معرفی و دانلود کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور

عکس جلد کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور
قیمت:
۱۴۹۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور

نیمه تاریک جویندگان نور یکی از تأثیرگذارترین کتاب‌های دبی فورد و در حقیقت یکی از تأثیرگذارترین کتاب‌هایی است که تا به حال در زمینه شناخت خود و دنیای درون نگاشته شده است. با خواندن این کتاب نیمه تاریک وجود خود را در افق‌های روشن بیابید.

کتاب نیمه‌ی تاریک جویندگان نور (The Dark Side Of The Light Chasers) را با دقت بخوانید. یک بار بخوانید و دوباره بخوانید. سپس برای بار سوم بخوانید تا مفاهیم آن را خوب درک کنید و تمرینات آن را انجام دهید. دبی فورد در این کتاب شما را به چالش دعوت می‌کند. اما اگر نمی‌خواهید زندگی‌تان تغییر کند نه این کتاب را بخوانید و نه تمرینات آن را انجام دهید. همین حالا کتاب را زمین بگذارید. آن را در بالاترین قفسه کتابخانه خود پنهان کنید جایی که دیگر هیچ‌گاه دست‌تان به آن نرسد. یا آن را به دوستی بدهید. زیرا تقریبا غیرممکن است که این کتاب را بخوانید و تغییری شگرف در زندگی خود احساس نکنید.
زندگی را باید به وضوح زیست. یعنی با شفافیت کامل. بی‌هیچ پنهان و هیچ انکاری! حتی آن بخش از وجودت را که نمی‌خواهد به آن بنگری و آن بخشی که کمتر مورد توجه قرار گرفته است باید عریان کنید. اگر شما نیز اعتقاد دارید که شفافیت کلید اصالت و اصالت دروازه‌ای به‌سوی خود حقیقی‌تان است، شما نیز از اعماق وجودتان از دبی فورد (Debbie Ford) برای نگاشتن این کتاب سپاسگزاری خواهید کرد چرا که کتاب نیمه‌ی تاریک جویندگان نور مستقیم شما را به‌سوی آن دروازه خواهد برد، آن‌جا که لذتی ماندگار، آرامشی درونی و فضایی وسیع برای عشق ورزیدن به خود و در نهایت عشق بدون شرط به دیگران خواهید یافت!

در بخشی از نیمه‌ی تاریک جویندگان نور می‌خوانیم:

اغلب ما سخت مشتاق آنیم که به آرامش دست یابیم. این یکی از بزرگ‌ترین اهداف زندگی است که رسیدن به آن راهی ندارد جز در آغوش گرفتن تمام وجود خویش. کشف کردن موهبتِ حتی نفرت انگیزترین صفات خویش فرایندی خلاقانه است که فقط نیازمند علاقه عمیق به گوش کردن و یاد گرفتن است، تمایل به رها کردن باورها و قضاوت‌های بی‌مورد و آماده بودن برای احساس بهتر! این فقط منِ وحشت‌زده‌ی ماست که به اصطلاح می‌خواهد از ما محافظت کند، محافظتی که در حقیقت ما را از خویشتن شناسی باز می‌دارد. ما باید برای عشق ورزیدن به هر آن چه از آن ترسیده‌ایم آماده شویم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: دنیای درون، دنیای بیرون
فصل دوم: در جستجوی سایه
فصل سوم: دنیا درون ماست
فصل چهارم: جمع کردن مجدد تکه‌های گمشده‌ی وجودمان
فصل پنجم: سایه خود را بشناس تا خود را بشناسی
فصل ششم: من آنم
فصل هفتم: نیمه تاریک خود را در آغوش بگیر
فصل هشتم: خود را از نو تعریف کن
فصل نهم: بگذار بدرخشی
فصل دهم: زندگی‌ای که ارزش زیستن دارد

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور
نویسنده
مترجمالهام شریف
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۳۲
زبانفارسی
شابک978-964-236-725-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۹۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور

Sanam S.
۱۳۹۹/۲/۱۴
میتونم بگم انگار نویسنده یک آدم بی‌طرف هست که دنبالمه و داره راهکار و نصیحت و حرف‌هایی رو بهم گوشزد میکنه ک همیشه آرزو داشتم بشنوم و جالب اینه ناراحت نمیشیم از اینکه بدونیم وای یعنی منم اینقدر در برخورد هام وحشتناکم؟؟؟ (همون اندازه و حتی بیشتر ک اطرافیانمون برامون منفورن؟؟؟) در طول خوندن کتاب بجای ناراحتی و اذیت شدن بابت فهمیدن این حقایق روحت آروم میشه (چون دیگه حرص رفتارهای بد پیرامونمون رو نمیخوریم) کتاب رو بخونید تمرین هاش رو جدی بگیرید و پیشنهادش بدید این کار لطف بزرگیه ب جامعه حال و آینده مون😍🌹
بتول دواری
۱۴۰۰/۲/۸
۱۲ سال یه درد بدی داشتم و هرچه دکتر میرفتم و هرچه آزمایش و... انجام دادم هیچی معلوم نبود و با خودم گفتم خدایا تا کی این درد و روزی یک بسته قرص مسکن. گریه میکردم و از خداوند کمک میخواستم. و شروع کردم از کتابراه کتاب خریدم و کتاب‌های راندا برن و دبی فورد خریدم. و دیدم وای خدای من این کتابها رو خداوند به من معرفی کرد و دردی که سالها داشتم خوب شد و این ضمیر ناخوداگاه من مریض بود و من نمیدونستم. خداوندا از صمیم قلبم ازت سپاسگذارم. و از کتابراه نیز ممنون و سپاسگذارم.
مرضیه عربی
۱۳۹۷/۲/۲۵
خواندن این کتاب یک الهام بود و خداوند برای من مقدر ساخت. از خداوند سپاسگزارم که من رو در مسیر آگاهی قرار داد. من قبلا یه چیزهایی در مورد سایه‌ها میدونستم. سایه بحث سنگین ولی فوق العاده موثری هست که در تک تک اتفاقات زندگی موثر است. خواندن این کتاب رو به هرکسی که به دنبال خود حقیقیش هست توصیه میکنم. عالی بود. سپس از کتابراه
مهناز میرعمادی
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
متن در عین قوی بودن بسیار روان بود. مساله پذیرش ویژگی‌های خوب و بد در کنار هم رو به خوبی باز کرده و شما را مشتاق در آغوش گرفتن ویژگی‌های بد و سایه هایتان می‌کند.
نتیجه انجام تمرین‌ها برای من باورکردنی نبود. کاملا پاسخ درونی دریافت میکردم.
در کل کتابی است که ارزش خواندن و تامل و تعمق دارد
محمد اکبری
۱۳۹۸/۱/۱۸
من سه ستاره میدم بخاطر کتاب خوبی ک هست دوتا هم نمیدم چون مترجم با بازی کلمات اسم اصلی اونو عوض کرده و من کتابی خریدم از دبی فورد که تمام مطالب با این کتاب یکی بود لطفا با کلمات مخصوصا اسم و عنوان کتاب بازی نکنین
شیوا نژاداسماعیل
۱۳۹۷/۵/۱
این کتاب واقعا کتاب که دوست نداری به صفحات آخرش برسی و واقعا باید بگم ووو..، من همیشه فکر میکردم برای حل تضادهای زندگی باید از راهی میانه گذشت ولی این کتاب میگه چه جوری بین این تضادها اشتی برقرار کنیم و انسان بهتری بشیم خوندن از دست ندین
مریم رایان
۱۳۹۹/۲/۱۰
یکی از بهترین کتاب‌هایی بود که تا به حال خوندم، واقعا عالی بود، در جایی از کتاب نوشته بود کلمات مانند طلا هستن پس باید در استفاده از انها دقت کرد واقعا همینطوره، تک تک کلماتی که به زبان میاوریم یا میشنویم تاثیر و انرژی در زندگیمان دارد مطالعه این کتاب را به همه پیشنهاد میکنم
نیلوفر معتبر
۱۴۰۰/۴/۲
همه ما نیاز داریم دست کم یک بار این کتاب رو بخونیم... حتماً تمرین‌های آخر هر فصل رو انجام بدید. علاوه بر خودشناسی، میتونید دیگران رو هم بشناسید و از سایه اونا مخبر بشید و این در رابطه تون با دیگران خیلی کمک کننده و اثرگذار هست...
مشاهده همه نظرات ۷۶

راهنمای مطالعه کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور

برای دریافت کتاب نیمه‌ تاریک جویندگان نور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.