معرفی و دانلود کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر

عکس جلد کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر

جیل کنرات در کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر، دقیقاً همان نکاتی را ارئه می‌کند که فروشندگان در عصر پرسرعت امروز به آن محتاج‌ هستند.

راهبردهای مورد مطالعه و آزمایش کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر (More sales less time)، برای مدیریت زمان جهت کار فروشندگی طراحی و ارائه شده‌اند. راهکار‌های قدیمی مدیریت زمان در دنیای دیجیتالی امروز که برای پرت کردن حواس ساخته شده، دیگر راهگشا نیستند.

امروزه پرمشغلگی دیوانه‌وار برای بسیاری از فروشندگان تبدیل به شیوۀ زندگی گردیده است. باید افرادی را ملاقات کنیم، ایمیل‌هایی را بفرستیم، به کسانی تلفن کنیم، دربارۀ موضوعاتی تحقیق کنیم یا پیشنهاد‌هایی ارائه دهیم. با وجود تمام این کارها احساس مهم بودن، مورد نیاز بودن و با ارزش بودن می‌کنیم، اما احساس خستگی و تحت‌ فشار بودن هم می‌کنیم. بسیاری از ما به این موضوع فکر می‌کنیم که آیا انجام تمام کارها امکان دارد؟ در واقع، این امر به احتمال زیاد ممکن نیست. ما از وقتی بیدار می‌شویم تا عصر که انرژی‌مان تحلیل می‌رود به دستگاه‌های هوشمندمان وابسته هستیم و نمی‌توانیم از این موضوع بگریزیم. اگر بخواهیم در دنیای پر تکاپویمان فقط زنده نباشیم، بلکه رشد کنیم، باید به‌ طور جدی به نحوۀ کار امروز خود نگاه کنیم. هرچند این کار ممکن است اغلب جالب نباشد، اما همیشه راهگشاست.

جیل کنرات (Jill Konrath)، نویسنده‌ی کتاب، درک کرده که فروش بیشتر لزوماً نتیجۀ کار بیشتر نیست، بلکه نتیجۀ کار کمتر است! در این کتاب او راهنمایی‌هایی کاربردی برای فروشندگان ارائه کرده است تا بتوانند داد و ستدها را بهتر ارزیابی نموده و انتخاب‌های لازم برای تمرکز بر مهم‌ترین مسائل را بیابند. فروشندگان با به کارگیری روزانه‌ی ابزارها و تاکتیک‌های طراحی شده‌ی کتاب می‌توانند هر چه سریع‌تر به اهدافشان برسند.

در بخشی از کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر می‌خوانیم:

اگر احساس خستگی مفرط می‌کنید، کار به نظر امکان‌ ناپذیر می‌رسد. اگر کارهایتان را به خانه ببرید، دفترتان (و کارتان) همیشه شما را صدا ‌خواهد زد. با این‌ حال، یکی از بهترین کارها آن است که بگویید: «من {در این ساعت} اینجا را ترک می‌کنم.» و این حرف را جدی بگیرید. رسماً در آن ساعت جادویی، همه‌چیز را خاموش کنید و بروید.

داشتن زمانی برای ترک کار، شما را مجبور می‌کند بهتر برنامه بریزید؛ در‌ این‌ صورت، تحمل کمتری نسبت به وقفه‌ها و پرت‌اندیشی‌ها خواهید داشت، حتی آن دسته از عوامل پرت‌ کنندۀ حواس که خودتان تولید می‌کنید. من این موضوع را چند سال پیش کشف کردم؛ من و همسرم تصمیم گرفتیم یک ماه را در یوتا، ایالتی در جنوب امریکا، بگذرانیم تا از زمستان سخت مینه‌ سوتا خلاص شویم. هنگامی‌ که آن‌جا بودیم، همیشه در ساعت 2:30 کار را رها می‌کردم تا بتوانم بیرون بروم و پیاده‌روی کنم. کمی زودتر بیدار می‌شدم، اما در اکثر مواقع مؤثرتر بودم؛ زیرا می‌دانستم زمانی برای متوقف شدن دارم.

بله، گاهی زمان‌هایی وجود دارند که نمی‌توانید در ساعت مشخصی کار را ترک کنید؛ مثلاً در جلسه‌ای هستید که ادامه پیدا می‌کند یا باید طرحی را برای مشتری آتی خود آماده کنید و او آن را در پایان روز می‌خواهد. مسئله‌ای در رابطه با مشتریان وجود دارد که باید حل شود. رئیستان می‌خواهد با شما دربارۀ پیش‌بینی انتظارات صحبت کند. ممکن است در ساعت مقرر کار را ترک کنید، اما هنوز کارهایی دارید که باید بعداً انجام دهید. بسیاری از افراد پرمشغله، از برنامۀ تقسیم‌ شده‌ای استفاده می‌کنند تا چیزهای مهم دیگر، مثل: فرزندان، کارهای داوطلبانه و سرگرمی با زندگی‌شان را تطبیق دهند. داشتن زمانی برای ترک کار، محرک بزرگی است که به شما کمک می‌کند علاوه بر بهره‌ور بودن، زندگی کامل‌تری نیز داشته باشید.

فهرست مطالب کتاب

بخش 1: چالش را بپذیرید
1. اعتراف به پرمشغلگی دیوانه‌وار
2. عصر حواس‌پرتی
3. زمانی برای تغییر
نکات کلیدی: چالش را بپذیرید
بخش 2: زمان از‌دست‌ رفته‌ را بازیابید
4. مبدأ خود را کشف کنید
5. ایمیل: دشمن بزرگ ما
6. سم‌زدایی از صندوق ایمیل
7. بر وسوسه‌های اتلاف وقت‌ غلبه کنید
8. یک هفته بدون حواس‌پرتی
9. بازگشت به مسیر درست
10. ساماندهی کامل دیجیتالی
نکات کلیدی: زمان ازدست‌رفته را بازیابی کنید
بخش 3: کار بیشتری انجام دهید
11. تمرکز خود را بیابید
12. بلوک طبقه‌بندی
13. راه بهتری طراحی کنید
14. طرح خود را بهینه کنید
15. به خودم استراحت می‌دهم
16. راهبردهایی با شروع سریع
17. باقدرت کار را شروع و باقدرت آن را به پایان برسانید
نکات کلیدی: کارهای بیشتری را انجام دهید.
بخش 4: آسان‌تر کار کنید
18. تسلط بر زمان
19. پدیدۀ «انگار»
20. مسیری با کمترین میزان مقاومت
21. در نقشتان فرو بروید
نماد تسلط بر زمان
بخش 5: فوت کوزه‌گری موفقیت
22. کار بی‌ارزش
23. زمان درست، برای بیدار شدن
24. انرژی خود را بازیابید
25. کمک بگیرید
26. مطلقاً کاری نکنید
27. قدم‌زدن، معادل کارکردن است
28. خود را طوری تنظیم کنید که به موفقیت دست یابید
بخش 6: سرعت فروش را بالا ببرید
29. از محرک‌ها استقبال کنید
30. سیستم‌های صرفه‌جویی در زمان را بهبود دهید
31. مسیرتان را باز و هموار کنید
32. پلکانی صعودی درست کنید
33. روند تصمیم‌گیری را آسان‌تر کنید
34. مشتریان بزرگ‌تری جذب کنید
نکات کلیدی: سرعت فروش را بالا ببرید
بخش 7: سخن آخر
35. جمع‌بندی
ضمیمۀ 1: رهبری تیم فروش با بهره‌وری بالا
ضمیمۀ 2: به یادگیری ادامه دهید
ضمیمۀ 3: کتاب‌هایی که ارزش خواندن دارند
تشکر و قدردانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فروش بیشتر در زمان کمتر
نویسنده
مترجماحمد روستا
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۷۲
زبانفارسی
شابک978-964-236-918-8
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر

shamim s
۱۳۹۸/۴/۱۹
سلام این کتاب رو در 4 روز خوندم. فوق العاده بود. برای عصر تکنولوژی که ما زندگی می‌کنیم و همه چیز باعث حواس پرتی ما می‌شود این کتاب به شما راهکارهای خیلی خوبی رو می‌دهد تا بتونید عوامل حواس پرتی را به حداقل برسونید و از زمانتان به بهترین نحو برای فروش بیشتر استفاده کنید.
عبدالرسول زمانی
۱۳۹۷/۶/۲۵
کتاب عالی و خوبی بود. مرسی کتاب راه
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر

برای دریافت کتاب فروش بیشتر در زمان کمتر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.