معرفی و دانلود کتاب صوتی معجزه

عکس جلد کتاب صوتی معجزه
قیمت:
۲۳۰۰۰ تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه

تنها کافی است خداوند را برای تمامی نعمت‌هایی که به ما ارزانی داشته، شکرگزاری کنیم. راندا برن در کتاب صوتی معجزه، درمورد تاثیرات فوق‌العاده سپاسگزاری با شما صحبت می‌کند. با شنیدن این کتاب و انجام تمرین‌ها و راهکارهای آن می‌توانید زندگی خود را در جهت مثبتی دگرگون کنید.

درباره کتاب صوتی معجزه:

برای داشتن یک زندگی آرام و شاد نیاز نیست کارهای عجیبی بکنید یا به چیزهای ماورایی روی آورید. تنها چیزی که به آن نیاز دارید نیرویی است که از درون شما برمی‌خیزد و به سمت خالق هستی رهسپار می‌شود. این یک قانون است که اگر آن را عملی کنید آرامشی را که همیشه به آن نیاز دارید، در زندگی پیدا خواهید کرد.

اگر با قانون جذب آشنایی داشته باشید، حتما اسم راندا برن را هم شنیده‌اید. نویسنده کتاب «راز» که با فروش بیش از 19 میلیون نسخه شهرتی عظیم را برای او به ارمغان آورد. این کتاب تنها یک چیز به شما می‌گوید و آن هم این است که به هرچیزی در این جهان فکر کنید، همان را به سمت خود جذب خواهید کرد. حال این نویسنده محبوب در کتاب معجزه (The Magic) پیامی جدید برای شما دارد.

کتاب حاضر درواقع از دل اثر قبلی برخاسته و به نوعی تکمیل کننده آن است. در این کتاب یاد می‌گیرید به هرچه فکرکنید یا درموردش حرف بزنید، حتما به آن خواهید رسید و اگر مرتب شکرگزاری کنید، درهای رحمت و برکت بیشتر به روی شما گشوده می‌شود. جمله شگفت‌انگیزی که برن به شما معرفی می‌کند بسیار ساده است. کافی است هر روز آن را پیش خود تکرار کنید تا شاهد معجزهٔ نهایی آن باشید. آن جمله درخشان هم چیزی نیست جز «خدایا، سپاس‌گزارم».

نویسنده در این کتاب تاکید می‌کند که فقط اینکه آن را تکرار کنید کافی نیست. بلکه باید آن را عمیقا درون قلب خود حس کنید و به آن ایمان بیاورید. با به زبان آوردن نام خداوند و سپاسگزاری از او هر روز بیشتر آرامش و فراوانی را در زندگی خود حس می‌کنید. شاید شکر کردن عملی بسیار ساده و آسان به نظر برسد اما تاثیرات خارق‌العاده‌ای که به دنبال دارد، شما را به فرد دیگری تبدیل می‌کند.

کتاب صوتی معجزه، در طی بیست و شش روز به شما کمک می‌کند تا این کار را به روتین روزانهٔ خود اضافه کنید و زندگی‌تان را تغییر دهید.

در نکوداشت کتاب صوتی معجزه:

- این اثر زندگی شما را به طرزی خارق‌العاده دگرگون می‌کند! (amazon)

کتاب صوتی معجزه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب را بیش از همه به افرادی توصیه می‌کنیم که احساس یأس و سرخوردگی می‌کنند، و به دنبال آموزه‌هایی کاربردی برای خروج از این وضعیت‌ می‌گردند. همچنین علاقه‌مندان به موضوع قانون جذب و کتاب‌های خودیاری از شنیدن این اثر لذت خواهند برد.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و تهیه‌کننده تلویزیونی با خلق کتاب راز توانست زندگی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان را تغییر دهد و مدتی بعد از چاپ آن به شهرتی جهانی رسید. او پس از آن سه کتاب دیگر به رشته تحریر در آورد که همگی آن‌ها نیز جزو کتاب‌های پرفروش بودند. مجله تایم در سال 2007 راندا برن (Rhonda Byrne) را به‌عنوان یکی از بانفوذترین افراد جهان معرفی کرد.

وی زندگی پرتلاطمی داشت و برای رسیدن به جایگاه کنونی خود سختی‌های زیادی کشیده است. برن در سال 2004 و پس از مرگ پدرش به افسردگی مبتلا شد. کمی بعد به اصرار دخترش هیلی، کتاب «علم ثروتمند شدن» والاس دی واتلز را خواند و پس از آن تغییرات روحی‌اش آغاز شد. او به‌مرور تفکر مثبت، قوانین جذب و چگونگی دستیابی به موفقیت بیشتر را در زندگی خود کشف کرد و بعد از انجام تحقیقات فراوان کتاب راز را نوشت.

از دیگر کتاب‌های این نویسنده تأثیرگذار می‌توان به «قدرت» و «قهرمان» اشاره کرد هر سه آن‌ها به‌نوعی تکمیل‌کننده کتاب راز هستند.

در بخشی از کتاب صوتی معجزه می‌شنویم:

وقتی ما با رابطه‌ای بغرنج یا وضعیتی چالش‌آور در روابطمان مواجه هستیم، تقریبا در تمام موارد حتی یک ذره هم در برابر طرف مقابل قدردان نیستیم. در عوض درگیر نکوهش آن فرد بابت مشکلاتی هستیم که با او داشته‌ایم. و این یعنی ما نقشی در شکرگزاری نداریم. سرزنش هرگز رابطه‌ای را بهبود نمی‌بخشد و هرگز زندگی را بهتر نمی‌کند.

درواقع هرقدر بیشتر ملامت کنی، رابطه‌ات خراب‌تر و زندگی‌ات بدتر میشود. چه درمورد روابط فعلی و چه روابط گذشته اگر تو نسبت به طرف مقابلت احساسی بد داری، تمرین شکرگزاری این احساس بد را از بین می‌برد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴۱ دقیقه
به معجزه اعتقاد داری؟
۴۱ دقیقه
روز اول تا روز چهارم
۳۶ دقیقه
روز پنجم تا روز هفتم
۳۸ دقیقه
روز هشتم تا روز دهم
۴۱ دقیقه
روز یازدهم تا روز چهاردهم
۳۷ دقیقه
روز پانزدهم تا روز هفدهم
۳۶ دقیقه
روز هجدهم تا روز بیست و یکم
۴۴ دقیقه
روز بیست و دوم تا روز بیست و ششم
۳۱ دقیقه
روز بیست و هفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی معجزه
نویسنده
مترجمنفیسه معتکف
گویندهسپیده سلیمیان
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۴۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۳۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی معجزه

خدیجه حسینی
۱۴۰۰/۸/۲۱
خوب بود اما در حقیقت جزئیات اصلی و کلیدی نویسنده حذف شده است. بعضی قسمتها واقعا بی معنی وبدون مفهوم است. که نشان میدهد دخل وتصرف در متن کتاب صورت گرفته
عطا کاشانی
۱۴۰۱/۱/۱
واقعا به درد من خورد مطالعه این کتاب
شاید اگر صوتی نیود هیچ وقت موفق به تموم کردنش نمی‌شدم ممنونم از کتابراه
سعید گودرزی
۱۴۰۰/۱۲/۲
بسیار عالیه این کتاب پیشنهاد میکنم حتما سراغش برید
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
برای بار دوم این ورژن و خریدم
davood rahimi
۱۴۰۰/۱۲/۱۵
خدایا بابت همه چیز ممنونم، خدایا شکرت
امید هویدا چنگریان
۱۴۰۰/۱۲/۷
فوق‌العاده بسیار ارزشمند
منصوره صدری
۱۴۰۰/۸/۳
کلمات فوق العاده و معجزه اساست
sayedmorteza tabibzadeh
۱۴۰۰/۱۰/۲
عالی بسیارکاربردی
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی معجزه

برای دریافت کتاب صوتی معجزه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.