معرفی و دانلود کتاب نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانی

عکس جلد کتاب نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانی
قیمت:
۵۰۰۰ ۲۵۰۰ تومان ۵۰%
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانی

در کتاب نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانی شما همراه تیم دیوید می‌شوید تا با نحوه تأثیرگذاری بر دیگران برای موفقیت در زندگی فردی و حرفه‌ای‌تان آشنا شوید و یاد بگیرید چطور با قدرت کلام خود بر جان و ذهن اطرافیانتان نفوذ کنید.

درباره کتاب نفوذ واقعی:

تیم دیوید (Tim David) در کتاب نفوذ واقعی (True Influence) درباره چهار مرحله نفوذ بر دیگران صحبت می‌کند. این چهار مرحله با نام‌های تکنیک، روابط، درک و اخلاقیات در یک سلسله‌مراتب و در سطوح گوناگون پیش می‌روند.

ممکن است شما در حال شروع یک کسب‌وکار باشید و با خود فکر کنید که اگر کیفیت محصول در حد خوبی باشد کافی است یا ممکن است یک مدیر باشید و موقعیت فعلی‌تان نتیجه بهره‌وری و سوددهی شما باشد و کم‌کم متوجه می‌شوید که طبیعتِ وظیفه‌مدارتان به خوبی با کار فردمدارِ مدیریت جور درنمی‌آید یا شاید یک فروشنده باوجدان باشید که برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید فروش داشته باشد، اما نمی‌خواهد در جریان این کار روح خود را هم به حراج بگذارد.

شاید هم فقط از آن دسته افرادی باشید که دوست دارید از مقدمه کتاب بگذرید. حتی اگر این کار را کرده باشید، به هیچ عنوان نمی‌توانید عنوان کتاب را نادیده بگیرید و نمی‌توانید از آن بگذرید. شما می‌خواهید این کتاب را بخوانید، چون موضوع نفوذ برای‌تان مهم است. شما اینجایید چون تمایل و یا حتی اشتیاق شدیدی به یادگیری دارید. این اولین بارتان نیست. شاید در گذشته تأثیرگذاری بر دیگران را امتحان کرده باشید، اما نتایج بی‌نقص و آن طوری که می‌خواستید نبوده است. شما تنها نیستید.

اینکه دیدگاه کسی را به طرز تفکر خود تغییر دهید کار راحتی نیست. مغز انسان پیچیده‌ترین چیز در دنیاست. نفوذ بر دیگران بسیار سخت و پیچیده است، چرا که افراد پیچیده‌اند و تسلط بر آن‌ها امری دشوار به شمار می‌رود. در زندگی واقعی، تکنیک سحرآمیزی وجود ندارد که قدرت کنترل ذهن را یک مرتبه به شما بدهد. نفوذ واقعی مستلزم عملکرد هم‌زمان چندین عامل مختلف در الگوهای پیچیده و گاهی گیج‌کننده است.

نفوذ درست همان کاری است که پزشکان برای کمک به بیماران خود در گرفتن برنامه درمانی یا ورزشی به عنوان شیوه درمان انجام می‌دهند.

نفوذ همان کاری است که مدیران برای کمک به کارکنانشان انجام می‌دهند تا به شغلشان علاقه‌مند شوند و به جای اینکه احساس تحت نظر بودن داشته باشند، با اشتیاق و رضایت مشغول کارشان شوند.

نفوذ همان کاری است که فروشندگان برای کمک به مشتریانشان به آن‌ها مشورت می‌دهند تا از طریق سرمایه‌گذاری در محصولات و یا خدمات مناسبشان در پول و زمان خود صرفه‌جویی کنند.

نفوذ کاری است که هر رهبری برای انگیزه بخشیدن به تیمش انجام می‌دهد تا به کمک یکدیگر برای دستیابی به اهداف سازمان تلاش کنند.

بنابراین نفوذ چیزی است که افراد برای کمک به دیگران انجام می‌دهند. اگر تأثیرتان به دیگران کمک نمی‌کند، کارتان را درست انجام نداده‌اید. به طور خاص، نفوذ یعنی کمک به دیگران برای غلبه بر ترس‌ها و ناراحتی‌های کوتاه‌مدت‌شان تا بتوانند از مزایای بلندمدتی سود ببرند. نفوذ تنها تغییر ذهن نیست، بلکه به تغییر رفتار، عادات و حتی زندگی افراد مربوط می‌شود، مهم این است افراد را در جهت بهتر شدن تغییر دهیم.

کتاب نفوذ واقعی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید به فردی تبدیل شوید که سخن و رفتارش بر روی دیگران تأثیرگذار است و اگر می‌خواهید در زندگی شغلی و شخصی‌تان موفقیت کسب کنید، این کتاب برای شماست.

با تیم دیوید بیشتر آشنا شویم:

تیم دیوید زمانی که تنها 19 سال داشت به یک شعبده‌باز حرفه‌ای تبدیل شده بود که نزدیک به 300 نمایش در سال اجرا می‌کرد. او با تمرین و آموزش شعبده و تردستی کارش را ادامه داد و در سال 2010 لقب «بهترین شعبده‌باز آمریکای شمالی» به وی داده شد. دیوید هر ساله علاوه بر برنامه‌های صوتی، کتاب‌های الکترونیکی و برنامه‌های الکترونیکی‌اش، بیشتر از 100 سخنرانی و جلسه‌های تمرین نیز برگزار کرده است. او اکنون تمرکز خود را بر روی کمک به مردم برای برقراری ارتباطات مفیدتر و مؤثرتر قرار داده است.

در بخشی از کتاب نفوذ واقعی می‌خوانیم:

تا حالا متوجه شدید که بیشتر افراد به نظر می‌رسد با چیزهایی مثل منطق و واقعیت انگیزه نمی‌گیرند؟ آیا گفتن این جمله که "سیگار کشیدن برای شما بد است" اثری هم دارد؟ وقتی برای تاثیرگذاری تلاش می‌کنید، از استدلال‌هایی که قشر پیشانی منطقی را نشانه می‌رود استفاده نکنید. در عوض، مطمئن شوید رویکرد شما به مدار احساسیِ بسیار قدرتمندترِ مغز متصل شود.

این یعنی تغییر جمله‌ی "از زمانی که یک مدرسه ساخته‌ایم 50 سال می‌گذرد"، به "چه مدت می‌توانیم منتظر بمانیم تا فرزندانمان امکانات آموزشی شایسته خود را داشته باشند؟".

یا جمله: "نمرات آزمون بچه‌ها به خاطر بدتر شدن شرایط ساختمان هر سال بیشتر از نصف پایین می‌آید" تبدیل می‌شود به این داستانِ: "با «جانی Jonny» آشنا شوید. او کلاس اول و عاشق بیس‌بال است. هفته‌ی گذشته در کلاس نشسته بود و دچار گرمازدگی شد، چون تهویه‌ی مطبوع در ساختمان وجود نداشت. اینجا صدها کودک شبیه به جانی هستند و شرایط او را دارند و به کمک شما نیاز دارند."

یک راه ساده اما در عین حال قدرتمند دیگر برای درگیر کردن عواطف، استفاده از چیزی است که روانشناسان آن را "پیش‌بینی پشیمانی" می‌نامند. ممکن است چیزی شبیه به این بگویید: "سر دوراهی گیر کرده‌ایم. نگران اینم که نساختن مدرسه تصمیم اشتباهی باشد. می‌ترسم اگر به فراهم کردن امکاناتی که بچه‌هایمان نیاز دارند رأی ندهیم و چند سال بعد با پشیمانیِ بزرگی به امروز نگاه کنیم."

فهرست مطالب کتاب

مقدمه: نفوذ
فصل اول: بررسی کلی: چاشنی اسرارآمیز نفوذ
فصل دوم: مدرسه‌ای که کلمات آن را ساختند
فصل سوم: جنگ گیاهی
فصل چهارم: چطور در یک ایمیل چیزی را درخواست کنیم؟
فصل پنجم: نوشتن یک سخن مجاب‌کننده
فصل ششم: سخنرانی 30 ثانیه‌ای برای ارائه‌ی اطلاعات مختصر و مفید ایده‌تان
فصل هفتم: یک ترفند حیله‌گرانه برای زمانی که به شما توجه نمی‌کنند
فصل هشتم: گذشته، اکنون، چگونه؟
فصل نهم: نجواگرِ کوتی
فصل دهم: چیستان نمایشی
فصل یازدهم: سه کلمه که می‌تواند کسب‌وکار شما و یا حتی زندگی‌تان را نجات دهند
فصل دوازدهم: مرد داخل اتوبوس
فصل سیزدهم: تفاوت کوچک، اما عمده‌ی بین ارتباط و پیوند انسانی
فصل چهاردهم: ماجرای باشگاه بدنسازی
فصل پانزدهم: مصاحبه‌ی کاری بد و فروشنده‌ی احمق
فصل شانزدهم: بهترین احساس برای هر گونه تعامل
فصل هفدهم: با اعتمادبه‌نفس به نظر می‌رسید یا ازخودراضی؟
فصل هجدهم: قله‌ی کوه یخِ نفوذ
فصل نوزدهم: انتقام از کلمات
فصل بیستم: "کنترل از راه دوری" برای مغز؟
فصل بیست‌ویکم: چرا کسی به شما گوش نمی‌دهد
فصل بیست‌ودوم: نفوذ در سرویس‌های بهداشتی
فصل بیست‌وسوم: مشهورترین جمله در تاریخ نفوذ
فصل بیست‌وچهارم: تکنیک ضدپدرخوانده – پیشنهادی که باید رد کنید
فصل بیست‌وپنجم: "به همان اندازه که صادق هستید، سعی کنید سرتان در حساب‌وکتاب باشد... "
فصل بیست‌وششم: حامی خودهایِ آینده دیگران باشید
فصل بیست‌وهفتم: پدرِ کودک‌آزار یا پدرِ سال؟
فصل بیست‌وهشتم‌: فصل‌های خوب، آخرِ همه تمام می‌شوند
فصل بیست‌ونهم: تأثیرگذارتر شوید
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانی
نویسنده
مترجمثریا رضایی
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۹۵
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ۲۵۰۰ ت ۵۰%
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانی

مهسا تبریزی
۱۴۰۰/۴/۲۷
کتاب خوبی ست، فقط اینکه فرد رو به سایت ارجاع میده و یا یه جوری تبلیغ کتاب هاش میکنه که آدم نمی‌پسنده. مثال‌های زیادی که از افراد مختلف میزنه و اسم هاشون گفته میشه اکثرا برای من ناشناخته بودن درنتیجه اثرگذاری نداشتن
Dr . emad Bl
۱۴۰۰/۶/۲۰
از ون دسته کتابایی که با بیان داستان سعی در بیان کردن یک نکته دارد. در کل میشه گفت نکته‌های خوبی راجع به نحوه معرفی خود و استفاده از کلمات بهتر در یک جمله داره
مهدی تقی زاده
۱۴۰۰/۵/۲۰
کتاب خوبیه اما اگر میخواین کاربردی بشه باید خلاصه برداری بشه
و هرچند وقت یکبار هم‌مرور انجام بشه چون در عین کاربردی بودن چون مبسوطه یاداوری مطالب میتونه سخت بشه
رضا محمدی
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
پیشنهاد میکنم اگر اهل تجارت هستی حتما بخونش
Elnaz Habibi
۱۴۰۰/۳/۵
دارم میخونم خیلیییییی خوبه، کتابی که توصیه میشه
ali mn
۱۴۰۰/۱۱/۴
تکنیک‌هایی بسیار ارزشمند
فاطمه ذوالفقاری
۱۴۰۰/۳/۱۷
دوست داشتم. کتاب خیلی خوبی بود
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانی

برای دریافت کتاب نفوذ واقعی: جادوی ارتباطات انسانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.