معرفی و دانلود کتاب صوتی احساس رضایت

عکس جلد کتاب صوتی احساس رضایت
قیمت:
22000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی احساس رضایت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی احساس رضایت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی احساس رضایت

کتاب صوتی احساس رضایت نوشته‌ی رابرت الکس جانسون و جری رول، به شما راهکارها و شیوه‌های عملی و موثری برای رسیدن به شادی پایدار و ماندگار ارائه می‌کند که با صدای دل‌نشین پریناز ایزدیار روایت می‌شود.

کتاب صوتی احساس رضایت (Contentment: A Way to True Happiness) به شما نشان می‌دهد که چه مسیری را جهت دستیابی به این احساس که احساسی درونی است، دنبال کنید.

حس رضایت و شادی درونی برای شما چه معنایی دارد؟ برخورداری از درآمد بالا؟ خریدن خانه‌ای بزرگ در محله‌ای ثروتمند؟ خریدن ماشین‌های گران و آخرین مدل؟ شاید حس رضایت جواب دادن به کلیه خواسته‌های طبیعی یک انسان و یا خریدن چیزهایی که فکر می‌کنیم به آن‌ها نیاز داریم؟ باشد.

به لحظات خاص زندگی‌ خود بیاندیشید. مثلا زمانی که برای نخستین‌بار فرزندتان را پس از تولد مشاهده کردید و یا زمانی که او بلند شده و برای اولین بار راه می‌رود. یا زمانی که کنار دریا قدم می‌زنید و به افکار خسته کننده، کارهای عقب مانده، وظایفی که بر دوش‌تان هستند و... نمی‌اندیشید و فقط از راه رفتن نهایت لذت را می‌برید. آیا در این حالت‌ها احساس رضایت ما بیشتر است یا اینکه در پریشانی مداوم باشیم که باید هر چیزی که در تلویزیون و خیابان تبلیغ آن را می‌بینیم، خریداری کنیم؟

چه چیزهایی موجب ایجاد احساس نارضایتی در وجود شما می‌شود؟ چگونه می‌توانید احساس رضایت را در تک‌تک لحظات زندگی‌تان نهادینه کنید؟ آن هم بدون اینکه مکررا بخواهید به این بیاندیشید که به محض اینکه فلان کار را انجام بدهید یا به محض اینکه فلان چیز را بخرید، راضی خواهید شد.

این کتاب صوتی جذاب برای اشخاصی مناسب است که حس لذت‌بخش درونی را در زندگی‌شان کم دارند. اگر شما هم جزء اشخاصی هستید که می‌خواهید هر کاری بکنید و هر چیزی بخرید تا احساس رضایت درونی داشته باشید ولی تاکنون احساس رضایت به سراغتان نیامده است، این کتاب را بشنوید.

رابرت الکس جانسون، تحلیلگر خبره‌ی بین‌المللی و طرفدار مکتب یونگ و جری رول، روان‌درمان درخشان، در کتاب صوتی احساس رضایت شما را به درون و به درکی عمیق از شادی واقعی و پایدار هدایت می‌کنند. نیروها و انرژی‌های موجود در زندگی انسان‌های امروزی مدام آن‌ها را مجبور می‌کنند که به چیزهای بیشتری دست یابند و در عین حال آن‌ها را به سمت جستجوی احساس رضایت به جهان بیرون می‌کشانند. این کتاب برجسته بر پایه‌ی تئوری روانکاو مشهور و درخشان سوئیسی کارل گوستاو یونگ به نگارش درآمده و به زبانی آسان، روان و کاملا کاربردی، احساس رضایت داشتن را برای شما آسان می‌کند.

با پیچیده‌تر شدن و دگرگونی جهان، زندگی‌ها اگرچه آسان‌تر شده اما برای برخورداری از احساس رضایت درونی باید سعی و تمرین بسیار کرد. این کتاب صوتی برای اشخاصی تهیه شده که تصمیم گرفته‌اند روح خود را جلا دهند. فراز و نشیب زندگی را ببینند و قبول کنند. این کتاب با ارائه استراتژی‌های عملی غذایی مقوی برای روح شما است.

در قسمتی از کتاب صوتی احساس رضایت می‌شنویم:

کیست که خواستار احساس رضایت نباشد؟ با این وجود در زندگی امروزی ما، نارضایتی همه‌گیر شده است. حکایت غم‌انگیز زمانه‌ی ما این است که به هر چه دست پیدا کنیم، هراندازه پس‌انداز کنیم، هر میزان برکت در زندگی داشته باشیم، این همه هرگز کافی نیستند. هر خواسته‌ای را که رفع می‌کنیم، همیشه خواسته‌ی دیگری برمی‌خیزد. شاید خانه‌ای در محله‌ای گران‌قیمت داشته باشیم و بیش از بیل گیتس درآمد داشته باشیم، اما احساس کافی بودن و اشباع شدن همواره می‌لغزد و می‌رود. این موضوع از آن روست که احساس رضایت، نتیجه‌ی آنچه در زندگی داریم یا انجام می‌دهیم نیست. احساس رضایت آنجا نیست. بسیار خوب، شاید هنوز ذراتی از رضایت در آنجا باشد اما آن‌ها هم پس از مدت کوتاهی، دیگر ما را راضی نمی‌کنند و عطش ما بیشتر می‌شود. هر اندازه هم بکوشیم، هیچ میزانی از دارایی، قدرت یا اعتبار اجتماعی، احساس رضایت را برای مدتی بلند فراهم نمی‌کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
4 دقیقه
مقدمه
7 دقیقه
بخش اول: حکایت غم‌انگیز احساس نارضایتی امروزه - فصل اول: به محض اینکه
13 دقیقه
فصل دوم: در جستجوی رضایت
17 دقیقه
فصل سوم: سقوط از بهشت
13 دقیقه
بخش دوم: داستانی برای زمان ما - فصل چهارم شاه لیر
14 دقیقه
بخش سوم: روانشناسی احساس رضایت - فصل پنجم: احساس رضایت را نمی‌توان بیرون از خود یافت احساس رضایت در درون است - قسمت اول
13 دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
11 دقیقه
فصل ششم: برای داشتن احساس رضایت باید آن کس که هستیم باشیم نه بیشتر و نه کمتر - قسمت اول
15 دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
16 دقیقه
فصل هفتم: احساس رضایت فقط بدست آوردن آنچه می‌خواهیم نیست بلکه خواستن آنچه بدست می‌آوریم نیز می‌باشد - قسمت اول
12 دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
5 دقیقه
فصل هشتم: وقتی که چشمه رنج خشک می‌شود
14 دقیقه
بخش چهارم: موهبت‌های ساده‌ی احساس رضایت
16 دقیقه
موهبت‌ طبیعت
17 دقیقه
موهبت‌ رها کردن
17 دقیقه
موهبت‌ زیارت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی احساس رضایت
نویسنده،
مترجمفریبا مقدم
گویندهپریناز ایزدیار
ناشر صوتیانتشارات بنیاد فرهنگ زندگی دیجیتال
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
22000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی احساس رضایت

Melika,s
۱۴۰۱/۱۲/۱۱
متن و موضوع کتاب بسیار عالی و کاربردی و تامل برانگیز و مناسب برای تمام شرایط و دوره‌های زندگی.
گویندگی خانم پریناز ایزدیار مثل هنرپیشه گیشون بینظیر. صداشون پر از آرامش و برازنده داستان. و طوری داستان روایت می‌کنند که معلوم خودشون قبل از انتقالش به مخاطب، اونو درک کردند و عمیقا پذیرفتن. از اینرو
یک فضای کاملا رئال برای مخاطب ایجاد می‌شه که هضم داستان فوق العاده راحت می‌شه. کاش از ایشون برای بسیاری از کتابها استفاده می‌شد. تشکر فراوان از کتابراه.
فقط یه انتقاد کوچولو به ایشون. گاهی وقتها که خیلی نامحسوس، ایشون بعضی قسمتها را تند تند می‌گفتند.
F N
۱۴۰۱/۱/۲۶
خواننده که خوب بود متن کتاب هم کارایی داشت. در کل عالی بود. عالی بود چیه؟ توضیح کامل بدم. راوی انگار کتاب مال خودشه و برای گویندگی او نوشته شده یعنی تا این حد درست و به جا و خوب بود. خانم ایزدیار. کلا بازیگرانی که راوی میشن بافرهنگ تر و چند بعدی تر هستن. خود گتاب هم موضوع خوبی داشت رضایت از همه از داشته‌ها. استفاده زمان حال. تنها راه آرامش همین است احساس رضایت و دوری از حرص. رضایت از درون میآید از مصادیق بیرونی نمیاید. پول بیشتر زیبایی بیشتر مدرک تحصیلی بالاتر و و و و لزوما رضایت و آرامش درون همراه خود نمیآورد. این هم توضیح مفید
ه راوی
mehdi fouladi
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
با سلام، تغییر نظرم در ده دقیقه، حدودا تا دقیقه ده فایل صوتی نمونه از صدای خواننده کتاب خوشم نیامد و بنظرم متفاوت بود ولی متوجه شدم که هرچه می‌گذرد این تفاوت، گوش‌دادن به کتاب را لذت بخش تر می‌کند. فکر می‌کنم اگر می‌خواهید این کتاب را بخرید یا نخرید بهتر است کل فایل صوتی نمونه را گوش دهید. شاد باشید
Yalda B
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
اولین چیزی که از خرید و گوش دادن به این کتاب بدست میارید، احساس رضایت هست، کتاب با زبانی ساده و روان و با مثال‌های بارز ما رو برای کسب رضایت درونی رهنمون میشه، خوانش کتاب هم عالی و منسجم هست که هم مفاهیم کتاب رو عالی منتقل می‌کنه و هم لذت گوش دادن به کتاب رو افزون.
دکتر میترا رضایی
۱۳۹۹/۴/۲۱
بسیار لذت بردم به ویژه از خواندن خانم ایزدیار، برخلاف اکثر افرادی که بیشتر تاکیدشون بر به رخ کشیدن تکنیکهای گویندگی است، ایشون تاکید شون بر محتوای مطلب است محتوای کتاب که همراه با تحلیل روانشناختی نمایشنامه شاه لیره، جالب و آموزنده است سپاسگزارم
عرشیا صمدی
۱۳۹۸/۱۰/۲۲
واقعا لذت بردم هم از محتوای کتاب و هم از صدای دلنشین خانم ایزدیار
محمد فیض آقائی
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
من خیلی از وقتمو سر کارم واز وقتی. که کتاب صوتی اومده بازارتونستم کتابهای زیادی بخونم از همه شما‌ها ممنونم
علی بداغی
۱۴۰۰/۸/۱۴
عالی بود، نمیشه گفت چقدر نکات آموزشی زیبا داشت، باید گوش داده بشه، صدای گوینده هم عالیه، در کل این کتاب ارزش گوش دادن بالایی داره. کلی چیزای باحال به آدم یاد میده، البته اگر بهش عمل بشه
Zahra Hasani
۱۳۹۹/۱/۱۷
با سلام علاوه بى متن پر محتوا و سلیس کتاب، صدای گیرا و دلنشین خانم ایزدیار در آدم کششی ایجاد می‌کند که کتاب را گوش کند.. ممنونم از زحمات کادر کتابراه 💓
علی محمد فراهانی
۱۳۹۹/۱/۲
کتاب با محتوای آرامش بخش و تسکین دهنده، با صدای دلنشین خانم ایزدیار، ممنون میشم اگر با صدای ایشون کتابی هست در کتابراه قرار دهید تشکر
سید مصطفی حسینی منش
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
نسبت به صدای بقیه‌ی عزیزانی که گویندکی کتاب صوت می‌کنن صدای خانم ایزد یار از حس و رمق کمتری برخورداره.
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۹/۱۵
برای یکبار گوش دادن خوبه به نظرم، ارتباط زیادی برقرار نکردم. ولی ممنونم از راوی و تهیه کنندگان و کتابراه که در اختیار ما قرار داده این کتاب رو.
Reza Joolay
۱۳۹۹/۲/۲۶
با احترام به خانوم ایزدیار، ولی بیشتر شبیه گوینده خبر هست تا کتابخوانی، باید به صدا طراوت داد، صدا نباید یکنواخت و در یک خط باشه
elham poursoltan
۱۳۹۸/۱۲/۲
اول میخواستم بخرم ولی بعد شنیدن نمونه، متوجه شدم هم نحوه خوانش برای کتاب صوتی مناسب نیست و هم صدابرداری اصلا خوب نیست. صدا هی کم و زیاد میشه. خیلی ضعیفه.
افسون
۱۳۹۸/۱۱/۳
عالی بود من که لذت بردم از گوش کردن این کتاب
مشاهده همه نظرات 65

راهنمای مطالعه کتاب صوتی احساس رضایت

برای دریافت کتاب صوتی احساس رضایت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.