معرفی و دانلود کتاب صوتی نابغه دیوانه

عکس جلد کتاب صوتی نابغه دیوانه
قیمت:
56000 تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نابغه دیوانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نابغه دیوانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نابغه دیوانه

رندی گیج در کتاب صوتی نابغه دیوانه به ارائه‌ی دستورالعمل‌هایی برای نیل به موفقیت پرداخته که خودْ شخصاً کاراییِ آن‌ها را آزموده است. مطالبِ اثر پیش رو شما را به این باور خواهند رساند که سعادت و خوشبختی در حیطه‌های گوناگون زندگی، ابداً از دسترس‌تان دور نیست.

درباره کتاب صوتی نابغه دیوانه

امان از نبوغی که صاحب خود را به سختی شکنجه می‌دهد؛ امان از ذهنی که درخشش آن چنان تابناک و حیرت‌انگیز است که آدمی را خیره و میخکوب می‌سازد. امان از استعداد، امان از توانایی، امان از مهارت. امان از تمام این هدایای الهی؛ زیرا که در اغلب افراد به سادگی تلف می‌شوند و هرز می‌روند...

کتاب نابغه‌ی دیوانه (Mad genius) یکی از آثار مطرح در حوزه‌ی اقتصاد است. رندی گیج (Randy Gage)، مؤلف اثر، در مقدمه‌ی این کتاب به صراحت بیان می‌کند که نوشتنِ نابغه‌ی دیوانه برایش حُکم دست‌وپنجه نرم کردن با تجربه‌ای شخصی را داشته است. او در این اثر درخشان و آموزنده که از بسیاری جهات متفاوت با دیگر آثار حوزه‌ی اقتصاد است، از تجربه‌ی زیسته‌ی خود یاری گرفته تا نظریه‌ای منسجم در باب موفقیت ابداع نماید. نظریه‌ای که مطابق آن، نیل به موفقیت تنها به بهای پذیرش تمام پیامدهای اعمال و اندیشه‌های نبوغ‌آمیز میسر می‌شود.

به زبان ساده، رندی گیج از ما می‌خواهد که نبوغ خود را دست‌کم نگیریم و با بلندپروازی کردن در باب آن، همزمان تقویتش کنیم. این‌چنین، به مرحله‌ای خواهیم رسید که کار تجاری را به مثابه‌ی کار هنری بنگریم، و از انجام امور اقتصادی همان لذتی را ببریم که از تجلی خلاقیت هنری!

عمده‌ی بحث رندی گیج در کتاب نابغه‌ی دیوانه، معطوف به بحث کارآفرینی است. او در این اثر، با بهره‌گیری از تجارب خود به عنوان تاجری موفق، نشان داده که رسیدن به موفقیت اقتصادی مستلزم توجه به توانایی‌هایی ذهنی‌ای نظیر هوش عاطفی، هوش اجتماعی، و البته، خلاقیت است. البته او صرفاً به بیان این واقعیات بدیهی اکتفا نکرده، بلکه به ارائه‌ی توصیه‌هایی در جهت عملی ساختن دستور‌العمل‌های خویش نیز، مبادرت ورزیده است. خلاصه‌ی کلام: کتاب نابغه‌ی دیوانه به مثابه‌ی نقشه‌ی راهنمای گنجی است که تنها به کار آن دسته از افراد خواهد آمد که به واقعیتِ وجود گنج، باور دارند...

نکوداشت‌های کتاب صوتی نابغه دیوانه

- با خواندن این کتاب درمی‌یابیم که رندی گیج هم یک نابغه است، هم یک دیوانه! (Jeffrey Hayzlett)
- کارآفرینانی که به توصیه‌های رندی گیج توجه نمی‌کنند مشتی دیوانه‌اند! (Harvey Mackay)
- این اثر در زمینه‌ی خود یکی از بهترین کتاب‌هاست. (Steven Pressfield)

کتاب صوتی نابغه دیوانه مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به آثار حوزه‌ی کارآفرینی مخاطبین اصلی این کتاب صوتی‌اند.

با رندی گیج بیشتر آشنا شویم

رندی گیج متولد سال 1959 و اهل ایالت ویسکانسین است. او را بیش از همه با کتاب‌هایی می‌شناسند که در حیطه‌ی روانشناسیِ موفقیت به رشته‌ی تحریر درآورده. همچنین، گیج به عنوان سخنرانی ماهر در زمینه‌ی کارآفرینی نیز، نزد طیف وسیعی از مخاطبین شهره و آشناست.

از میان آثار وی می‌توان به عناوینی چون «نابغه‌ی دیوانه»، «دایره‌ی اول» و «37 راز توانگری» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی نابغه دیوانه می‌شنویم

داستان از آنجا شروع می‌شود که بروس لی تحت تعلیم پروفسور ایپ من، رئیس اصلی مدرسه‌ی کنگ‌فو بود و این تنها آموزش هنرهای رزمی و رسمی بروس لی بود. ایپ من در طول تمرین مدام به بروس لی می‌گفت: «ذهن خود را استراحت بده و آرام کن. خودت را فراموش کن و به حرکات دشمنانت توجه کن. بگذار ذهنت حرکت متقابل را بدون مشورت و مزاحمت انجام دهد. از همه مهم‌تر، هنر وابسته نبودن را یاد بگیر.»

این مفاهیم برای بروس لی مطلق بودند و او بسیار آشفته و درمانده بود. به خود می‌گفت تمدد اعصاب داشته باش، اما به طور غریزی و غیرارادی برخلاف آن رفتار عمل می‌کرد. ایپ من وقتی اضطراب و آشفتگی او را دید، دوباره گفت: «با پیروی از شرایط طبیعی چیزها، خود را حفظ کن و دخالت نکن.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
مقدمه
16 دقیقه
بخش اول - قسمت اول
20 دقیقه
بخش اول - قسمت دوم
22 دقیقه
بخش اول - قسمت سوم
17 دقیقه
بخش اول - قسمت چهارم
19 دقیقه
بخش دوم - قسمت اول
15 دقیقه
بخش دوم - قسمت دوم
17 دقیقه
بخش دوم - قسمت سوم
21 دقیقه
بخش دوم - قسمت چهارم
21 دقیقه
بخش دوم - قسمت پنجم
27 دقیقه
بخش سوم - قسمت اول
25 دقیقه
بخش سوم - قسمت دوم
25 دقیقه
بخش سوم - قسمت سوم
24 دقیقه
بخش سوم - قسمت چهارم
21 دقیقه
بخش سوم - قسمت پنجم
23 دقیقه
بخش سوم - قسمت ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نابغه دیوانه
نویسنده
مترجمسعید گل محمدی، گیتی شهیدی
گویندهمهدی خلیلی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه صوتی
56000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نابغه دیوانه

Mahsa Rezaie
۱۴۰۲/۸/۱۹
آگاهی خوبی به مخاطب میده، و خصوصا اینکه در حین صحبتها، چند کتاب و فیلم خوب دیگه را هم معرفی میکند، بنظر من باعث ذهن آگاهی میشه که این روزها ما به شدت بهش احتیاج داریم،
توصیه میشود حتما گوش دهید
Milad Gh
۱۴۰۲/۳/۱۰
نابغه دیوانه یک شاهکار است که در نگاه کلی اگه بخوایم برسی کنیم دیدگاهی سرشار از ارامش را برا خواننده خلق میکند و این فقط و فقط می‌تواند توانیی رندی گیج باشه
Zafarali Jafari
۱۴۰۱/۹/۲
کتاب خیلی جالب و خوبیه کتابی سرشار از ایده‌ها و پیشگویی‌هایی دیوانه وار که وقتی با دقت بهشون فکر میکنی میبینی کاملا منطقی و درست بنظر می‌ایند
علی اسدی
۱۴۰۱/۴/۲۲
خیلی عالی فقط باید بادقت بیشترگوش بدین وتا آخر کتاب همراه شوید
حمید بهرامی
۱۴۰۲/۸/۲۱
با تشکر از کتابراه هم کتاب خیلی عالی بود هم گوینده خیلی عالی هست
علی
۱۴۰۲/۳/۱۹
برای کسانی که میخوان کارآفرینی کنند خوب و انگیزشی هست و ایده‌های خوبی داره.
مطهره امامیان
۱۴۰۱/۱۱/۹
باید کل این صوت رو گوش بدی تا متوجه بشی. ولی قشنگه
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نابغه دیوانه

برای دریافت کتاب صوتی نابغه دیوانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.