در کتاب حاضر به شما معرفی می‌شوند، در آغاز محیط‌های کاری خسته‌کننده و تکراری داشتند و بعد موفق شدند با انجام فعالیت‌هایی وضعیت خود را به‌کلی متحول سازند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی:

- ماهی به شما نشان می‌دهد که چگونه تغییر نگرش به شما امکان می‌دهد از کار و زندگی خود لذت ببرید. (اسپنسر جانسون - پزشک و نویسنده آمریکایی)

- من تضمین می‌کنم که هر مدیری از ماهی سود خواهد برد! این کتاب به مردم انگیزه می‌دهد که به کاری که انجام می‌دهند افتخار کنند. (کن بلانچارد - نویسنده کتاب مدیر یک دقیقه‌ای)

کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی مناسب چه کسانی است؟

اگر به‌عنوان مدیر یک کسب‌وکار فکر می‌کنید محیط کارتان کسل‌کننده و بی انرژی شده و دوست دارید تحولی در آن ایجاد کنید، شنیدن این کتاب صوتی می‌تواند کمک زیادی به شما کند. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت شغلی از شنیدن این کتاب لذت خواهند برد.

با نویسندگان کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی بیشتر آشنا شویم:

استفان سی. لاندین (Stephen C. Lundin) تجربه‌ای را که در زمان نوشتن فلسفه ماهی به دست آورد به محل کار خودش و سازمان‌های زیادی در 56 کشور دنیا برد. اکنون او کارهایش را محدود کرده و بر امور عام‌المنفعه تمرکز کرده است و به سازمان‌هایی که توسط افراد مسن یا آسیب‌پذیر اداره می‌شوند کمک می‌کند.

از کتاب‌های دیگر او می‌توان به «بهترین عملکرد: نگاهی متفاوت به دنیای فروش و خدمت‌رسانی»، «حلقه‌ها: هفت کلید موفقیت کسب‌وکارهای کوچک» و «اوبونتو: داستانی انگیزشی از سنت آفریقا با موضوع کار گروهی و همکاری» اشاره کرد.

هری پل (Harry Paul) با ارائۀ ایده‌ها و مفاهیم کتاب‌هایش از طریق کلیدواژه‌ها و سمینارهای پرانرژی و خوش‌بینانه دور دنیا سفر می‌کند. او برنامه‌هایش را بر اساس کتاب‌های «ماهی: راهی اثبات شده برای تقویت روحیه و بهبود نتایج»، «چه کسی برتری را دزدیده است؟ چه چیزی مانع می‌شود تا در محل کار خود بهترین باشیم» و «تغییر جهت فوری» ارائه می‌دهد. به‌این‌ترتیب مردم برای رفتن به سرکار و سخت‌کوشی هیجان‌زده می‌شوند.

خالق کتاب فلسفه ماهی جان کریستنسن (John Christensen) مؤسسۀ یادگیری چارت هووس را تأسیس کرد. کار او توسعۀ ابزارهای یادگیری است که به افراد کمک می‌کند تا با اجرای تمرین‌های چهارگانه توان بالقوه‌شان را شکوفا کنند. از جان و تیمش فیلم‌های زیادی در مورد محیط‌های کاری که فلسفۀ ماهی در آن انجام می‌شود وجود دارد که در مدارس، درمانگاه و مکان‌های مدیریتی برنامه‌های خاصی اجرا کرده و به تیم‌ها کمک می‌کنند تا انرژی فلسفۀ ماهی را حفظ کنند.

از جمله کتاب‌های دیگری که این نویسندگان به رشته تحریر درآوردند می‌توان به «ماهی: یک روش اثبات شده برای تقویت روحیه و بهبود نتایج»، «ماهی! برای همیشه: راهی شگفت‌انگیز برای دستیابی به رؤیاهایتان» و «ماهی! تداوم مسیر» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی می‌شنویم:

وقتی برای اولین‌بار وارد بازار ماهی «پایک پلیس» میشید، شاید فکر کنید چه جای مناسبی برای سرگرم‌شدنه. ماهی‌های درحال پرتاب، فریادها، آهنگ‌ها، سربه‌سر گذاشتن مشتری و مسخره‌بازی‌ها سرگرم‌کننده است. اما کم‌کم متوجه میشید که شما روی صحنه اومدین و عضوی از یک نمایش شدین. ماهی فروش‌ها شما رو برانداز می‌کنن و منتظر فرصتی می‌مونن تا شما رو وارد بازی کنن.

اونا خودشونو به این موضوع مقید کردن که هر روز چشم‌انداز بازار و بازآفرینی کنن. اما این فقط زمانی اتفاق می‌افتاد که بتونن راهی برای رقم زدن یه خاطره برای شما پیدا کنن. طوری که وقتی رفتید، چه ماهی ببرید چه نبرید، با چیزی اونجا رو ترک کنید که بخواید با دیگران درمیون بذارید. بعد اون دیگران خودشون به بازار بیان و اونا هم با یک خاطره بازار و ترک کنن.

کلمات درست مثل جاری شدن امواج پخش میشن. متوجه منظورم شدید؟ اساس موفقیت باورنکردنی بازار ماهی پایک پلیس اینه که هر بار یه نفر مشغوله. این روند تکرار هم میشه. اونا ماهی نمیفروشن. اونا جهان رو به جای بهتری برای زندگی تبدیل می‌کنن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
مقدمه
۵۰ دقیقه
فصل اول: تفریح کن
۵۲ دقیقه
فصل دوم: روز خوبی را برایشان رقم بزن
۴۸ دقیقه
فصل سوم: با تمام وجود حضور داشته باش
۵۳ دقیقه
فصل چهارم: نگرش خود را انتخاب کنید
۴۲ دقیقه
فصل پنجم: بیایید بریم ماهی‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی: داستان‌هایی واقعی برای تحول زندگی و محیط کار
نویسنده، ،
مترجمثریا رضایی
گویندهغلامرضا صادقی، آبتین ممدوح، ایمان اصفهانی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۱۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی

برای دریافت کتاب صوتی داستان‌های واقعی از فلسفه‌ی ماهی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.