معرفی و دانلود کتاب صوتی جادوی تجلی عشق

عکس جلد کتاب صوتی جادوی تجلی عشق
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی تجلی عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی تجلی عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جادوی تجلی عشق

شما می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید، از ثروت و سلامتی گرفته تا عشق، به زندگی خود جذب کنید. تنها کافی‌ست اصول آن را بدانید. در کتاب صوتی جادوی تجلی عشق با ریو شینوهارا همراه شوید، دیدگاه تازه‌ای در باب زندگی و عشق پیدا کنید و از این طریق به هر آنچه که آرزویش را در دل می‌پرورانید، دست یابید.

درباره کتاب صوتی جادوی تجلی عشق:

در باب تعریف عشق احتمالاً بهترین کار این است که آن را تعریف نکنیم. چرا که نگاه ذات‌انگارانه به عشق نوعی نگاه خشونت‌آمیز است؛ به عبارت دقیق‌تر، ما نمی‌توانیم تعریفی جامع از آن ارائه دهیم، به نحوی که انواع عشق را در بر بگیرد. به‌ هر روی، از تعریف عشق که گذر کنیم، نمی‌توان انکار کرد که اغلب ما انسان‌ها به دنبال تجربه‌ی چنین احساسی هستیم: تجربه‌ی احساس عاشقی...

عشق تجربه‌ای‌ست معناآفرین، لذت‌بخش و پرکننده. حسی که به یکباره رنگ‌وبوی آشفتگی، ملال و تنهایی را از زندگی ما می‌رباید. تجربه‌ای که به ما وعده‌ی کامیابی می‌دهد اما در عین حال ناکاممان می‌کند. ما در طلب یکی شدن با معشوقیم و این تقلا چنان رنجی برایمان می‌آفریند که گویی عشق هیچ چیزی جز سرخوردگی برایمان نیافریده است. چرا چنین می‌شود؟ پاسخ شما در کتاب جادوی تجلی عشق (The Magic of Manifesting)‌ است.

ریو شینوهارا (Ryuu Shinohara) در این کتاب صوتی برجسته پانزده تکنیک را به شما می‌آموزد که با به‌ کار گرفتن آن می‌توانید زندگی عاطفی خود را دگرگون سازید. عاشق و معشوق در جهانی واقعی با مناسباتی واقعی زندگی می‌کنند و دقیقاً همین امر لزوم به دست آوردن دیدگاهی واقع‌بینانه درباره‌ی عشق را آشکار می‌سازد. بنابراین اگر بگوییم در عشق‌ نیز همانند سایر مناسبات انسانی دیگر باید و نبایدهایی برای جذب رابطه‌ی عاشقانه و حفظ و تداوم آن وجود دارد، بی‌راه نگفته‌ایم. اگر مدام در طلب عشق هستید اما به آن دست نمی‌یابید، باید از شما بخواهیم دست از تلاش بردارید، به این اثر گوش بسپارید و پس از آن مجهزتر از پیش، آنچه را که طلب می‌کنید به دست آورید و به عشقی چنان شورمند دست یابید که خود نیز هرگز تصورش را می‌کردید!

کتاب شنیدنیِ جادوی تجلی عشق اولین بار در سال 2019 منتشر و با استقبال گسترده‌ی مخاطبان روبه‌رو شد. کتاب‌های بسیاری وجود دارند که ادعا می‌کنند می‌توانند زندگی شما را دگرگون سازند؛ اما تعداد کمی از این آثار واقعاً قادر به چنین کاری هستند. احتمالاً شما نیز تعدادی از این کتاب‌ها را مطالعه کرده و از هدر رفتن زمان، هزینه و انرژی روانی‌تان خشمگین شده باشید. ما همه چیز را به خود شما وا می‌گذاریم تا خود پس از به پایان رساندن این اثر صوتی تأثیر آن را مشاهده کنید و درباره‌ی آن به قضاوت بپردازید.

در نکوداشت کتاب صوتی جادوی تجلی عشق:

- من کتاب جادوی تجلی را مطالعه کردم. می‌توانم بگویم یکی از بهترین کتاب‌های قانون جذب است که اخیراً‌ خوانده‌ام. سادگی و رویکرد علمی آن را دوست داشتم. (Ameh Emmanual)

کتاب صوتی جادوی تجلی عشق مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودیاری علاقه‌مند هستید، از این اثر غافل نشوید.

با ریو شینوهارا بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده‌ای پرفروش و معلم معنوی شناخته شده‌ای است که در ژاپن متولد شد. ریو شینوهارا که پیرو مکتب شینتو است از همان کودکی تعلیمات مذهبی و باستانی را آغاز نمود. وی در سنین جوانی به هلند مهاجرت کرد و در آمستردام به عنوان مشاور معنوی فعالیت داشت. از دیگر آثار شینوهارا می‌توان به کتاب «جادوی تجلی پول» اشاره کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی جادوی تجلی عشق:

- عشق تشخیص یکی بودن در دنیای دوگانگی است. تولد ذات لایتناهی در دنیای کالبد است. (اکهارت تولی)

- هیچ‌گاه به عشقی که واقعاً احساسش نمی‌کنید، وانمود نکنید زیرا عشق متعلق به ما نیست که بتوان به آن دستور داد. (آلن واتس)

- وقتی در جستجوی عشقی، قلبت را طعمه قرار بده نه مغزت. (مارک تواین)

- عشق انرژی رام نشده‌ای است. وقتی سعی کنیم آن را کنترل کنیم، ما را نابود می‌کند. وقتی سعی کنیم آن را زندانی کنیم، ما را اسیر می‌کند. وقتی سعی کنیم آن را بفهمیم، احساس تباه شدن و سردرگمی به ما می‌دهد. (پائولو کوئیلو)

در بخشی از کتاب صوتی جادوی تجلی عشق می‌شنویم:

چرا بسیاری از افراد وارد روابط ناسالمی می‌شوند که یادآور یا دقیقاً شبیه سایر روابط ناسالم است که با آن آشنا هستند؟ به عنوان مثال، اگر والدینی دارید که رابطه بدی با هم داشته‌اند، چرا رابطه مشابهی را جذب می‌کنید و در نتیجه احتمال بروز مشکلات مشابه را افزایش می‌دهید؟ آیا ایجاد رابطه با کسی که دقیقاً دارای ویژگی‌های متضاد با نوع رابطه‌ای است که شما نمی‌خواهید تجربه کنید، منطقی‌تر نخواهد بود؟

اگر همیشه در رابطه‌هایی بوده‌اید که تمایل به پیروی از یک روند مشابه در نوع فردی که با او آشنا شدید، نحوه ارتباط با او یا روشی که رابطه در آن جریان داشته است، پس باید این را بشنوید.

یکی از دلایلی که ما به دنبال چیزهایی هستیم که می‌دانیم، این است که یک منطقه امن از پایبندی به آنچه با آن آشنا هستیم تشکیل می‌دهیم. حتی اگر یک "منطقه امن" واقعاً می‌تواند باعث ناراحتی زیادی شود، ظاهراً مزیتی دارد. این منطقه به ما اجازه می‌دهد تا از نیاز به بهبودی خلاص شویم. زیرا شفا به معنای اول تصدیق است. و تصدیق صدمه می‌زند.

غریزه طبیعی انسان نیست که برای خودمان درد ایجاد کنیم، چه از نظر جسمی یا عاطفی، بنابراین به‌طور پیش‌فرض، غریزه طبیعی ما اجتناب از آن است. شفا و التیام باید قبل از هر چیز دیگری رخ دهد. برخی از افراد ممکن است از فرد جدید زندگی‌شان به عنوان نوعی اجتناب از روند بهبودی استفاده کنند. قبل از اینکه بتوانید کار پیدا کردن شخص دیگری را شروع کنید، باید کار را روی خودتان انجام دهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۶ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول: روابط پنهان افراد
۱۲ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۱۲ دقیقه
فصل اول - بخش سوم
۹ دقیقه
فصل دوم: ایجاد شفافیت از به‌هم‌ریختگی
۸ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۱۳ دقیقه
فصل دوم - بخش سوم
۹ دقیقه
فصل سوم: الگوهای فکری پنهان که عشق را دفع می‌کند
۹ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۹ دقیقه
فصل سوم - بخش سوم
۹ دقیقه
فصل چهارم: دو نوع عشق و جایی که باید بر روی آن تمرکز کنید
۱۵ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۱۳ دقیقه
فصل پنجم: تجسم کاذب: کاریزمای قابل اعتماد
۹ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۱۰ دقیقه
فصل ششم: دوست داشتن آسان: مسیری با حداقل مقاومت و حداکثر عشق
۱۱ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۵ دقیقه
فصل ششم - بخش سوم
۱۰ دقیقه
فصل هفتم: پذیرش مغناطیسی: چگونه دریافت‌کننده و پذیرنده‌ی بهتری باشیم
۱۵ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۱۳ دقیقه
فصل هشتم: دام‌های آشنایی: چگونه از شر ترس خلاص شویم و از روابط بد اجتناب کنیم؟
۱۱ دقیقه
فصل هشتم - بخش دوم
۱۸ دقیقه
فصل نهم: لازمه‌های تجلی عشق

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جادوی تجلی عشق
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
گویندهلیلا ولی پور
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جادوی تجلی عشق

ماندانا عطایی
۱۴۰۱/۲/۲۷
سلام کتاب مطالب بسیار مفید و کار آمدی داره ولی ترجمه‌ی بسیار ضعیف داره و از اون بدتر گوینده گویا درکی از جملات نداره و سبک گویش به نحوی که درک مطلب ساده را دشوار میکنه خواهش می‌کنم گوینده را تغییر بدید وکتاب را دوباره بارگذاری کنید حیف که این کتاب با این مطالب کاربردی بخاطر گویش ناصحیح تقریبا بلااستفاده باشه
لارا فرزاد
۱۴۰۱/۱/۱۶
کتاب مفیدی بود مخصوصا اگر‌با قانون جذب آشنایی دارید. و اگر رابطه‌هایی داشتید در گذشته که به مشکل بر خوردن خوندن این کتاب رو پیشنهاد میکنم. میشه چند بار کتاب رو گوش داد تا مطالب رو فراموش نکرد و در زندگی به آن‌ها توجه کرد.
آزاده کاظمی
۱۴۰۱/۵/۱۹
صدای گوینده رو دوست نداشتم، علی رغم اینکه به این کتاب نیاز داشتم ولی نتونستم گوش کنم
فرزانه عبدی
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
پیشنهاد میکنم حتما بخونید
مریم زاهدی
۱۴۰۱/۶/۲۳
واقعا کاربردی و تکنیکال توضیح داده شده همراه با ایجاد درک
Hellen Pdrm
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
همون کتابی که بهش نیاز داشتم.. عالیه💋
shaghayegh jj
۱۴۰۱/۳/۱
بسیار تاثیرگذار بود
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جادوی تجلی عشق

برای دریافت کتاب صوتی جادوی تجلی عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.