معرفی و دانلود PDF کتاب چهره حقیقی

عکس جلد کتاب چهره حقیقی
قیمت:
۴۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چهره حقیقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چهره حقیقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چهره حقیقی

کتاب چهره حقیقی نوشته‌ی آرتمیس دادرس، داستان دوست داشتنی هانا و دنا را به تصویر می‌کشد که با کمک استاتیرا که یکی از پری‌های سرزمین رویاست، به مبارزه با موجودات شیطانی می‌پردازند. این داستان، دومین کتاب از مجموعه‌ی پنج جلدی داستان‌های هانا و دنا است.

موضوع کتاب چهره حقیقی چیست؟

روزی هانا و دنا برای بازی به بیرون از خانه رفتند، زمانی که مشغول بازی و تفریح بودند صدایی شنیدند و متوجه شدند که صدا از زیر شن و ماسه‌هاست، پس شروع به کندن ساحل کردند و در زیر ماسه‌ها با صدفی شگفت انگیز مواجه شدند که یک زنگوله به آن وصل بود، اما به محض لمس کردن صدف دروازه‌ای به درون زمین باز شد و هانا و دنا را به داخل خود کشید...

درباره‌ی مجموعه داستان‌های هانا و دنا:

آرتمیس دادرس، نویسنده و تصویرگر نوجوان و خوش ذوق در این مجموعه، داستان‌هایی تخیلی و کودکانه را به تصویر کشیده است. در این داستان‌ها با هانا و دنا دو دوست صمیمی آشنا می‌شویم که طی سفری که در تعطیلات مدرسه دارند، وارد دنیایی رویایی با موجوداتی عجیب و غریب می‌شوند. آن‌ها سعی می‌کنند تا با موجودات شیطانی مبارزه کنند و سرزمین رویایی را نجات دهند.

نویسنده از آنجا که با روحیات همسالانش آشناست سعی کرده با استفاده از تخیل خود و در عین حال تحریک حس همزاد پنداری کودکان، آن‌ها را به تعقیب داستان و رسیدن به نتیجه نهایی تشویق کند. از نقاط قوت این نویسنده نوجوان، قلم روان و ساده و همچنین تصویرسازی داستان‌ها با روش و سبک و سیاق شخصی خودش است.

کتاب چهره حقیقی مناسب چه کسانی است؟

این داستان زیبا برای کودکان 7 تا 9 سال سرگرم کننده و دوست داشتنی است.

در بخشی از کتاب چهره حقیقی می‌خوانیم:

هانا گفت: ((بله ممنونم، اما چه اتفاقی برای من افتاد؟!)) ناگهان دنا با حالتی وحشت زده گفت: ((این دیگر چیست؟ رگ‌های دستت تیره شده!)) و با دقت خاری را که در رگ دست هانا فرو رفته بود بیرون کشید! استاتیرا بدون معطلی یک برگ آبی رنگ را به عنوان مرهم روی محل فرورفتن خار گذاشت و گفت: ((نگران نباش بزودی کاملا خوب می‌شی. )) آن‌ها از مخفیگاه خارج شدند تا کمی در هوای تازه جنگل قدم بزنند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چهره حقیقی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پندار نیک پارسی
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-600-7036-18-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چهره حقیقی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب چهره حقیقی

برای دریافت کتاب چهره حقیقی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.